Абіліфай Майнтена 400 мг + 2 мл, №1

Виробник H. LUNDBECK A/S (DNK)
Наявність: На складі
Ціна 14,780 грн.
14,040 грн.

Кількість: - +
   - АБО -   

Абіліфай Майнтена (Abilify Maintena)

 

Абіліфай Майнтена 400 мг порошок і дисперсійне середовище для суспензії пролонгованої дії для ін’єкцій у попередньо наповненому шприці
Діюча речовина: арипіпразол;
Уважно прочитайте всю цю інструкцію, перш ніж призначити цей препарат, оскільки вона містить важливу для вас інформацію.
     Зберігайте цю письмову інформацію. Можливо, вам доведеться прочитати його ще раз.
     Якщо у вас виникли додаткові запитання, зверніться до свого лікаря або медсестри.
     Якщо у вас виникли будь-які побічні ефекти, зверніться до свого лікаря або медсестри. Це також стосується будь-яких побічних ефектів, не зазначених у цій інструкції. Дивіться розділ 4.
У цій письмовій інформації для користувача ви дізнаєтесь:
     1. Що таке Абіліфай Майнтена і для чого він використовується
     2. Що потрібно знати перед тим, як отримати Абіліфай Майнтена
     3. Як дається Абіліфай Майнтена
     4. Можливі побічні ефекти
     4. Як зберігати Абіліфай Майнтена
     5. Вміст упаковки та інша інформація

1. Що таке Абіліфай Майнтена і для чого він використовується
Абіліфай Майнтена містить активний інгредієнт арипіпразол і належить до групи ліків, які називаються антипсихотичними засобами. Він використовується для лікування шизофренії - хвороби з такими симптомами, як слух, бачення або відчуття речей, яких немає, підозрілість, помилкові переконання, незв'язне мовлення та поведінка та емоційна апатія. Люди, які страждають від цього стану, також можуть відчувати депресію, почуття провини, тривогу або напругу.
Абіліфай Майнтена показаний дорослим пацієнтам, які страждають на шизофренію, стан яких достатньо стабільний під час лікування пероральним арипіпразолом.
2. Що потрібно знати, перш ніж призначити Абіліфай Майнтена. Не використовуйте Абіліфай Майнтена
     якщо у вас алергія на арипіпразол або будь-який інший інгредієнт цього препарату (перерахований у розділі 6).
Попередження та запобіжні заходи
Поговоріть зі своїм лікарем або медсестрою, перш ніж призначити Абіліфай Майнтена.
Під час лікування арипіпразолом повідомлялося про суїцидальні думки та поведінку. Якщо у вас є думки або почуття щодо самопошкодження, негайно повідомте про це свого лікаря. Перед лікуванням Абіліфай Майнтена повідомте свого лікаря, якщо у вас є:
     гострий стан збудження або серйозне психічне захворювання,
     проблеми з серцем або якщо у вас був інсульт у минулому, особливо якщо ви знаєте, що у вас є інші фактори ризику для інсульту,
     високий рівень цукру в крові (характерними симптомами є сильна спрага, виділення великої кількості сечі, підвищений апетит і відчуття слабкості) або у вашій родині був цукровий діабет,
     судоми (судоми), оскільки ваш лікар може захотіти спостерігати за вами більш ретельно,
     мимовільні нерегулярні рухи м'язів, особливо на обличчі,
     поєднання лихоманки, пітливості, прискореного дихання, ригідності м’язів і запаморочення або сонливості (це можуть бути симптоми злоякісного нейролептичного синдрому),
     деменція (втрата пам'яті та інших розумових здібностей), особливо якщо ви літня людина,
     серцево-судинні захворювання (захворювання серця і кровообігу), якщо серцево-судинні захворювання були у вашій родині, інсульт або «малий» інсульт, порушення артеріального тиску,
     нерегулярне серцебиття або якщо у вас в родині є випадки нерегулярного серцебиття (включаючи так зване подовження інтервалу QT, яке можна побачити на моніторуванні ЕКГ),
     тромби або анамнез тромбів у вашій родині, оскільки антипсихотики пов’язані з утворенням тромбів,
     утруднене ковтання,
     досвід надмірної азартної гри в минулому,
     серйозні проблеми з печінкою.
Якщо ви помітили збільшення ваги, незвичайні рухи, сонливість, яка впливає на вашу повсякденну діяльність, проблеми з ковтанням або симптоми алергії, негайно зверніться до лікаря.
Якщо ви або ваша сім’я/опікун помічаєте розвиток нав’язливості чи бажань у спосіб поведінки, який не є нормальним для вас, або ви не можете протистояти бажанням, бажанням чи спокусам виконувати певні дії, які можуть завдати шкоди вам або іншим, повідомте про це свого лікаря. Така поведінка називається розладами контролю імпульсів і може включати поведінку, наприклад патологічну залежність від азартних ігор, надмірне вживання їжі або витрати, надзвичайно високий інтерес до сексу або незвичайну стурбованість збільшенням сексуальних думок або почуттів.
Вашому лікарю може знадобитися скоригувати дозу або припинити прийом ліків.
Арипіпразол може викликати сонливість, падіння артеріального тиску, коли ви встаєте, запаморочення та зміну вашої здатності рухатися та підтримувати рівновагу, що може призвести до падінь. Необхідна обережність, особливо якщо ви літній пацієнт або маєте виснажливе захворювання.
Діти та підлітки
Цей препарат не слід застосовувати дітям та підліткам віком до 18 років. Невідомо, чи є він безпечним і ефективним для цих пацієнтів.
Інші ліки та Абіліфай Майнтена
Повідомте свого лікаря, якщо ви приймаєте, нещодавно приймали або можете приймати будь-які інші ліки.
Ліки, що знижують артеріальний тиск: Абіліфай Майнтена може посилити дію ліків, які використовуються для зниження артеріального тиску. Якщо ви приймаєте ліки від тиску, обов’язково повідомте лікаря.
Прийом Абіліфай Майнтена з деякими ліками може означати, що лікар повинен змінити дозу Абіліфай Майнтена або інших ліків. Особливо важливо повідомити лікаря, якщо ви приймаєте такі ліки:
     ліки для регулювання серцевого ритму (наприклад, хінідин, аміодарон, флекаїнід),
     антидепресанти або рослинні препарати для лікування депресії та тривоги (наприклад, флуоксетин, пароксетин, звіробій),
     протигрибкові препарати (наприклад, кетоконазол, ітраконазол),
     деякі ліки для лікування ВІЛ-інфекції (наприклад, ефавіренц, невірапін, інгібітори протеази, наприклад, індинавір, ритонавір),
     протисудомні засоби (ліки проти судом) для лікування епілепсії (наприклад, карбамазепін, фенітоїн, фенобарбітал),
     деякі антибіотики для лікування туберкульозу (рифабутин, рифампіцин),
     препарати, які подовжують інтервал QT.
Ці ліки можуть збільшити ризик побічних ефектів або зробити Абіліфай Майнтена менш ефективним. Якщо ви відчуваєте будь-які незвичайні симптоми під час прийому будь-якого з цих ліків разом з Абіліфай Майнтена, зверніться до лікаря.
Ліки, що підвищують рівень серотоніну, зазвичай використовуються при таких станах, як депресія, генералізований тривожний розлад, обсесивно-компульсивний розлад (ОКР) і соціальна фобія, а також мігрень і біль:
     триптани, трамадол і триптофан, що використовуються при таких станах, як депресія, генералізований тривожний розлад, обсесивно-компульсивний розлад (ОКР) і соціальна фобія, а також мігрень і біль
     СІЗЗС (такі як пароксетин і флуоксетин) для лікування депресії, ОКР, паніки та тривоги,
     інші антидепресанти (наприклад, венлафаксин і триптофан), які застосовуються при великій депресії,
     трициклічні речовини (наприклад, кломіпрамін та амітриптилін) для лікування депресивних захворювань,
     звіробій (Hypericum perforatum) як рослинний препарат для лікування легкої депресії,
     болезаспокійливі засоби (наприклад, трамадол і петидин) для полегшення болю,
     триптани (наприклад, суматриптан і золмітриптан) для лікування мігрені.
Ці ліки можуть збільшити ризик побічних ефектів. Якщо ви відчуваєте будь-які незвичайні симптоми під час прийому будь-якого з цих ліків разом з Абіліфай Майнтена, зверніться до лікаря.
Абіліфай Майнтена і алкоголь
Уникайте алкоголю.
Вагітність, годування груддю та фертильність
Якщо ви вагітні або годуєте грудьми, якщо ви думаєте, що вагітні або плануєте завагітніти, поговоріть зі своїм лікарем, перш ніж призначити цей препарат.
Ви не повинні приймати Абіліфай Майнтена, якщо ви вагітні, якщо ви не обговорили це з лікарем. Негайно повідомте свого лікаря, якщо ви вагітні або годуєте грудьми, якщо ви думаєте, що вагітні або плануєте завагітніти.
Наступні симптоми можуть виникати у новонароджених матерів, які отримували Абіліфай Майнтена в останньому триместрі (останні три місяці вагітності): тремор, ригідність та/або слабкість м’язів, сонливість, збудження, проблеми з диханням і проблеми з годуванням.
Якщо ваша дитина відчуває будь-який із цих симптомів, ви повинні звернутися до свого лікаря.
Якщо ви отримуєте Абіліфай Майнтена, ваш лікар порадить вам, чи варто вам годувати грудьми, після того, як він оцінить користь від лікування для вас і переваги грудного вигодовування для вашої дитини. Ви не повинні робити те й інше. Поговоріть зі своїм лікарем про найкращий спосіб годування дитини, якщо ви отримуєте Абіліфай Майнтена.
Водіння транспортних засобів та робота з механізмами
Під час лікування цим препаратом можуть виникнути запаморочення та проблеми із зором (див. розділ 4). Це необхідно враховувати особливо у випадках, які потребують повної уваги, напр. під час керування транспортним засобом або роботи з механізмами.
Абіліфай Майнтена містить натрій
Цей препарат містить менше 1 ммоль натрію (23 мг) на дозу, тобто. j. в основному незначна кількість натрію.
3. Як застосовувати Абіліфай Майнтена
Абіліфай Майнтена поставляється у попередньо заповненому шприці.
Ваш лікар вирішить, скільки Абіліфай Майнтена вам потрібно. Рекомендована та початкова доза становить 400 мг, якщо тільки лікар не призначив меншу початкову або наступну дозу (300 мг, 200 мг або 160 мг).
Є два способи запустити Абіліфай Майнтена. Ваш лікар вирішить, який метод підходить саме вам.
     Якщо ви отримуєте одну ін’єкцію Абіліфай Майнтена в перший день лікування, лікування пероральним арипіпразолом триватиме протягом 14 днів після першої ін’єкції.
     Якщо вам зробили дві ін’єкції Абіліфай Майнтена в перший день лікування, ви також приймете одну таблетку арипіпразолу перорально під час цього візиту.
Після цього лікування продовжується ін’єкціями Абіліфай Майнтена, якщо інше не призначено лікарем.
Ваш лікар щомісяця вводить його в сідничний або дельтовидний м’яз (сідниці або плече). Ви можете відчути біль під час ін’єкції. Ваш лікар буде чергувати місця ін’єкції між лівим і правим боком. Ін’єкцію не вводитимуть внутрішньовенно.
Якщо ви прийняли більше Абіліфай Майнтена, ніж потрібно
Цей препарат буде призначено вам під наглядом лікаря. Тому малоймовірно, що ви отримаєте його занадто багато. Якщо ви відвідуєте кількох лікарів, обов’язково повідомте їм, що ви отримуєте Абіліфай Майнтена.
У пацієнтів, які отримали занадто багато арипіпразолу, спостерігалися такі симптоми:
     прискорене серцебиття, збудження/агресія, проблеми з промовою,
     незвичайні рухи (переважно обличчя та язика) та зниження рівня свідомості. Інші симптоми включають:
     гостра сплутаність свідомості, судоми (епілепсія), кома, поєднання гарячки, прискореного дихання, пітливості,
     ригідність м’язів і запаморочення або сонливість, уповільнене дихання, задуха, високий або низький кров’яний тиск, порушення серцевого ритму.
Якщо у вас виникли будь-які з перерахованих вище симптомів, негайно зверніться до лікаря або зверніться до лікарні.
Якщо ви пропустили ін’єкцію Абіліфай Майнтена
Важливо, щоб ви не пропустили заплановану дозу. Вам слід робити одну ін’єкцію щомісяця, але не раніше ніж через 26 днів після останньої ін’єкції. Якщо ви пропустили ін’єкцію, зв’яжіться зі своїм лікарем і домовтеся про нову ін’єкцію якнайшвидше.
Якщо ви припините прийом Абіліфай Майнтена
Не припиняйте лікування лише тому, що почуваєтеся краще. Важливо, щоб ви приймали Абіліфай Майнтена стільки часу, скільки вам скаже лікар.
Якщо у вас виникли додаткові запитання щодо застосування цього препарату, зверніться до свого лікаря або медсестри.
4. Можливі побічні ефекти
Як і всі ліки, цей препарат може викликати побічні ефекти, хоча вони виникають не у всіх.
Негайно повідомте свого лікаря, якщо у вас виникли будь-які з наступних серйозних побічних ефектів:
     поєднання деяких із цих симптомів: надмірна сонливість, запаморочення, сплутаність свідомості, дезорієнтація, проблеми з розмовою, проблеми з ходьбою, ригідність м’язів або тремтіння, лихоманка, слабкість, дратівливість, агресія, тривога, підвищення артеріального тиску або судоми, які можуть призвести до непритомності
     незвичайні рухи, особливо обличчя та язика, внаслідок чого ваш лікар може зменшити дозу,
     якщо у вас є такі симптоми, як набряк, біль і почервоніння ноги, оскільки це може означати, що у вас є тромб, який може потрапити через кровоносні судини до легенів і спричинити біль у грудях і проблеми з диханням. Якщо ви відчуваєте будь-який із цих симптомів, негайно зверніться до лікаря.
     поєднання гарячки, прискореного дихання, потовиділення, ригідності м’язів і запаморочення або сонливості, оскільки це може бути ознакою стану, який називається злоякісним нейролептичним синдромом (ЗНС),
     спрага сильніша, ніж зазвичай, необхідність сечовипускання частіше, ніж зазвичай, відчуття сильного голоду, відчуття слабкості або втоми, відчуття нудоти у шлунку, розгубленість або ваше дихання має фруктовий запах, оскільки це може бути ознакою діабету.
Побічні ефекти, перелічені нижче, також можуть виникнути після прийому Абіліфай Майнтена.
Поширені побічні ефекти (можуть спостерігатися у 1 з 10 осіб):
     збільшення ваги,
     діабет,
     втрата ваги,
     відчуття неспокою
     почуття тривоги
     нездатність зберігати спокій, проблеми з сидінням на місці,
     проблеми зі сном (безсоння),
     різкий опір під час пасивних рухів при напрузі та розслабленні м'язів, незвично підвищений м'язовий тонус, повільні рухи тіла,
     акатизія (почуття дискомфорту і внутрішнього неспокою, нав'язлива потреба в постійному русі),
     тремтіння або тремтіння,
     неконтрольоване посмикування, посмикування або звивання,
     зміни рівня уваги, сонливість,
     сонливість
     запаморочення,
     головний біль,
     сухість у роті
     ригідність м'язів,
     нездатність досягти або підтримувати ерекцію під час статевого акту,
     біль у місці ін'єкції, затвердіння шкіри в місці ін'єкції,
     слабкість, втрата сил або сильна втома,
     під час аналізу крові лікар може виявити підвищену кількість креатинфосфокінази у вашій крові (фермент, важливий для роботи м’язів).
Нечасті побічні ефекти (можуть спостерігатися не більше ніж у 1 із 100 осіб):
     низький рівень певного типу лейкоцитів (нейтропенія), низький рівень гемоглобіну або еритроцитів, низький рівень тромбоцитів,
     алергічні реакції (підвищена чутливість),
     зниження або підвищення рівня гормону пролактину в крові,
     підвищений рівень цукру в крові,
     підвищений рівень жиру в крові, такий як високий рівень холестерину, високий рівень тригліцеридів, а також низький рівень холестерину та низький рівень тригліцеридів,
     підвищення рівня інсуліну, гормону, який контролює рівень цукру в крові,
     підвищення або зниження апетиту,
     суїцидальні думки,
     психічний розлад, що характеризується несправністю або відсутністю контакту з реальністю,
     галюцинації,
     марення,
     підвищений інтерес до сексу,
     реакція паніки,
     депресія,
     зміни настрою,
     стан байдужості без емоцій, емоційний і психічний дискомфорт,
     порушення сну,
     скрегіт зубів і стискання санок,
     зниження інтересу до сексу (зниження лібідо),
     зміни настрою
     проблеми з м'язами
     рухи м’язів, які ви не можете контролювати, такі як гримаси, стиснуті губи та рухи язика. Зазвичай спочатку уражаються обличчя та рот, але можуть бути уражені й інші частини тіла. Це можуть бути симптоми стану, який називається пізня дискінезія,
     Паркінсомізм - медичний стан із багатьма різними симптомами, які включають уповільнені рухи, уповільнення думок, посмикування згинів кінцівок (так званий феномен зубчастого колеса), шаркаючу ходу, прискорені кроки, тремтіння, незначний вираз обличчя або його відсутність, ригідність м’язів, слинотеча ,
     труднощі руху,
     сильний неспокій і неспокійні ноги,
     розлад сприйняття смаку і запаху,
     фіксація очних яблук в одному положенні,
     затуманений зір
     біль в очах
     подвійне бачення
     чутливість очей до світла,
     аномальне серцебиття, повільне або прискорене серцебиття, аномальна електрична провідність серця (спричиняє аритмію), ненормальний запис серцевої діяльності (ЕКГ),
     гіпертонія,
     запаморочення при вставанні з положення лежачи або сидячи через падіння артеріального тиску,
     кашель,
     гикавка
     захворювання під назвою гастроезофагеальний рефлюкс. Надлишок шлункового соку повертається (булькає) в стравохід (вузький рот або канал, який з’єднує рот і шлунок і через який проходить їжа), викликаючи печію та може пошкодити стравохід.
     печія,
     блювота
     діарея
     нудота,
     біль у животі,
     проблеми зі шлунком
     дорожній затор,
     частий стілець
     слинотеча, більше слини в роті, ніж зазвичай,
     незвичайне випадання волосся
     акне, стан шкіри обличчя, коли ніс і щоки незвично червоні, екзема, затвердіння шкіри,
     ригідність м’язів, спазми м’язів, посмикування м’язів, м’язова напруга, біль у м’язах (міалгія), біль у кінцівках,
     біль у суглобах (артралгія), біль у спині, зменшення діапазону рухів суглобів, ригідність шиї, обмежене відкривання рота,
     камені в нирках, цукор (глюкоза) в сечі,
     мимовільне виділення молока з грудей (галакторея),
     збільшення грудей у ​​чоловіків, чутливість грудей, сухість піхви,
     лихоманка,
     занепад сил
     порушення ходьби,
     дискомфорт у грудях,
     реакції в місці ін’єкції, такі як почервоніння, набряк, дискомфорт і свербіж у місці ін’єкції,
     спрага
     виснаження
     ненормальні результати аналізів печінки,
     під час обстеження ваш лікар може дізнатися
         підвищення рівня печінкових ферментів,
         підвищення рівня аланінамінотрансферази,
         підвищення рівня гамма-глутамілтрансферази,
         підвищення рівня білірубіну в крові,
         підвищення рівня аспартатамінотрансферази,
         підвищення або зниження рівня глюкози в крові,
         підвищення рівня глікозильованого гемоглобіну,
         зниження рівня холестерину в крові,
         зниження рівня тригліцеридів у крові,
         більший обхват талії.
Наступні побічні ефекти були зареєстровані після виходу на ринок перорального арипіпразолу, але їх частота невідома (неможливо визначити за наявними даними):
     низький рівень лейкоцитів,
     алергічна реакція (наприклад, набряк рота, язика, обличчя та горла, свербіж, тремтіння), висип,
     аномальне серцебиття, раптова незрозуміла смерть, серцевий напад,
     діабетичний кетоацидоз (кетони в крові та сечі) або кома,
     втрата апетиту (анорексія), проблеми з ковтанням,
     низький рівень натрію в крові,
     спроба самогубства та самогубство,
     нездатність протистояти бажанням, бажанням або спокусі виконувати діяльність, яка може загрожувати вам або іншим, яка може включати:
         сильна тяга до надмірної патологічної азартної гри, незважаючи на серйозні особисті або сімейні наслідки,
         змінений або підвищений інтерес до сексу та сексуальної поведінки, що значно впливає на вас або інших, наприклад, посилене сексуальне бажання,
         неконтрольовані надмірні покупки або витрати,
         переїдання (вживання великої кількості їжі за короткий час) або переїдання (вживання їжі більше, ніж зазвичай, і більше, ніж необхідно для втамування голоду),
         схильність до бродяжництва.
Якщо ви відчуваєте будь-яке з цих проявів поведінки, повідомте свого лікаря. Він розповість вам про способи лікування або зменшення симптомів.
нервозність,
     агресія,
     злоякісний нейролептичний синдром (синдром, який включає такі симптоми, як гарячка, ригідність м’язів, прискорене дихання, пітливість, зниження свідомості та раптові зміни артеріального тиску та частоти серцевих скорочень),
     судоми (конвульсії),
     серотоніновий синдром (реакція, яка може спричинити відчуття великого щастя, сонливість, незграбність, неспокій, відчуття сп’яніння або сп’яніння, лихоманку, пітливість або ригідність м’язів);
     порушення мови,
     проблеми з серцем, включаючи torsades de pointes, зупинка серця, нерегулярний серцевий ритм, який може спричинити аномальні нервові імпульси в серці, аномальні результати тесту серця (ЕКГ) - подовження інтервалу QT,
     непритомність,
     симптоми, пов’язані з утворенням тромбів у кровоносних судинах, особливо в ногах (симптоми включають набряк, біль і почервоніння ніг), які можуть потрапити через кровоносні судини до легенів і викликати біль у грудях і утруднене дихання,
     спазми м'язів в області голосових зв'язок,
     випадкове вдихання їжі з ризиком пневмонії (легенева інфекція),
     запалення підшлункової залози,
     утруднене ковтання
     печінкова недостатність,
     жовтяниця (пожовтіння шкіри та білків очей),
     запалення печінки,
     висип,
     чутливість шкіри до світла,
     надмірне потовиділення,
     важкі алергічні реакції, такі як лікарська реакція з еозинофілією та системними симптомами (DRESS). DRESS спочатку проявляється грипоподібними симптомами з висипанням на обличчі, а пізніше — поширеним висипом, високою температурою, збільшенням лімфатичних вузлів, підвищенням рівня печінкових ферментів, що спостерігається в аналізах крові, і збільшенням кількості лейкоцитів (еозинофілія) .
     м’язова слабкість, чутливість або біль, особливо якщо ви почуваєтеся погано, у вас висока температура або темна сеча. Це може бути спричинено аномальним розпадом м’язів, що може бути небезпечним для життя та викликати проблеми з нирками (стан, який називається рабдоміоліз).
     проблеми з сечовипусканням
     мимовільне виділення сечі (нетримання),
     симптоми відміни у новонароджених,
     тривала та/або хвороблива ерекція,
     труднощі з контролем середньої температури тіла або перегрів,
     біль у грудях
     набряк рук, щиколоток або ніг,
     під час обстеження ваш лікар може дізнатися
         підвищення рівня лужної фосфатази,
         коливання результатів тесту на наявність глюкози в крові.
5. Як зберігати Абіліфай Майнтена
Зберігайте цей препарат у недоступному для дітей місці.
Не використовуйте цей лікарський засіб після закінчення терміну придатності, зазначеного на картонній упаковці та на попередньо заповненому шприці. Термін придатності відноситься до останнього дня зазначеного місяця.
Не зберігати в морозильній камері.
Зберігайте попередньо заповнений шприц у картонній упаковці для захисту від світла.
Якщо ін’єкцію не зробити відразу після розчинення, шприц можна зберігати при температурі до 25 °C не більше 2 годин.
6. Вміст упаковки та інша інформація Що містить Абіліфай Майнтена
     Діюча речовина – арипіпразол.
Кожен попередньо наповнений шприц містить 300 мг арипіпразолу. Після розведення кожен мл суспензії містить 200 мг арипіпразолу. Кожен попередньо наповнений шприц містить 400 мг арипіпразолу. Після розведення кожен мл суспензії містить 200 мг арипіпразолу.
     Інші інгредієнти є порошок Кармелоза натрію, маніт, натрію дигідрофосфат моногідрат, натрію гідроксид
Дисперсійне середовище
Вода для ін'єкцій
Як виглядає Абіліфай Майнтена та вміст упаковки
Абіліфай Майнтена поставляється у попередньо заповненому шприці, що містить білий або майже білий порошок у передній камері та прозоре дисперсійне середовище в задній камері. Ваш лікар приготує з його вмісту суспензію, яку буде введено у вигляді ін’єкції.
Індивідуальна упаковка:
Кожна упаковка містить один попередньо заповнений шприц і три безпечні голки для підшкірних ін’єкцій: одну голку 23G розміром 25 мм, одну голку 22G розміром 38 мм і одну голку 21G розміром 51 мм.
Багаторазова упаковка
Об'ємна упаковка з 3 окремих пакетів.
Не всі розміри упаковок можуть бути представлені на ринку.

 

Наступна інформація призначена лише для медичних працівників:


ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ МЕДИЧНИХ ФАХІВЦІВ
Невикористані ліки або відходи від ліків необхідно повернути в аптеку.
Абіліфай Майнтена 300 мг порошок і дисперсійне середовище для суспензії пролонгованої дії для ін’єкцій у попередньо наповненому шприці
Абіліфай Майнтена 400 мг порошок і дисперсійне середовище для суспензії пролонгованої дії для ін’єкцій у попередньо наповненому шприці
арипіпразол
Крок 1: Підготовка до відновлення порошку.
Розпакуйте та переконайтеся, що окремі компоненти, перелічені нижче, включені в пакет:
     Письмова інформація Абіліфай Майнтена для користувача та інструкції для медичних працівників,
     один попередньо заповнений шприц Абіліфай Майнтена,
     одна безпечна голка для підшкірних ін’єкцій 25 мм розміром 23G із захистом для голки,
     одна безпечна підшкірна голка 38 мм 22G із захистом для голки,
     одна безпечна підшкірна голка 51 мм 21G із захистом для голки,
     інструкції до шприца та голки.
Крок 2: Розведення порошку
а) Злегка натисніть на поршень, щоб нитки з’єдналися. Потім обертайте його, поки поршень не перестане обертатися і не випустить розчинник. Коли поршень повністю зупиниться, центральний упор буде на рівні контрольної лінії.
b) У вертикальному положенні ретельно струсіть шприц протягом 20 секунд, поки розчинена суспензія не стане однорідною. Введіть суспензію відразу після розчинення.
c) Перед введенням візуально перевірте шприц на наявність сторонніх часток або зміни кольору. Отримана відновлена ​​суспензія має бути однорідною, непрозорою суспензією молочного кольору.
d) Якщо ви не робите ін’єкцію відразу після розчинення, шприц можна зберігати при температурі до 25 °C протягом максимум 2 годин. Якщо шприц залишався в ньому більше 15 хвилин, струсіть його як мінімум протягом 20 секунд перед ін’єкцією, щоб повторно диспергувати вміст.
Крок 3: Процедура ін'єкції
a) Поверніть і зніміть кришку та кришку наконечника.
b) Виберіть одну з наступних безпечних підшкірних голок відповідно до місця ін’єкції та маси тіла пацієнта.

Статура Місце ін'єкції Розмір голки
Без ожиріння Дельтоподібний м'яз 25 mm, 23 G
Сидальний м'яз 38 mm, 22 G
Ожиріння Дельтоподібний м'яз 38 mm, 22 G
Сидальний м'яз 51 mm, 21 G

c) Візьміться за ковпачок голки та обережно натисніть, щоб переконатися, що голка надійно зафіксована на захисній кришці. Повертайте за годинниковою стрілкою, доки він надійно не зафіксується.
d) Потім потягніть ковпачок голки вгору.
д) Тримайте шприц у вертикальному положенні та повільно натискайте на поршень, щоб випустити повітря. Якщо неможливо штовхнути поршень, щоб випустити повітря, переконайтеся, що поршень повернутий до упору.
Неможливо повторно диспергувати вміст після видалення повітря зі шприца.
* Якщо ви відчуваєте опір або проблеми з виштовхуванням повітря, переконайтеся, що поршень повернутий до упору.
Видаляйте повітря, поки суспензія не заповнить основу голки*
f) Повільно введіть ін’єкцію в сідничний, але дельтоподібний м’яз. Не масажуйте місце ін'єкції. Слід бути обережним, щоб уникнути випадкового введення в посудину.
Не робіть ін’єкцію в ділянку з ознаками запалення, пошкодження шкіри, ударами або синцями. Тільки для глибокого внутрішньом’язового введення в сідничний або дельтоподібний м’яз.
Не забувайте, що місця ін'єкцій необхідно чергувати між двома сідничними або дельтоподібними м'язами.
Якщо ви починаєте з двох ін’єкцій, зробіть їх у два різні м’язи в двох різних місцях. НЕ робіть обидві ін’єкції одночасно в один дельтовидний або сідничний м’яз.
Пацієнтам із відомою зниженою метаболічною активністю CYP2D6 вводити або в обидва дельтовидні м’язи, або в один дельтовидний і один сідничний м’яз. НЕ застосовуйте до обох сідниць.
Слідкуйте за ознаками та симптомами випадкового внутрішньовенного введення.
Крок 4: Процедура після ін'єкції
Надіньте захисний ковпачок на голку. Після ін’єкції утилізуйте використану голку та наповнений шприц належним чином.

Написати відгук


Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: