Букколам (Buccolam) 5 мг/1 мл пероральний розчин, 4 шт.

Виробник Shire Pharmaceuticals Ireland Limited (IRL)
Наявність: На складі
Ціна 5,740 грн.
5,350 грн.

Кількість: - +
   - АБО -   

Букколам (Buccolam)

 

Лікарський засіб Букколам призначається з метою терапії тривалих, раптових судомних епілептичних нападів у немовлят, дітей дошкільного віку, дітей та підлітків (віком від 3 місяців до 18 років).

Діючою речовиною препарату Букколам є мідазолам, що є протисудомним засобом. Судоми провокуються надмірним підвищенням електричної активності мозку. Буккола взаємодіє з рецепторами нейромедіатора ГАМК в головному мозку, запускаючи їх. Нейротрансмітери, наприклад ГАМК, є хімічними речовинами, що стимулюють нервові клітини взаємодіяти один з одним. У мозку ГАМК зменшує електричну активність. Задіявши рецептори, Букколам підвищує вплив ГАМК, припиняючи напад.
Лікарська форма:
Розчин орального застосування у попередньо заповнених шприцах
Режим дозування
Терапія даним препаратом повинна проходити під наглядом лікаря, а лікування дітей від 3 до 6 місяців слід здійснювати лише у лікарні, де є засоби реанімації.
Стандартне дозування препарату Букколам: діти від 2 до 6 місяців – 2,5 мг, від 6 місяців до 1 року – 2,5 мг, від 1 року до 5 років – 5 мг, від 5 до 10 років – 7,5 мг, від 10 до 18 років – 10 мг.
Ліки в попередньо заповненому шприці повільно вводять у простір між ясною і щокою однією бік рота дитини.
Побічна дія
При терапії лікарським препаратом Букколам можуть виникнути небажані побічні ефекти: седація, сонливість, депресія, пригнічення дихання, нудота, блювання.
Повний перелік побічних ефектів можна побачити в інструкції із застосування препарату.
При яких хворобах застосовується:
Епілепсія.
Показання:
Букколам використовується для терапії тривалих, раптових судомних епілептичних нападів у немовлят, дітей дошкільного віку, дітей та підлітків (віком від 3 місяців до 18 років).
Протипоказання:
Лікарський засіб Букколам протипоказаний особам з підвищеною чутливістю до будь-якого компонента препарату, а також пацієнтам з міастенією, тяжкою дихальною недостатністю, апное або тяжкими захворюваннями печінки.

Перед застосуванням препарату потрібна консультація лікаря.

Написати відгук


Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: