Кампрал (Campral) 333 мг, 84 таблетки

Виробник Merck Santé s.a.s (FRA)
Наявність: На складі
Ціна 1,150 грн.
1,080 грн.

Кількість: - +
   - АБО -   

Кампрал (Campral)
 

Виробник: Glenmark Generics Limited, Індія, для Glenmark Generics Inc., США; Merck Sante s.a.s., Німеччина, для США.
Хімічна назва: ацетилгомотауринат кальцію.
Хімічна формула: С10Н20N2O8S2Ca; Молекулярна маса: 400,48; добре розчиняється у воді, практично не розчиняється у чистому етанолі та дихлорометані.
Лікарська форма: покриті оболонкою таблетки (у пачці 180 шт.).
Склад: 1 табл. містить акампросата кальцію 333 мг (еквівалентно 300 мг акампросата). Інші інгредієнти: ядро таблетки - кросповидон 10 мг, мікрокристалічна целюлоза 100 мг, силікат магнію 30 мг, гліколат натрієвого крохмалу 10 мг, безводна колоїдна дводокись кремнію 3 мг, стеарат магнію 7 мг; оболонка - аніонний сополімер метакрилової та етакрилової кислот 27.9 мг, тальк 6.5 мг, пропіленгліколь 4.2 мг. Вміст кальцію в 1 табл. - 33.3 мг.
Опис: Таблетки, покриті кишковорозчинною оболонкою, білі, круглі, двосторонньо-двоконсовані, з одного боку мають позначку "333".
Фармакотерапевтична група: засіб для лікування алкоголізму.
Фармакологічні властивості
Фармакодинаміка: Акампросат є психотропним препаратом, який сприяє утриманню від вживання алкоголю. Хімічно він подібний до амінокислотних нейромедіаторів, таких як тауринова кислота та GABA. Він стимулює інгібіторну GABA-ергічну передачу в ЦНС. Він є антагоністом амінокислот, особливо глутамінової.
Фармакокінетика: Абсорбція препарату з ШКТ відбувається повільно (приблизно 11%), має виражені міжіндивідуальні різниці та знижується при одночасному прийомі з їжею. Рівноважна концентрація акампросата в плазмі досягається на п'ятий день прийому Кампралу. Акампросат не зв'язується з білками плазми. Він виводиться з сечею в незміненому вигляді (50% прийнятої дози). У пацієнтів з порушеннями функції печінки не виявлено змін фармакокінетичних параметрів препарату.
Показання до застосування
Підтримання періоду утримання від вживання алкоголю у пацієнтів з хронічною алкогольною залежністю (при цьому слід поєднувати прийом препарату з психотерапевтичними впливами).
Режим дозування
Пацієнтам з масою тіла більше 60 кг призначають по 2 таб. 3 рази/день (ранком, вдень та ввечері).
Пацієнтам з масою тіла менше 60 кг призначають у суточній дозі 4 таб. (2 таб. ранком та по 1 таб. вдень і ввечері).
Рекомендований термін лікування - 1 рік.
Протипоказання
Протипоказано використання акампросата пацієнтам із підвищеною індивідуальною чутливістю до препарату, вагітним, годуючим груддю, хворим із вираженими порушеннями функції нирок (кліренс креатиніну ≤30 мл/м) та печінки, дітям та літнім людям. Кампрал не можна застосовувати при гострому алкогольному відмовному синдромі.
Передозування
Відомо п'ять випадків передозування. У одному з них постраждалий вжив 56 г акампрозата. В двох випадках спостерігалась діарея. Після промивання шлунка у всіх пацієнтів ускладнень не спостерігалось.
Умови зберігання
Препарат слід зберігати за температури 15°C - 30°C в оригінальній упаковці, в недоступному для дітей місці. Препарат не слід використовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Написати відгук


Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: