Кандібене (Candibene) 100 мг, 6 таблеток вагінальних з аплікатором

Виробник LABORATORIOS MEDICAMENTOS INTERNACIONALES, S.A (ESP)
Наявність: На складі
Ціна 570 грн.
470 грн.

Кількість: - +
   - АБО -   

КАНДІБЕНЕ (CANDIBENE®)


Загальна характеристика:
міжнародна та хімічна назви: клотримазол;1-[(2-хлорфеніл)-дифеніл метил]-1Н-імідазол;
основні фізико-хімічні властивості: таблетки білого кольору, двоопуклї, довгастої форми. На таблетках по 100 мг з одного боку нанесено тиснення “CL“;
склад:1 вагінальна таблетка містить – клотримазолу 100 мгабо 200 мг;
допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль кукурудзяний, кислота адипінова, натрію гідро карбонат, коповідон, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний, полісорбат 80.
Форма випуску. Таблетки вагінальні.
Фрамакотерапевтична група.
Протимікробні та антисептичні засоби, що застосовуються в гінекології.
Код АТС G01A F02.
Фармакологічні властивості.
Фармакодинаміка. Кандібене - протигрибковий препарат для зовнішнього та місцевого застосування, який містить як активну речовину клотримазол – похідне імідазолу. Антимікотичний ефект пов’язаний з порушенням складу клітинної мембрани грибів, зміною її проникності і наступним лізисом клітини. Має широкий спектр дії. Ефективний щодо дерматофітів, дріжджових грибів (роду Candida, Torulopsis glabrata, рода Rhodotorula). Крімтого, має антимікробну дію щодо грам позитивних (стафілококи та стрептококи) іграм негативних бактерій (Bacteroides, Gardnerella vaginalis), а також відносноTrichomonas vaginalis, Malassezia furfur, Corynebacterium minutissimum.
Фармакокінетика. Лікарські форми препарату не мають резорбтивної дії. Фунгіцидна концентрація зберігається у вагініпротягом 3 днів після аплікації.
Показання для застосування.
Генітальні інфекції, спричинені дріжджовими грибами роду Candida та/або Trichomonas vaginalis (кандидозний вульвовагініт, трихомоніаз);
генітальні суперінфекції, викликані бактеріями, чутливими до клотримазолу;
санація статевих шляхів перед пологами.
Спосіб застосування та дози. Щоденно ввечері протягом 6 днів вводять якомога глибше у піхву за допомогою аплікатора 1 вагінальну таблетку (100 мг) або протягом 3 днів – 1 вагінальну таблетку (200 мг). У разі необхідності можна провести повторе лікування після 6-денної перерви.
Для санації пологових шляхів досить одноразового застосування вагінальної таблетки “Кандібене”, яка містить 200 мг активної речовини.
Побічна дія. Можливі місцеві реакції – минуща гіперемія, відчуття печіння, свербіж,
украй рідко алергічні реакції (екзантема).
Протипоказання. Підвищена чутливість до клотримазолу або інших компонентів препарату, I триместр вагітності.
Передозування.
Застосування Кандібене в підвищених дозах не викликає будь-яких реакцій і станів, небезпечних для життя.
У разі непередбаченого способу застосування препарату (перорально) можливі такі симптоми: анорексія, нудота, блювання, гастралгії, порушення функції печінки; рідко – сонливість, галюцинації, полакіурія, шкірні алергічні реакції. У цих ситуаціях необхідно призначати внутрішньо активоване вугілля.
Особливості застосування.
Застосування під час вагітності та лактації: при клінічних та експериментальних дослідженнях не було встановлено, що застосування клотримазолу в період II та III триместрів вагітності та лактації негативно впливає на здоров’я жінки або плода. Проте питання про доцільність призначення препарату повинне вирішуватися індивідуально. В разі призначення препарату вагітній жінці, її слід попередити про те, що при введеннівагінальних таблеток не слід застосовувати аплікатор.
Для запобігання урогенітальній реінфекції необхідне одночасне лікування статевих партнерів.
При трихомоніазі для більш успішного лікування разом з Кандібене слід призначати інші лікарські засоби, які мають системну дію (наприклад, метронідазол внутрішньо).
Вагінальні таблетки не рекомендується застосовувати під час менструації.
Для забезпечення успішного лікування застосування лікарських форм Кандібене не припиняють зразу після купіруваннягострих симптомів захворювання.
Досвід застосування в осіб віком до 18 років відсутній.
У випадку непередбаченого способу застосування препарату (перорально) можливий розвиток анорексії, нудоти, блювання, гастралгії, порушення функції печінки; іноді – сонливість, галюцинації, полакіурія, шкірні алергічні реакції.
Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При вагінальному введенні Кандібене знижує активність амфотерицину В та інших полієнових антибіотиків. При одночасному застосуванні з ністатином активність клотримазолу може знижуватись.
Умови та термін зберігання. Препарт слід зберігати при температурі не вище 25°С в недоступному для дітей місці.
Термін придатності – 3 роки.

Написати відгук


Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: