Дона пор. д/орал. р-ну, 30 саше

Виробник ROTTAPHARM Ltd. (IRL)
Наявність: На складі
Ціна 1,550 грн.
1,340 грн.

Кількість: - +
   - АБО -   

ДОНА (DONA)


Загальна характеристика:
міжнародна та хімічна назви: glucosamine;2-аміно-2-деокси-D-глюкоз сульфат×2NaCl;
основні фізико-хімічні властивості: білий кристалічний порошок без запаху;
склад: 1 пакетик містить глюкоза міну сульфат 1884 мг, еквівалентний глюкоза мінусульфату 1500 мг, натрій хлорид 384 мг;
допоміжні речовини: аспартам, сорбітол, кислота лимонна, макрогол 4000.
Форма випуску. Порошок для приготування розчину для перорального застосування.
Фармакотерапевтична група. Не стероїдні та протизапальні та протиревматичні засоби.
Код АТС М 01А Х 05.
Фармакологічні властивості.
Фармакодинаміка.
Препарат, який впливає на обмін в хрящевій тканині. Глюкоза міну сульфат являє собою сіль природного аміномоносахариду глюкоза міну знизькою молекулярною масою, ретельно очищеного від макромолекулярнихкомпонентів. Препарат заповнює ендогенний дефіцит глюкоза міну, стимулює синтезпротеогліканіві гіалуронової кислоти синовіальної рідини. Збільшує проникність суглобної капсули, відновлює ферментативні процеси в клітинах синовіальної мембрани і суглобного хряща. Протизапальна дія глюкоза міну сульфату обумовлена блокуванням утворення су пероксидних радикалів макрофагами і інгібуваннямлізосомальних ферментів. Препарат сприяє фіксації сірки в процесі синтезухондроітинсірчаної кислоти, полегшує нормальне відкладання кальцію в кістковій тканині. Гальмує розвиток дегенеративних процесів у суглобах, відновлює їхфункцію, зменшуючи болі в суглобах. Сульфати також приймають участь у синтезіглікозаміногліканів і метаболізмі тканини хряща. Сульфатні ефіри бокових ланцюгів у складі протеогліканів мають велике значення для підтримання еластичності і здатності утримувати воду матрикса хряща. Зменшення клінічних симптомів проявляється зазвичай через 2 тижні від початку лікування зі збереженням клінічного поліпшення протягом 8 тижнів після відміни препарату.
Фармакокінетика. Глюкоза міну сульфат швидко і повністю всмоктується в тонкому кишечнику (90%). Легко проходить через біологічні бар’єри і проникаєв тканини, переважно суглобного хряща. Період напіввиведенння 68 год.
Показання для застосування. Остеоартроз різної локалізації (у тому числіартроз колінного і тазостегнового суглобів, між хребцевий остеохондроз, спондилоартроз); хондромаляція надколінка; лопатково-плечовий періартрит.
Спосіб застосування та дози. Внутрішньо призначають по 1 пакетику (1,5г) 1 раз на добу протягом 6 тижнів. Перед застосуванням вміст пакетику розчиняють у 200 мл води і приймають за 20 хвилин до прийому їжі. Курс лікування можна повторювати з інтервалом 2 місяці.
Побічна дія. Препарат переноситься добре, але у поодиноких випадках можуть спостерігатися такі побічні явища.
З боку травної системи: гастралгія, метеоризм, діарея, запор.
Алергічні реакції: кропив’янка, свербіж.
Протипоказання. Підвищена чутливість до глюкоза міну сульфату таінших компонентів препарату; порошок для внутрішнього застосування міститьаспартам і тому протипоказаний при фенілкетонурії. Вагітність, період лактації. Діти до 12 років.
Передозування. Випадки передозування не відмічались.
Особливості застосування. Адекватних і суворо контрольованих досліджень щодо безпечності та ефективності препарату Дона у дітей віком до 12років, а також при вагітності та в період лактації не проводилось.
Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Препарат сумісний з не стероїднимипротизапальними засобами та глюкокортикостероїдами. Збільшує абсорбціютетрациклинів, зменшує – напівсинтетичних пеніциліні в, хлорамфеніколу.
Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місціпри температурі 25°С + 5°С. Термін придатності – 3 роки.

Написати відгук


Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: