Ефудікс (Efudix) крем, 20 грам

Виробник Meda Manufacturing GmbH (DEU)
Наявність: На складі
Ціна 2,643 грн.
2,454 грн.

Кількість: - +
   - АБО -   
Схожі (1)

ЕФУДІКС (EFUDIX)

 

Діюча речовина: Флюороурацил
Уважно прочитайте всю цю інструкцію, перш ніж почати використовувати цей препарат, оскільки вона містить важливу для вас інформацію.
     Зберігайте цю письмову інформацію. Можливо, вам доведеться прочитати його ще раз.
     Якщо у вас є додаткові запитання, зверніться до свого лікаря або фармацевта.
     Цей препарат був призначений тільки вам. Не віддавайте його нікому іншому. Це може нашкодити йому, навіть якщо він має такі ж симптоми, як і ви.
     Якщо у вас виникли будь-які побічні ефекти, зверніться до свого лікаря або фармацевта. Це також стосується будь-яких побічних ефектів, не зазначених у цій інструкції. Дивіться розділ 4.
У цій письмовій інформації ви дізнаєтесь:
     1. Що таке ЕФУДІКС і для чого він використовується
     2. Що потрібно знати перед використанням ЕФУДІКС
     3. Як використовувати ЕФУДІКС
     4. Можливі побічні ефекти
     5. Як зберігати ЕФУДІКС
     6. Вміст упаковки та інша інформація

1. Що таке ЕФУДІКС і для чого він використовується
Мазь ЕФУДІКС містить препарат фторурацил. Він належить до групи ліків, які називаються цитостатиками (ліки проти раку).
Застосовується у дорослих для лікування:
     поверхневе пошкодження шкіри, викликане патологічними змінами шкіри, які можуть перерости в рак (передрак) або спричинені раком,
     різні форми кератозів (надмірне зроговіння шкіри) - у людей похилого віку або викликані сонячним світлом або миш'яком,
     кератоакантоми (вид пухлин шкіри),
     Хвороба Боуена (пухлина шкіри, яка може перерости в рак)
     поверхневі базаліоми (тип раку шкіри).
Важлива інформація про те, як працює EFUDIX
ЕФУДІКС пошкоджує ракові клітини та клітини, які можуть розвинути рак, при цьому мінімально впливаючи на здорові клітини.
Якщо ви використовуєте ЕФУДІКС, ймовірно, що оброблена ділянка шкіри почервоніє. Після цього, ймовірно, виникне запалення/набряк, який іноді може супроводжуватися дискомфортом і порушенням поверхневого шару шкіри, який з часом заживає. Це очікувана нормальна реакція на лікування та доказ того, що ЕФУДІКС працює.
Іноді відповідь на лікування є більш серйозною (див. розділ 4 «Можливі побічні ефекти»). Якщо стан вашої шкіри погіршується, якщо ви відчуваєте біль або вас турбує, зверніться до лікаря. Лікар може призначити іншу мазь або крем для зняття неприємних відчуттів.
Після лікування потрібно від одного до двох місяців для повного загоєння шкіри.
EFUDIX також лікує аномалії (незвичайні зміни) шкіри, які не видно неозброєним оком, ці аномалії можуть почервоніти або запалитися під час лікування.
2. Що потрібно знати перед використанням ЕФУДІКС
Не використовуйте ЕФУДІКС
     якщо у вас алергія на фторурацил або будь-який з інших інгредієнтів цього препарату (перелічених у розділі 6);
     якщо ви приймаєте будь-які ліки з групи аналогів нуклеозидів (наприклад, бривудин і соривудин); ці ліки зазвичай використовуються для лікування оперізуючого лишаю (оперізувального герпесу) або вітряної віспи;
     якщо ви вагітні або думаєте, що вагітні, або якщо ви годуєте грудьми.
Попередження та запобіжні заходи
Поговоріть зі своїм лікарем або фармацевтом перед використанням ЕФУДІКС:
     якщо ви знаєте, що у вас знижена або відсутня активність ферменту дигідропіримідиндегідрогенази (скорочено DPD) (частковий або повний дефіцит DPD).
Під час лікування необхідно уникати ультрафіолетового випромінювання (наприклад, природного сонячного світла, соляріїв), оскільки воно може посилити дію ЕФУДІКСу і таким чином погіршити шкірні реакції. Щоб запобігти цьому, ви повинні уникати прямих сонячних променів під час лікування, коли це можливо, і ви не повинні користуватися гірським сонцем або соляріями.
Оклюзійне (непроникне) обгортання може посилити запальні реакції шкіри.
Між лікуванням бривудином, соривудином або подібними препаратами та лікуванням ЕФУДІКС має пройти не менше 4 тижнів (див. нижче «Інші лікарські засоби та ЕФУДІКС»).
Діти та підлітки
ЕФУДІКС не рекомендується застосовувати дітям та підліткам віком до 18 років.
Інші лікарські засоби та ЕФУДІКС
Повідомте свого лікаря або фармацевта, якщо ви приймаєте, нещодавно приймали або можете приймати будь-які інші ліки. Це дуже важливо, тому що якщо ви використовуєте більше ніж один препарат одночасно, ефект ліків може бути посилений або послаблений.
Зокрема, повідомте свого лікаря, якщо ви приймаєте або приймали протягом останніх 4 тижнів ліки для лікування оперізуючого лишаю (оперізуючого герпесу) або вітряної віспи під назвою бривудин або соривудин. Ці ліки можуть посилити можливі побічні ефекти мазі EFUDIXO.
Вагітність, годування груддю та фертильність
Якщо ви вагітні або годуєте грудьми, якщо ви думаєте, що вагітні або плануєте завагітніти, поговоріть зі своїм лікарем або фармацевтом перед використанням цього препарату.
Вагітність
ЕФУДІКС не можна застосовувати під час вагітності. Жінки дітородного віку не повинні вагітніти під час лікування ЕФУДІКСОМ, тому під час лікування необхідно використовувати засоби контрацепції. Якщо пацієнтка завагітніє під час лікування, її слід поінформувати про ризик побічних ефектів лікування для дитини та рекомендувати генетичну консультацію.
Грудне годовування
Недостатньо інформації про виділення фторурацилу в грудне молоко. Не можна виключити ризик для немовляти, тому ЕФУДІКС не слід застосовувати матерям, які годують груддю. Якщо застосування в період годування груддю є абсолютно необхідним, годування груддю слід припинити.
Репродуктивна система
ЕФУДІКС може викликати проблеми з фертильністю як у жінок, так і у чоловіків. ЕФУДІКС не рекомендований чоловікам, які намагаються стати батьком. Чоловіки, які отримують ЕФУДІКС, повинні використовувати презерватив під час статевого акту. Коли після лікування можливе зачаття дитини, слід проконсультуватися з лікарем.
Водіння транспортних засобів та робота з механізмами
Малоймовірно, що лікування вплине на здатність керувати транспортними засобами та працювати з механізмами. Якщо ви відчуваєте запаморочення, не керуйте автомобілем і не працюйте з механізмами.
ЕФУДІКС містить спирт стеариловий, пропіленгліколь, метилпарагідроксибензоат (Е 218) та пропілпарагідроксибензоат (Е 216)
1 г мазі містить 150 мг спирту стеарилового, 115 мг пропіленгліколю, 0,25 мг метилпарагідроксибензоату і 0,15 мг пропілпарагідроксибензоату.
     Стеариловий спирт може викликати місцеві шкірні реакції (наприклад, контактний дерматит).
     Пропіленгліколь може викликати подразнення шкіри.
     Метилпарагідроксибензоат (Е 218) і пропілпарагідроксибензоат (Е 216) можуть викликати алергічні реакції (можливо, уповільнені).
3. Як використовувати ЕФУДІКС
Завжди використовуйте цей препарат точно так, як сказав вам лікар або фармацевт. Якщо ви не впевнені, зверніться до свого лікаря або фармацевта. Якщо ви відчуваєте, що ефект ЕФУДІКС занадто сильний або занадто слабкий, повідомте про це свого лікаря або фармацевта.
Як застосовувати ЕФУДІКС
     Використовуйте мазь ЕФУДІКС тільки на шкірі та уникайте потрапляння в очі та на слизові оболонки.
     Нанесіть мазь на уражені ділянки відповідно до вказівок лікаря; лікар підкаже, чи потрібно накривати уражене місце пов’язкою.
     Дуже важливо не використовувати занадто багато мазі і не наносити її на відкриті рани, оскільки ліки, що містяться в мазі, можуть всмоктуватися в кров і викликати побічні ефекти.
     Зазвичай мазь використовують один або два рази на день протягом щонайменше трьох-чотирьох тижнів.
     Після використання цієї мазі ретельно вимийте руки.
     При цьому ніколи не наносите мазь на ділянку шкіри площею більше 500 см2 (приблизно 23 х 23 см).
Див. також вище в розділі 1 «Важлива інформація про те, як працює EFUDIX».
Якщо ви використали більше ЕФУДІКС, ніж слід
Якщо ви випадково проковтнули трохи мазі, зверніться до свого лікаря чи фармацевта або зверніться безпосередньо до найближчої лікарні.
Якщо ви потрапили цією маззю в очі, ніс або рот, або хтось інший помилково використовує цю мазь, вам слід промити мазь водою, а потім звернутися до свого лікаря чи фармацевта або звернутися безпосередньо до найближчої лікарні:
Якщо ви забули використати ЕФУДІКС
Якщо ви забули застосувати дозу, застосуйте її, як тільки згадаєте. Однак, якщо настав час для наступної дози, пропустіть пропущену дозу та продовжуйте, як і раніше.
Не використовуйте подвійну дозу, щоб компенсувати пропущену дозу.
Якщо у вас виникли додаткові запитання щодо застосування цього препарату, зверніться до свого лікаря або фармацевта.
4. Можливі побічні ефекти
Як і всі ліки, цей препарат може викликати побічні ефекти, хоча вони виникають не у всіх. Поширена реакція на лікування ЕФУДІКС описана вище в розділі 1 «Що таке ЕФУДІКС і для чого його використовують».
Дуже рідко (можуть спостерігатися не більше ніж у 1 з 10 000 осіб):
     захворювання крові внаслідок токсичної дії препарату на весь організм, напр. зменшення кількості всіх типів клітин крові, зменшення кількості нейтрофілів (типу лейкоцитів), зменшення кількості тромбоцитів, збільшення кількості лейкоцитів,
     алергічні стани, напр. підвищена чутливість і підвищена чутливість IV. тип (уповільнена реакція, яка проявляється через два-три дні),
     кривава діарея, діарея, блювота, біль у животі і запалення слизової оболонки ротової порожнини - ці побічні ефекти є проявом токсичної дії препарату на весь організм,
     мультиформна еритема (гостре запальне захворювання шкіри та слизових оболонок), біль у шкірі, шкірні реакції, такі як кропив’янка, свербіж, висип (зазвичай у місці нанесення препарату, але також може поширюватися на все тіло – пов’язане з токсична дія препарату на весь організм), запалення шкіри, контактне запалення шкіри, екзема, пухирі на місці нанесення мазі, подразнення шкіри, почервоніння, відчуття печіння шкіри,
     лущення шкіри, набряк шкіри, виразка шкіри, підвищена чутливість обробленої ділянки шкіри до світла, випадання волосся,
     лихоманка, озноб, запалення слизової оболонки в результаті токсичної дії препарату на весь організм.
Невідомо (частоту неможливо оцінити за наявними даними):
     головний біль, запаморочення,
     подразнення кон'юнктиви, запалення рогівки, підвищена сльозотеча,
     нудота,
     кровотеча в місці ін'єкції.
5. Як зберігати ЕФУДІКС
Зберігайте цей препарат у недоступному для дітей місці.
Не використовуйте цей препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці після «EXP». Термін придатності відноситься до останнього дня зазначеного місяця.
Зберігати при температурі до 25 ˚C. Мазь ЕФУДІКС не повинна танути.
Не викидайте ліки разом зі стічними водами або побутовими відходами. Невикористаний препарат здати в аптеку. Ці заходи допоможуть захистити навколишнє середовище.
6. Вміст упаковки та інша інформація
Що містить ЕФУДІКС
     Препарат - фторурацил. 1 г мазі містить 50 мг (5%) фторурацилу.
     допоміжні речовини: метилпарагідроксибензоат (Е 218), пропілпарагідроксибензоат (Е 216), пропіленгліколь, спирт стеариловий, білий вазелін, полісорбат 60, вода очищена.
Вигляд ЕФУДІКС та вміст упаковки
Біла непрозора мазь в алюмінієвій тубі з кришкою, що закручується.
Вміст упаковки: 5 г, 20 г, 40 г.

Написати відгук


Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: