Епідуо (Epiduo) Forte гель, 45 грам

Виробник Laboratoires Galderma (FRA)
Наявність: На складі
Ціна 2,520 грн.
2,350 грн.

Кількість: - +
   - АБО -   

Епідуо (Epiduo)

Епідуо гель – засіб лікування вугрової висипки на шкірі.
Фармакологічні властивості
Епідуо містить у своєму складі дві активні речовини з різними, проте взаємодоповнювальними механізмами дії.
Адапален є хімічно стабільною похідною нафтойної кислоти з ретиноїдоподібною дією. Адапален діє патогенетично при acne vulgaris: є сильним модулятором процесів клітинної диференціювання та кератинізації, а також має протизапальну дію. Механізм дії препарату ґрунтується на зв'язуванні адапалену зі специфічними ядерними рецепторами ретиноєвої кислоти. Сучасні дані дозволяють припустити, що при місцевому застосуванні адапален нормалізує процес диференціювання епітеліальних клітин фолікулів, знижуючи таким чином утворення мікрокомедонів. In vitro адапален пригнічує хемотаксичний (спрямований) та хемокінетичний (довільний) відповіді поліморфноядерних лейкоцитів людини, а також пригнічує метаболізм арахідонової кислоти та утворення медіаторів запалення. За даними досліджень in vitro адапален пригнічує AP-1 фактори, а також експресію toll-подібних рецепторів-2. Таким чином, можна сказати, що під впливом адапалена знижується клітинно-опосередкований запальний компонент висипу вугрів.
Бензоїлу пероксид. Бензоїлу пероксид має протимікробну дію, зокрема щодо Propionibacterium acnes, присутніх у сально-волосяному фолікулі при вугровому висипі. Має відлущувальну та кератолітичну дію. Має себостатичну дію, попереджаючи надмірне вироблення шкірного сала, що супроводжує вугровий висип.
Фармакокінетика
Фармакокінетичні властивості препарату Епідуо подібні до фармакокінетики препарату Діфферин (адапален) 0,1% гелю для зовнішнього застосування.
Проникнення бензоїлу пероксиду через шкіру низько. Він повністю перетворюється на бензойну кислоту, яка швидко виводиться з організму.
Показання до застосування
Лікування вугрової висипки, акне - слабкого та середнього ступеня.
ідеально підходить для лікування вугрової висипки - містить бензоїлпероксид 2,5% і адапален 0,1% в одному тюбику;
вбиває 94% бактерій та на 73% зменшує утворення комедонів;
пригнічує продукцію шкірного сала у сальних залозах;
усуває омертвілі клітини та оновлює шкіру;
видаляє чорні крапки та запобігає їх розвитку;
не є антибіотиком;
FDA – затверджений препарат.
Спосіб застосування
Зовнішньо. Наносити тонкою плівкою за допомогою кінчиків пальців на всю уражену поверхню один раз на день увечері на чисту та суху шкіру, уникаючи попадання в очі та на слизову губ.
Терапевтичний ефект розвивається через 1-4 тижні лікування. Тривалість лікування повинна встановлюватись лікарем на підставі клінічного стану пацієнта.
У разі появи ознак подразнення шкіри рекомендується застосування некомедоногенних засобів зі зволожуючою дією, кількість аплікацій може бути скорочена (наприклад, через день), лікування може бути тимчасово припинено до зникнення ознак подразнення або повністю припинено.
Протипоказання
підвищена чутливість або алергічні реакції до діючих речовин або до будь-якого з інгредієнтів препарату;
вік до 12 років;
вагітність та лактація;
ураження шкіри (рани, опіки тощо);
фотосенсибілізація.
З обережністю:
дерматит;
екзема.
Застосування при вагітності та лактації
Вагітність. Даних щодо місцевого застосування комбінації адапалена і бензоїлу пероксиду у вагітних жінок мало. Однак кілька наявних даних, зібраних у пацієнток, які отримували препарат на ранніх термінах вагітності, не свідчать про будь-який його негативний вплив.
Дослідження комбінації адапалену та бензоїлу пероксиду на тваринах, у яких препарат згодовувався тваринам перорально, показали токсичну дію на репродуктивну систему за високої системної експозиції.
Внаслідок обмеженості наявних даних, а також через можливе слабке проникнення адапалена через шкіру, Епідуо не слід застосовувати під час вагітності. У разі настання вагітності лікування слід припинити.
Лактація. Досліджень проникнення препарату у молоко тварин чи людини після нашкірного нанесення гелю Епідуо не проводилося. Оскільки системна експозиція Епідуо у жінок, що годують незначна, ніякого впливу на немовлят, що перебувають на грудному вигодовуванні, не очікується.
Епідуо може застосовуватися під час годування груддю. Слід уникати контакту новонародженого з препаратом, нанесення препарату на груди при використанні під час грудного вигодовування.
Побічні ефекти
З боку шкіри та підшкірно-жирової клітковини: часто: сухість шкіри, дратівливий контактний дерматит, печіння та подразнення шкіри.
Нечасто: свербіж, сонячний опік. Частота невідома (пістмаркетингові дані): алергічний контактний дерматит.
У разі розвитку подразнення шкіри його інтенсивність зазвичай легка або помірна, з місцевими симптомами переносимості (почервоніння, сухість, лущення та печіння), які досягають піку протягом першого тижня лікування, а потім мимовільно йдуть.
Передозування
Епідуо слід наносити лише один раз на день. При випадковому ковтанні слід провести відповідну симптоматичну терапію.
Взаємодія з іншими лікарськими засобами
Досліджень взаємодії з іншими лікарськими засобами не проводилось.
Не слід одночасно застосовувати інші ретиноїди або бензоїлу пероксид, або препарати з подібним механізмом дії.
Форма випуску
Гель для зовнішнього застосування 1мг/г + 25мг/г по 2, 15, 30, 45, 60 та 90 г у тубі. По 1 тубі разом з інструкцією із застосування поміщають у картонну пачку.
Умови зберігання
При температурі не вище 30 °С
Зберігати у недоступному для дітей місці!
Термін придатності 2 роки. Після розтину використовувати не більше 6 місяців.
склад
У 1 г гелю міститься:
Активні речовини: Адапален – 0,001 г, Бензоїлу пероксид – 0,025 г.
допоміжні речовини: симульгель 600 РНА (сополімер акриламіду та акрилоїлдіметил таурату 35-40%, ізогексадекан 20-25%, полісорбат 80 5-10%, сорбітан олеат 2,5%, вода до 100%) - 0,04 г - 0,0005 г, динатрію едетат - 0,001 г, гліцерол - 0,04 г, полоксамер 124 - 0,002 г, пропіленгліколь - 0,04 г, вода очищена - до 1 г.
Додатково
Не слід наносити гель на пошкоджену внаслідок травм (порізи або садна) або екзематично змінену шкіру.
Уникати контакту з очима, ротовою порожниною, ніздрями та іншими слизовими оболонками. При попаданні препарату у вічі негайно промити їх теплою водою.
Препарат містить пропіленгліколь (E1520), який може спричинити подразнення шкіри. При підозрі на підвищену чутливість до будь-якого з інгредієнтів препарату застосування гелю слід припинити.
Слід уникати надмірної дії сонячного світла або УФ-випромінювання.
Слід уникати контакту з будь-якими забарвленими матеріалами (включаючи волосся та пофарбовані тканини), оскільки це може призвести до зміни їх кольору або знебарвлення.


 

Написати відгук


Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: