Фурорезе (Furorese) 250 мг, 100 таблеток

Виробник Salutas Pharma GmbH (DEU)
Наявність: На складі
Ціна 1,320 грн.
1,200 грн.

Кількість: - +
   - АБО -   

Фурорезе (Furorese)

 

Показання до застосування
Проведення синдрому в CHSN II-III ст. Гостре серце (набряк легенів), набряк мозку, гіпертонічна криза (незалежно або в поєднанні з іншими гіпотензивними препаратами), артеріальна гіпертензія (важкий хід), гіперкальціємія; проведення примусового діурезу з отруєнням хімічними сполуками, виводячи нирки в незмінному вигляді; Еклампсія.
Активна речовина, група
Фуросемід (фуросемід), сечогінний засіб
Лікарська форма
Гранули для приготування суспензії для перорального введення [для дітей], рішення для внутрішньовенного та внутрішньом’язового введення, таблетки
Протипоказання
Гіперчутливість, гостра ниркова недостатність з анурією (клубочкова фільтрація менше 3-5 мл/хв), важка печінкова недостатність, печінкова кома та претенція, уретра стеноз, гостро-гломерулонефрит, непрохідність сечовивідних трактів, прокурові стани, гіперглікемічна кома, гіперурурикія, гіру. , decompensated mitral or aortic stenosis, GOKMP, an increase in central venous pressure (over 10 mm Hg), arterial hypotension, acute myocardial infarction, pancreatitis, impaired water-electrolyte metabolism (hypovolemia, hyponium, hyponemia, hypochloria, hypocalcyymia, hype, hype , галас, ажіотаж, ажіотаж, ажіотаж, ажіотаж, ажіотаж, гіперія, ажіотаж Гності), інтоксикація Digitalis.c обережність. Гіперплазія передміхурової залози, СКВ, гіпопротеїнемія (ризик ототоксичності), цукровий діабет (зниження толерантності до глюкози), стенозний атеросклероз церебральних артерій, вагітність (особливо в першому таймі, можна використовувати життєві вказівки) та лактацію.
Як подати заявку: дозування та курс лікування
IV (рідко в/м) Парентеральне введення доцільно здійснювати у випадках, коли неможливо взяти його всередину - у термінових ситуаціях або з вираженим набряком синдрому.
Фатальний синдром: Початкова доза - 40 мг. V/V вступу проводиться протягом 1-2 хвилин; За відсутності сечогінної відповіді кожні 2 години вводяться у збільшенні 50% дози до адекватного діурезу. Середня добова доза для V/у введенні дітей становить 0,5-1,5 мг/кг, максимум - 6 мг/кг. Пацієнти зі зниженою клубочкової фільтрації та низькою сечогінною реакцією призначаються у великих дозах - 1-1,5 г. Максимальна одноразова доза становить 2 г.
Всередині, вранці, до їжі, середня початкова доза -20-80 мг; За відсутності сечогінної відповіді доза збільшується на 20-40 мг кожні 6-8 годин, поки не буде отримана адекватна діуретична реакція. Один дозу, якщо необхідно, може бути збільшена до 600 мг або більше (необхідна зі зменшенням клубочкової фільтрації та гіпопротеїнемії).
При артеріальній гіпертензії призначається 20-40 мг за відсутності достатнього зниження артеріального тиску на лікування, повинні бути пов'язані інші гіпотензивні препарати. При додаванні Фуросеміду до вже призначених гіпотензивних препаратів їх дозу слід зменшити на 2 рази.
Початкова одноразова доза у дітей становить 2 мг/кг, максимум - 6 мг/кг.
Фармакологічна дія
"Петля" сечогінний; Причини швидко просуваються, міцні та короткі стермі діурези. Він має натріумретичний та хлорретичний ефект, збільшує екскрецію K+, CA2+, Mg2+. Проникаючи в просвіт ниркової канальці в товстій сегменті висхідного коліна петлі Генле, блокує реабсорбцію Na+ і Cl-. Через збільшення вивільнення Na+, вторинна (опосередкована осмотично пов'язана вода) посилювала виділення води та збільшення секреції К+ у дистальній частині ниркової канальці. У той же час збільшується екскреція Ca2+ та Mg2+.
Він має вторинний ефект через вивільнення внутрішньошвидких медіаторів та перерозподілу внутрішньоклітинного кровотоку. На тлі курсу лікування ефект не ослаблений.
З SN це швидко призводить до зменшення попереднього завантаження серця, розширюючи великі вени. Він має гіпотензивну дію через збільшення екскреції NaCl та зменшення реакції гладких м’язів судин на впливу судиконстриктора і внаслідок зменшення БКК.
Фуросемід після V/V вступу відбувається через 5-10 хвилин; Після введення-через 30-60 хвилин максимум дії триває через 1-2 години, тривалість ефекту становить 2-3 години (зі зниженою функцією нирок-до 8 годин).
Протягом періоду виведення Na+ значно збільшується, однак, після його припинення швидкість виведення знижується нижче початкового рівня (синдром Рикошета або "скасування"). Явище зумовлене різкою активацією ренін-ангіотензину тощо. Анти-денатріуретичні нейрогуморальні зв’язки регуляції у відповідь на масовий діурез; Це стимулює аргінін-вазопресивні та симпатичні системи. Знижує рівень передсердної натрію у плазмі спричиняє звуження судин. Через явище "рикошета" при проведенні 1 раз на день це може не мати суттєвого впливу на щоденну екскрецію Na+ та артеріального тиску.
Побічна дія
З CSC: зниження артеріального тиску, ортостатична гіпотензія, колапс, тахікардія, аритмія, зменшення БКК.
З нервової системи: запаморочення, головний біль, міастенія, судом литних м’язів (Tanguity), парестезія, апатія, адінама, слабкість, летаргія, сонливість, плутанина свідомості.
З почуттів: порушення зору та слух.
З травної системи: зниження апетиту, сухого рота, спраги, нудоти, блювоти, запор або діарея, холестатична жовтяниця, панкреатит (загострення).
З сечоволіарійної системи: олігурія, гостра затримка сечі (у пацієнтів з гіпертрофією передміхурової залози), інтерстиціальний нефрит, гематурія та зниження потенції.
Алергічні реакції: фіолетова, кропив’янка, відлущування дерматиту, багатоформна ексудативна еритема, васкуліт, некротичний анголізація, шкірний свербіж, озноб, лихоманка, фотосенсибілізація, анафілактичний шок.
З органів гемопоезів: лейкопенії, тромбоцитопенії, агранулоцитозу, апластичної анемії.
З боку водяного електролітного метаболізму: гіповолемія, зневоднення (ризик тромбозу та тромбоемболії), гіпокаліємії, гіпонатріємії, гіпохлоремії, гіпокальціємії, гіпомагнезії, метаболічного алкалозу.
Лабораторні показники: гіперглікемія, гіперхолестеринемія, гіперурикемія, глюкозурія, гіперкалькурія.
З v/у вступі (додатково) - тромбофлебіти, кальциноз нирок у недоношених немовлят. Симптоми: зниження артеріального тиску, колапсу, шоку, гіповолемії, зневоднення, гемоконцентрації, аритмії (включаючи блокаду AV, шлуночкову фібриляцію), гостра ниркова недостатність з анурією, тромбоз, тромбоемболію, сонливості, заплутаного свідомості, млява параліч, апатія.
Лікування: Корекція водної солі та косу, поповнення БКК, симптоматична обробка. Не існує специфічної протиотрути.
Особливі вказівки
На тлі, звичайно, лікування необхідно періодично стежити Необхідна відповідна корекція лікування (від більшої множинності у пацієнтів із частими блювотою та на тлі парентеральних рідин).
Пацієнти з гіперчутливістю до сульфаніламіду та сульфонімічним викликом можуть мати чутливість до фуросеміду.
Пацієнти, які отримують високі дози фуросеміду, щоб уникнути розвитку гіпонатріємії та метаболічного алкалозу, є невідповідним для обмеження споживання настільної солі.
Для профілактики гіпокаліємії одночасний рецепт препаратів K+ та діуретиків, що підсилюють калію (насамперед спіронолактон), а також дотримуються дієти, багатих K+,.
Підвищений ризик розвитку порушень балансу води-електроліту спостерігається у пацієнтів із нирковою недостатністю.
Вибір режиму дозування для пацієнтів із обрізом на тлі цирозу печінки повинен здійснюватися в стаціонарних умовах (розлади водяно-електролітного балансу можуть призвести до розвитку печінкової коми). Ця категорія пацієнтів показує регулярний контроль електролітів у плазмі.
Коли азотемія та олігурія сталася або збільшувалася у пацієнтів із важкими прогресуючою хворобою нирок, рекомендується призупинити лікування.
Він виділяється з молоком у жінок під час лактації, і тому доцільно припинити годування.
У пацієнтів із діабетом або зниженням толерантності до глюкози потрібно періодичний моніторинг концентрації глюкози в крові та сечі.
У пацієнтів у несвідомому стані, з гіпертрофією передміхурової залози, звуженням сечоводу або гідронефрозу необхідний контроль над сечовипусканням у зв'язку з можливістю гострого утримання сечі.
У період лікування слід уникати класів потенційно небезпечної діяльності, які потребують посилення уваги та швидкості психомоторних реакцій.
Взаємодія
Збільшує концентрацію та ризик розвитку нефро та ототоксичних ефектів цефалоспоринів, аміноглікозидів, хлорамфеніколу, екринової кислоти, цисплатину, амфотерицину В (завдяки конкурентному екскреції нирок).
Підвищує ефективність діазоксиду та теофіліну, знижує - гіпоглікемічні препарати, аллопуринол.
Знижує нирковий кліренс ліків Li+ і збільшує ймовірність сп’яніння.
Це посилює гіпотензивну дію антигіпертензивних препаратів, нервово-м’язової блокади, спричиненої деполяризуючими м'язовими релаксантами (суксаметонієм) і послаблює дію м'язових релакантів (тубокурин).
Тисор амінів і фуросемід взаємно знижують ефективність.
ПМ, блокуючи секрецію каналу, збільшують концентрацію фуросеміду в сироватці крові.
При одночасному використанні GKS, амфотерицину, ризик гіпокаліємії збільшується, при серцевих глікозидах ризик розвитку цифрової інтоксикації внаслідок гіпокаліємії (для високих та низькополярних глікозидів) та подовження Т1/2 (для низькополярних) збільшується .
НПЗП, скроневодневе зменшують сечогінний ефект через інгібування синтезу ПГ, зміни концентрації реніну в плазмі та вивільнення альдостерону.
Прийом саліцилатів у великих дозах на тлі терапії Фуросемідом збільшує ризик їх токсичності (через конкурентну екскрецію нирок).
В/в введеному Фуросеміді має трохи лужну реакцію, тому його не можна змішати з препаратами з рН менше 5,5.

Написати відгук


Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: