Ібупрофен (Ibuprofen) Dr. Max гель 50 мг/г, 50 грам

Виробник Dr. Max Pharma Ltd. (GBR)
Наявність: На складі
Ціна 420 грн.
350 грн.

Кількість: - +
   - АБО -   

Опис
Ібупрофен Dr. Max 50 мг/г, гель, 50 g - це лікарський засіб, який містить діючу речовину ібупрофен. Він належить до групи препаратів, що називаються нестероїдними протизапальними засобами (НПЗП).
Дія
Діючою речовиною цього препарату є ібупрофен. Він належить до групи препаратів, що називаються нестероїдними протизапальними засобами (НПЗП). Препарат Ібупрофен Dr. Max призначений для зовнішнього застосування.
Показання
Препарат Ібупрофен Dr. Max призначений для місцевого симптоматичного полегшення випадкового болю в м'язах, спричиненого невеликими синцями, травмами або напруженням, скованістю шиї або іншими зігнутостями, легкими вивихами та болями в нижній частині спини.
Препарат Ібупрофен Dr. Max призначений для використання у дорослих та підлітків віком понад 12 років.
Протипоказання
Коли не слід застосовувати препарат Ібупрофен Dr. Max:
якщо пацієнт має алергію на ібупрофен або будь-який інший складник цього препарату (вказано в пункті 6).
якщо у пацієнта коли-небудь виникала алергічна реакція, така як спазми бронхів (стискання м'язів у легенях, яке може призвести до задухи), астма, насморк, свербіж носа та запалення слизової оболонки носа, чхання, крапельна висипка (свербляча висипка) або кропив'янка (набряк під шкірою) приймаючи ацетилсаліцилову кислоту або інші препарати з групи НПЗП.
на пошкоджену або хворобливо змінену шкіру.
Попередження та обережності
Перед прийомом препарату Ібупрофен Dr. Max необхідно обговорити це з лікарем або фармацевтом.
• Гель слід застосовувати лише на непошкоджену, здорову шкіру.
• Уникайте потрапляння препарату в очі або слизові оболонки. Ніколи не слід ковтати препарат.
• Не застосовуйте цей препарат на пошкоджену шкіру, відкриті рани або на шкіру, яка покрита висипкою або екземою. Препарат Ібупрофен Dr. Max слід застосовувати лише на непошкоджену, незмінену хворобами шкіру.
• Не застосовуйте під закритими бандажами (водонепроникними або повітропроникними бандажами або пластиковими пластами).
• Уникають впливу прямого сонячного світла на оброблену область, щоб зменшити ризик реакцій гіперчутливості на світло (зміни шкіри, такі як екзема, бульки тощо). У разі виникнення реакцій шкіри слід припинити застосування цього препарату.
• Не застосовуйте одночасно з іншими ліками, які застосовуються місцево на ту саму поверхню шкіри.
Застосування цього препарату на велику поверхню шкіри або тривалий час збільшує ймовірність загальних побічних реакцій. Слід дотримуватися інструкцій щодо дозування та не перевищувати максимальний термін лікування.
Якщо симптоми тривають понад 7 днів (5 днів у підлітків), слід звернутися до лікаря.
Прийом інших ліків
Необхідно повідомити лікаря або фармацевта про всі ліки, які зараз або раніше приймав пацієнт, а також про ліки, які пацієнт планує приймати.
Препарат Ібупрофен Dr. Max не застосовується одночасно з іншими ліками, які застосовуються місцево.
Вагітність
Якщо пацієнтка вагітна або годує груддю, вважає, що може бути вагітною або планує мати дитину, вона повинна звернутися до лікаря або фармацевта перед застосуванням цього препарату.
Не слід застосовувати препарат Ібупрофен Dr. Max у період вагітності або годування груддю, крім випадків, коли лікар вважає це абсолютно необхідним.
Дозування
Цей препарат слід завжди приймати точно так, як це описано в цьому буклеті для пацієнта або за рекомендаціями лікаря або фармацевта. У випадку сумнівів слід звернутися до фармацевта.
Дорослі та підлітки (віком від 12 років):
Нанести від 4 до 10 см гелю (доза, що відповідає 50-125 мг ібупрофену) на болюче місце та ніжно втерти до повного вбирання. Повторити за необхідності до максимуму 4 рази на день.
Цей препарат призначений лише для застосування на шкірі.
Після кожного нанесення гелю ретельно вимийте руки, якщо це саме місце лікування.
Не застосовуйте препарат Ібупрофен Dr. Max довше 7 днів. Якщо симптоми тривають понад 7 днів (5 днів у підлітків), зверніться до лікаря.
Діти (віком до 12 років):
Безпеку та ефективність застосування препарату Ібупрофен Dr. Max у дітей віком до 12 років не встановлено.
Прийом більшої дози препарату Ібупрофен Dr. Max
Передозування препаратом Ібупрофен Dr. Max при зовнішньому застосуванні на шкіру малоймовірне.
Випадкове ковтання гелю
Симптоми будуть залежати від кількості гелю, що був ковтаний, та часу, що минув після прийому гелю. Симптоми можуть включати нудоту, блювання, біль у животі, сонливість та низький кров'яний тиск.
Необхідно негайно звернутися до лікаря або відправитися до лікарні.
Пропуск прийому препарату Ібупрофен Dr. Max
Не слід застосовувати подвійну дозу для компенсації пропущеної дози.
У разі будь-яких питань щодо застосування цього препарату слід звернутися до лікаря або фармацевта.
Побічні ефекти
Як і будь-який лікарський засіб, цей препарат може викликати побічні реакції, хоча вони не виникають у всіх.
Можливі такі побічні реакції:
Не часто (можливість виникнення до 1 на 100 осіб): помірне зворотне забарвлення шкіри, запалення шкіри, місцеве подразнення, яке зникає після припинення лікування.
Рідко (можливість виникнення до 1 на 1 000 осіб): фотодерматоз (висипка на шкірі, спричинена підвищеною чутливістю до сонячного світла).
Склад
Діючою речовиною є ібупрофен. Кожен грам препарату Ібупрофен Dr. Max містить 50 мг ібупрофену.
Інші складові: левоментол, карбомер А, діізопропаноламін 90% (для визначення рН), ізопропіловий спирт, гліцерин (E 422), очищена вода.

Написати відгук


Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: