Ібустрин (Ibustrin) 200 мг, 30 таблеток

Виробник PFIZER EUROPE MA EEIG
Наявність: На складі
Ціна 870 грн.
750 грн.

Кількість: - +
   - АБО -   

Ібустрин (Ibustrin)

 

Міжнародна назва Ібустрин
Indobufen
Склад і форма вивільнення Ібустрина

Активна речовина -індо -Буфен. Таблетки 0,1 г протягом 30 шт. в упаковці. Таблетки від 0,2 г до 30 та 48 шт. в упаковці. Порошок для ін'єкції 0,2 г у пляшках 30 шт. У упаковці (додаток - 6 ампулів 3 мл з водою для ін'єкції).
Фармакологічна дія Ібустрин
Він має антигрегетний ефект. Він пригнічує активність тромбоцитів і запобігає тромбозу в контакті з іноземними поверхнями або з патологічними змінами судин. Це не впливає на фактори згортання крові, час кровотечі незначно збільшується. Інгібує ферменти арахідонської каскадної циклоксигенази та тромбоксінтетази.
Фармакокінетика Ібустрин

Після перорального введення препарат швидко всмоктується з шлунково -кишкового тракту. Максимальна концентрація в плазмі досягається через 2 години. Очевидний об'єм розподілу - 15L. Зв'язування з білками плазми - 99%. Індуфен виводиться в основному (75%) у сечі, головним чином у вигляді метаболітів. Періодичний період -8 годин.
Показання до вступу Ібустрин
Профілактика тромбозу при ішемічних цереброваскулярних та серцево -судинних захворюваннях - атеросклеротичні ураження периферичних судин, вени тромбоз - цукровий діабет, - порушений метаболізм ліпідів під час гемодіалізу.
Режим дозування Ібустрин
Щоденна доза 200-400 мг входить (після їжі) або батьківсько в 2 дозах. Для тривалого використання рекомендується доза 200 мг. Літні люди (понад 65 років) - 100-200 мг на день. Пацієнти з порушенням функції нирок встановлюються індивідуально, враховуючи значення СК. Доза кліренсу креатиніну понад 80 мл/хв 100-200 мг 2 рази/день 40-80 мл/хв 100 мг 2 рази/добу менше 40 мл/хв 100 мг щодня або 100 мг/добу до вибору сеансу гемодіалізу окремо, зазвичай 100 мг парентерально (внутрішньовенно або внутрішньом’язово).
Побічний ефект Ібустрин
Диспептичні явища, метеоризм, запор, ерозивні захворювання шлунково -кишкового тракту (можливо, ускладнюються кровотечами), алергічних реакцій, кровотеч ясен, носової кровотечі, гематурії.
Протипоказання при застосуванні Ібустрин

Геморагічні розлади, ерозивні захворювання шлунково-кишкового тракту у фазі загострення; вагітність; Алергія на індобуфен.
Спеціальні інструкції Ібустрин
З обережністю призначте пацієнтам із шлунково -кишковими захворюваннями в анамнезі, цукровим діабетом (часто обстежують кров на цукор). Пацієнти, які отримують інші анти -змагурційні засоби або нестероїдні протизапальні препарати. Необхідно зменшити дозу препарату з нирковою недостатністю залежно від показників кліренсу креатиніну: понад 80 мл/хв -100-200 мг 2 рази на день, 40-80 мл/хв -100 г 1 або 2 рази на день менше 40 мл/ менше 40 мл/ хв - 100 мг щодня або 1 раз на день. Не рекомендується призначити препарат під час вагітності. В експериментальних дослідженнях не було ембріотоксичного впливу препарату. Якщо виникають диспептичні явища, рекомендується зменшити дозу або скасувати препарат. Пацієнти з діабетом, які приймають гіпогліцемізуючі засоби, повинні частіше визначати рівень цукру в крові.

Написати відгук


Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: