Імунор (IMUNOR) ліофілізат 10 мг, 4 флакона

Виробник ImunomedicA a.s. (CZE)
Наявність: На складі
Ціна 3,720 грн.
3,440 грн.

Кількість: - +
   - АБО -   
Схожі (1)

Імунор (IMUNOR)

Склад:
діюча речовина:
Свинячий трансфер фактор
Лікарська форма. Пероральний ліофілізат
Уважно прочитайте всю письмову інформацію, перш ніж починати приймати цей препарат, оскільки вона містить важливу для вас інформацію.
Зберігайте цю письмову інформацію. Можливо, вам знадобиться прочитати її знову.
Якщо у вас виникають будь-які додаткові питання, зверніться до свого лікаря або фармацевта.
- Цей препарат був призначений лише для вас. Не давайте його іншим людям. Він може їм шкодити, навіть якщо вони мають ті ж самі симптоми захворювання, що й ви.
- Якщо у вас виникає будь-який побічний ефект, зверніться до свого лікаря або фармацевта. Це стосується також будь-яких побічних ефектів, які не зазначені у цій письмовій інформації. Див. розділ 4.
У цій письмовій інформації ви дізнаєтесь:
1. Що таке Імунор і як він використовується
2. Що потрібно знати перед вживанням Імунор
3. Як вживати Імунор
4. Можливі побічні ефекти
5. Як зберігати Імунор
6. Вміст упаковки та інша інформація
1. Що таке Імунор і як він використовується
Імунор, ліофілізат (сушений розчин) для внутрішнього застосування, є препаратом, який отримують з гомогенізату білих кров'яних клітин свинячої крові. Він містить комплекс біологічно активних речовин з малою молекулярною масою, тому його дія є неспецифічною відносно виду та не викликає імунну відповідь у одержувача.
Імуномодулююча дія Імунор є комплексною. Її основою є так званий "трансфер фактор", історично важлива речовина, яка отримується з білих кров'яних клітин і яка передає імунологічну пам'ять. Введення трансфер фактора непов'язаному одержувачеві призводить до підвищення його захисних властивостей на рівень, що був доведений у донорів.
Введення Імунор спричиняє в імунній системі цілий ряд змін. Наприклад, відбувається активація білих кров'яних клітин, відповідальних за фагоцитарний захист (поглинання), збільшується утворення міжклітинних сигнальних молекул (інтерферон і інтерлейкіни), збільшується кількість та здатність активації лейкоцитів. Імунор також має доведений протизапальний ефект. Відбувається нормалізація значень, що можна спостерігати також на покращенні складу крові. Таким чином, Імунор виступає як речовина, яка модулює весь імунний систему, і в попередніх клінічних дослідженнях ефект Імунор значно не відрізнявся від ефекту ін'єкційного трансфер фактора, отриманого з людських білих кров'яних клітин.
Імунор модулює імунну відповідь організму в разі порушень. Зниження імунітету призводить до ослаблення протиінфекційного захисту та виникнення деяких хворобних проявів.
Це показано вродженим і набутим дефіцитом імунної системи, які зазвичай проявляються повторними або хронічними інфекціями, які мало реагують на звичайне лікування. Наприклад, його можна використовувати при гнійних ураженнях та під час реконвалесценції після септичних станів. Крім того, він застосовується в лікуванні герпетичних та грибкових захворювань, в допоміжному лікуванні злоякісних пухлин, якщо є ознаки зниження захисної здатності (повторні інфекції, втома, втрата білих кров'яних клітин), при деяких алергічних захворюваннях і хронічному синдромі втоми. Імунор повинен призначатися виключно на підставі оцінки імунного стану пацієнта та під медичним наглядом.
2. Що потрібно знати перед застосуванням Імунор
Імунор повинен призначатися виключно на підставі оцінки імунного стану пацієнта та під медичним наглядом.
Не застосовуйте Імунор:
- якщо у вас є алергія на трансферний фактор свинячої крові,
- під час вагітності.
Попередження та заходи безпеки:
Перед початком застосування Імунор зверніться до свого лікаря або фармацевта.
Інші ліки та Імунор:
Якщо ви в даний час приймаєте або недавно приймали інші ліки або плануєте прийняти інші ліки, повідомте свого лікаря або фармацевта.
Імунор та їжа, напої та алкоголь:
Імунор не повинен прийматися разом з їжею, щоб не вплинути на його ефективність. Взаємодії з алкоголем не були досліджені, тому не рекомендується споживати алкоголь під час лікування Імунор.
Вагітність та годування груддю:
Якщо ви вагітні або годуєте груддю, підозрюєте, що вагітні або плануєте завагітніти, проконсультуйтеся з лікарем або фармацевтом перед початком прийому цього препарату.
Імунор не повинен застосовуватися під час вагітності.
Керування транспортними засобами та робота з механізмами:
Імунор не впливає на здатність керувати транспортними засобами та працювати з механізмами.
3. Як вживати Імунор
Завжди вживайте цей препарат точно так, як вам сказав лікар. Якщо ви не впевнені, перевірте це у свого лікаря або фармацевта.
Дозування:
Дозування не змінюється для різних вікових категорій. Якщо лікар не призначив інше, базовим курсом є прийом чотирьох до шести доз препарату, які приймаються протягом однотижневих інтервалів (базовий лікувальний курс). У разі гострої інфекції можна розпочати лікування, приймаючи 2-3 дози в перший тиждень (наприклад, кожен другий день), з подальшим прийомом інших доз протягом однотижневих інтервалів. Вибір лікувальної стратегії є індивідуальним і залежить від клінічного стану пацієнта та лабораторних імунологічних результатів. Зазвичай за рік проводять 3-4 курси лікування. У важких випадках, коли між лікуваннями часто спостерігаються рецидиви, можна перейти до постійного прийому препарату. Це, як правило, означає тривалий прийом 1 дози раз на тиждень або раз на два тижні.
Спосіб вживання:
Зміст однієї флакону розчиняють, легко струснувши, в приблизно 3 мл питної води (флакон наповнений по горло). Оскільки частина порошку може прилипати до гумової затички, після додавання води слід знову закриється флакон і струснути, щоб увесь зміст флакону розчинився в воді повністю. Зміст вживають натщесерце, через півгодини можна поїсти легкий сніданок. Після відкриття флакону слід негайно використати Імунор.
Якщо ви прийняли більше Імунор, ніж маєте
У разі передозування або випадкового прийому препарату дитиною зверніться до лікаря.
Якщо ви забули вжити Імунор
Якщо ви забули прийняти дозу, не вживайте подвійну дозу, щоб компенсувати пропущену дозу. Про прийом наступної дози проконсультуйтеся з лікарем.
Якщо у вас є будь-які інші питання щодо вживання цього препарату, зверніться до свого лікаря або фармацевта.
4. Можливі побічні ефекти
Як і всі ліки, цей препарат може викликати побічні ефекти, хоча вони не виникають у кожного.
Переносимість Імунору дуже добра.
Можуть виникнути наступні побічні ефекти: нудота, відчуття печіння у верхній частині живота, блювання, свербіж, висип, втома, сонливість, підвищене пітніння, головний біль, відчуття внутрішнього перегріву.
Побічні ефекти, як правило, є тимчасовими і лише в окремих випадках вимагають припинення лікування. Якщо вони не зникнуть самі протягом 3 днів, проконсультуйтеся з лікарем.
5. Як зберігати Імунор
Зберігайте цей препарат поза досяжністю дітей.
Зберігайте в холодильнику при температурі 2 - 8°C. Дані стабільності з досліджень показали, що препарат залишається стабільним протягом двох тижнів при температурі до 25°C. Зберігайте у вихідній упаковці (коробці), щоб захистити від світла.
Не використовуйте цей препарат після закінчення терміну придатності, який зазначений на упаковці після "EXP". Термін придатності відноситься до останнього дня вказаного місяця.
Не викидайте лікарські засоби у стічну воду або побутове сміття. Непотрібний препарат поверніть до аптеки. Ці заходи допоможуть зберегти навколишнє середовище.
6. Зміст упаковки та додаткова інформація
Що містить Імунор
Діюча речовина - свинячий трансфер-фактор.
Вигляд Імунор та зміст упаковки
Ліофілізат - пориста біла або жовтувата речовина у вигляді кекса або розсипчастого порошку. Порошок може залишатися прикріпленим до дна або затички флакона.
Упаковка містить 4, 5 або 6 флаконів з ліофілізатом свинячого трансфер-фактору.
Кожен флакон містить 10 мг свинячого трансфер-фактору.
На ринку можуть бути представлені не всі розміри упаковки.

Написати відгук


Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: