Іновелон (Inovelon) 200 мг, 50 таблеток

Виробник Eisai Manufacturing Limited (GBR)
Наявність: На складі
Ціна 3,920 грн.
3,680 грн.

Кількість: - +
   - АБО -   

Іновелон (Inovelon)

Діюча речовина: руфінамід.
Уважно прочитайте всю цю інструкцію, перш ніж почати приймати цей препарат, оскільки вона містить важливу для вас інформацію.
- Зберігайте цю письмову інформацію. Можливо, вам доведеться прочитати його ще раз.
- Якщо у вас є додаткові запитання, зверніться до свого лікаря або фармацевта.
- Ці ліки призначено тільки вам. Не давайте його нікому, йому це може нашкодити, навіть якщо у нього такі ж симптоми захворювання, як у вас.
- Якщо у вас виникли будь-які побічні ефекти, зверніться до свого лікаря або фармацевта. Це також стосується будь-яких побічних ефектів, не зазначених у цій інструкції. Дивіться розділ 4.
У цій письмовій інформації для користувача ви дізнаєтесь:
1. Що таке Іновелон і для чого він використовується
2. Що потрібно знати перед застосуванням Іновелон
3. Як застосовувати Іновелон
4. Можливі побічні ефекти
5. Як зберігати Іновелон
6. Вміст упаковки та інша інформація

 

1. Що таке Іновелон і для чого він використовується
Іновелон містить лікарський засіб під назвою руфінамід. Він належить до групи протиепілептичних засобів, які використовуються для лікування епілепсії (захворювання, при якому виникають судоми або конвульсії).
Іновелон використовується з іншими лікарськими засобами для лікування судом, пов’язаних із синдромом Леннокса-Гасто, у дорослих, підлітків і дітей віком від 1 року. .
Іновелон був призначений вашим лікарем для зменшення кількості нападів або судом.
2. Що потрібно знати перед застосуванням Іновелон
Не використовуйте Іновелон:
- при алергії на руфінамід або похідні триазолу, або на будь-які інші компоненти Іновелон (перелічені в розділі 6).
Попередження та запобіжні заходи
Зверніться до лікаря або фармацевта:
- якщо у вас є вроджений синдром короткого інтервалу QT або в сімейному анамнезі такий синдром (розлади провідної системи серця), оскільки прийом руфінаміду може погіршити стан.
- якщо у вас проблеми з печінкою.Існують обмежені дані про застосування руфінаміду в цій групі, тому можливо, що дозу вашого препарату потрібно буде збільшувати повільніше. Якщо ваше захворювання печінки важке, ваш лікар може вирішити, що Іновелон вам не рекомендовано.
- якщо у вас з'явилися висипання або підвищення температури Це можуть бути ознаки алергічної реакції. Негайно зверніться до лікаря, оскільки в дуже рідкісних випадках цей стан може бути серйозним.
- якщо ви страждаєте від збільшення кількості або тяжкості або тривалості нападів. Негайно зверніться до свого лікаря, якщо ці події виникли.
- при появі розладів ходьби, незвичних рухів, запаморочення або сонливості. Повідомте свого лікаря, якщо у вас є якісь із цих симптомів.
- якщо у будь-який момент після прийому цього препарату у вас виникли думки про самоушкодження або суїцидальні думки, зверніться до лікаря або відразу до лікарні (див. розділ 4).
Зверніться до лікаря, навіть якщо ці події мали місце в будь-який час у минулому.
Діти
Іновелон не слід призначати дітям віком до 1 року, оскільки немає достатньої інформації щодо його застосування в цій віковій групі.
Інші лікарські засоби та Іновелон
Повідомте свого лікаря або фармацевта, якщо ви приймаєте або нещодавно приймали будь-які інші ліки, включаючи ліки, які відпускаються без рецепта. Якщо ви приймаєте такі ліки: фенобарбітал, фосфенітоїн, фенітоїн або примідон, вам може знадобитися ретельний нагляд протягом двох тижнів, коли ви починаєте або припиняєте лікування руфінамідом або після будь-якої значної зміни дозування. Може знадобитися коригування дозування інших препаратів, оскільки їх ефективність може бути знижена при одночасному застосуванні з руфінамідом.
Протиепілептичні препарати і Іновелон
Якщо ваш лікар призначає або рекомендує додаткове лікування епілепсії (наприклад, вальпроат), ви повинні повідомити свого лікаря, що ви приймаєте Іновелон, оскільки вам може знадобитися корекція дози.
У дорослих і дітей, які приймають вальпроат одночасно з руфінамідом, буде високий рівень руфінаміду в крові. Повідомте свого лікаря, якщо ви приймаєте вальпроат, оскільки йому може знадобитися зменшити дозу руфінаміду.
Повідомте лікаря, якщо ви використовуєте гормональні/пероральні контрацептиви, напр. "таблетки". Іновелон може зробити таблетки неефективними для запобігання вагітності. Тому при застосуванні Іновелону рекомендується використовувати інший безпечний та ефективний метод контрацепції (наприклад, бар’єрний метод, наприклад, презервативи).
Повідомте свого лікаря, якщо ви приймаєте варфарин, який розріджує кров. Вашому лікарю може знадобитися скорегувати дозу.
Повідомте свого лікаря, якщо ви приймаєте дигоксин (ліки, що використовуються для лікування серцевих захворювань).Вашому лікарю може знадобитися скорегувати вашу дозу.
Іновелон та їжа і напої
Дивіться розділ 3 - «Як застосовувати Іновелон» для отримання порад щодо прийому Іновелон з їжею та напоями.
Вагітність, годування груддю та фертильність
Якщо ви вагітні, або думаєте, що ви вагітні, або якщо ви плануєте завагітніти, поговоріть зі своїм лікарем або фармацевтом, перш ніж приймати Іновелон. Ви можете приймати Іновелон під час вагітності лише за призначенням лікаря.
Під час прийому Іновелону не рекомендується годувати груддю, оскільки невідомо, чи проникає руфінамід у грудне молоко.
Якщо ви жінка дітородного віку, ви повинні використовувати відповідні засоби контрацепції під час застосування Іновелон.
Перш ніж приймати будь-які ліки одночасно з Іновелон, проконсультуйтеся з лікарем або фармацевтом.
Водіння транспортних засобів та робота з механізмами
Іновелон може спричинити запаморочення, сонливість і затуманення зору, особливо на початку лікування або після збільшення дози. Якщо це сталося, не керуйте автомобілем і не працюйте з механізмами.
Іновелон містить лактозу
Якщо ваш лікар сказав вам, що у вас є непереносимість деяких цукрів, проконсультуйтеся з лікарем перед використанням цього препарату.
3. Як застосовувати Іновелон
Завжди приймайте цей препарат точно так, як сказав вам лікар. Якщо ви не впевнені, зверніться до свого лікаря або фармацевта.
Може знадобитися деякий час, щоб підібрати дозу Іновелон, яка найкраще підходить для вас. Доза буде розрахована вашим лікарем і залежатиме від вашого віку, ваги та того, чи приймаєте ви Іновелон одночасно з іншим препаратом під назвою вальпроат.
Діти віком від 1 до 4 років
Рекомендована початкова доза становить 10 мг на кілограм маси тіла щодня. Його приймають у дві однакові дози, половину вранці, другу половину ввечері. Доза розраховується лікарем і може бути збільшена на 10 мг на кілограм маси тіла кожні 3 дні.
Максимальна добова доза залежатиме від того, чи приймаєте ви також вальпроат. Максимальна добова доза, якщо ви не приймаєте вальпроат, становить 45 мг на кілограм маси тіла щодня. Максимальна добова доза, якщо ви приймаєте вальпроат, становить 30 мг на кілограм маси тіла щодня.
Діти віком від 4 років і вагою менше 30 кг
Рекомендована початкова доза становить 200 мг на добу, яку приймають у дві рівні дози: половину вранці та іншу половину ввечері. Доза буде перерахована лікарем і може бути збільшена на 200 мг кожен третій день.
Максимальна добова доза залежатиме від того, чи приймаєте ви також вальпроат. Максимальна добова доза, якщо ви не приймаєте вальпроат, становить 1000 мг щодня. Максимальна добова доза, якщо ви приймаєте вальпроат, становить 600 мг щодня.
Дорослі, підлітки та діти з вагою 30 кг і більше
Рекомендована початкова доза становить 400 мг на добу. Його приймають у дві однакові дози, половину вранці, другу половину ввечері. Доза буде перерахована лікарем і може бути збільшена на 400 мг через день.
Максимальна добова доза залежатиме від того, чи приймаєте ви вальпроат одночасно. Максимальна добова доза, якщо ви не приймаєте вальпроат, становить не більше 3200 мг залежно від ваги. Максимальна добова доза, якщо ви приймаєте вальпроат, становить не більше 2200 мг, виходячи з вашої ваги.
Деякі пацієнти можуть реагувати на менші дози, і ваш лікар може скоригувати дозу залежно від вашої реакції на лікування.
Якщо ви відчуваєте побічні ефекти, ваш лікар може збільшувати дозу повільніше.
Таблетки Іновелон необхідно приймати, запиваючи водою двічі на день, вранці та ввечері. Іновелон слід приймати під час їжі.Якщо вам важко ковтати, ви можете подрібнити таблетки, потім змішати їх приблизно з половиною склянки води (100 мл) і негайно випити. Також можна розламати таблетки на дві рівні частини і запити їх водою.
Не зменшуйте дозу та не припиняйте прийом ліків, якщо це не порекомендує лікар.
Якщо ви застосували більше Іновелон, ніж слід
Якщо можливо, що ви прийняли більше препарату Іновелон, ніж слід, негайно повідомте про це свого лікаря або фармацевта або зверніться до відділення невідкладної допомоги найближчої лікарні та візьміть із собою ліки.
Якщо ви забули прийняти Іновелон
Якщо ви забули прийняти дозу, продовжуйте приймати ліки, як зазвичай. Не приймайте подвійну дозу, щоб компенсувати пропущену дозу. Якщо ви пропустили більше однієї дози, зверніться за порадою до лікаря.
Якщо ви припините застосування Іновелон
Якщо ваш лікар порадить вам припинити лікування, дотримуйтеся його вказівок щодо поступового зниження дози Іновелон, щоб зменшити ризик посилення нападів.
Якщо у вас виникли додаткові запитання щодо застосування цього препарату, зверніться до свого лікаря або фармацевта.
4. Можливі побічні ефекти
Як і всі ліки, Іновелон може викликати побічні ефекти, хоча вони виникають не у всіх.
Наступні побічні ефекти можуть бути дуже серйозними:
Висип і/або лихоманка. Це можуть бути ознаки алергічної реакції. Якщо вони у вас з’явилися, повідомте лікаря або негайно зверніться до лікарні.
Зміна типу судом, які у вас є / більш часті напади, які тривають тривалий час (так звані епілептичний статус). Негайно повідомте лікаря.
У невеликої кількості пацієнтів, які отримували протиепілептичні засоби, такі як Іновелон, виникали думки про самопошкодження або самогубство. Якщо у вас будь-коли виникають такі думки, негайно зверніться до лікаря (див. розділ 2).
Ви можете відчувати наступні побічні ефекти цього препарату. Повідомте свого лікаря, якщо у вас є будь-які з цих ефектів:
Дуже поширеними побічними ефектами Іновелон (виникають більше ніж у 1 із 10 пацієнтів) є:
Запаморочення, головний біль, блювання, блювота, сонливість, втома.
Поширеними побічними ефектами Іновелон (спостерігаються більше ніж у 1 із 100 пацієнтів) є:
Проблеми з нервовою системою: труднощі при ходьбі, ненормальні рухи, конвульсії/судоми, незвичайні рухи очей, розмитість зору, тремтіння
Проблеми зі шлунком, включаючи: біль у животі, запор, розлад травлення, діарею, втрату або зміну апетиту, втрату ваги
Інфекції: вушні інфекції, грип, закладеність носа, інфекції грудної клітки.
Крім того, у пацієнтів спостерігалися: занепокоєння, безсоння, носова кровотеча, акне, висип, біль у спині, нерегулярні менструації, синці, травма голови (внаслідок випадкової травми під час нападу).
Менш поширеними побічними ефектами Іновелон (від 1 із 100 до 1 із 1000 пацієнтів) є:
Алергічні реакції та підвищення рівня маркерів функції печінки (підвищення рівня печінкових ферментів).
5. Як зберігати Іновелон
Зберігайте цей препарат у недоступному для дітей місці.
Не використовуйте цей препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на блістері або картонній коробці. Термін придатності відноситься до останнього дня цього місяця.
Зберігати при температурі не вище 30 °C.
Не використовуйте цей препарат, якщо ви помітили, що зовнішній вигляд препарату змінився.
Не викидайте ліки разом зі стічними водами або побутовими відходами.Поверніть невикористані ліки в аптеку.Ці заходи допоможуть захистити навколишнє середовище.
6. Вміст упаковки та інша інформація
Що містить Іновелон
- Препарат руфінамід.
Кожна таблетка, вкрита оболонкою, 100 мг містить 100 мг руфінаміду. Кожна таблетка, вкрита оболонкою, 200 мг містить 200 мг руфінаміду. Кожна таблетка, вкрита оболонкою, 400 мг містить 400 мг руфінаміду.
- Іншими інгредієнтами є моногідрат лактози, целюлоза мікрокристалічна, крохмаль кукурудзяний, натрію кроскармелоза, гіпромелоза, стеарат магнію, лаурилсульфат натрію та діоксид кремнію колоїдний. Плівкова оболонка складається з гіпромелози, макроголу (8000), титану діоксиду (Е171), тальку та червоного оксиду заліза (Е172).
Вигляд Іновелон та вміст упаковки
- Таблетки Іновелон 100 мг – рожеві, овальні, злегка опуклі таблетки, вкриті оболонкою, з рискою з обох боків, маркуванням «Є261» з одного боку та без маркування з іншого.
Вони випускаються в упаковках по 10, 30, 50, 60 і 100 таблеток, вкритих плівковою оболонкою.
- Таблетки Іновелон 200 мг – рожеві, овальні, злегка опуклі таблетки, вкриті оболонкою, з рискою з обох боків, маркуванням «Є262» з одного боку та без маркування з іншого.
Вони випускаються в упаковках по 10, 30, 50, 60 і 100 таблеток, вкритих плівковою оболонкою.
- Таблетки Іновелон 400 мг – рожеві, овальні, злегка опуклі таблетки, вкриті оболонкою, з рискою з обох боків, маркуванням «Є263» з одного боку та без маркування з іншого.
Вони випускаються в упаковках по 10, 30, 50, 60, 100 і 200 таблеток, вкритих плівковою оболонкою.

Написати відгук


Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: