Кентера (Kentera) пластир 3.9 мг/24 г, 8 шт

Виробник Nicobrand Limited (IRL)
Наявність: На складі
Ціна 3,052 грн.
2,738 грн.

Кількість: - +
   - АБО -   

Кентера (Kentera)
 

Діюча речовина: оксибутинін
Уважно прочитайте цю інформацію перед тим, як почати вживати цей препарат, оскільки вона містить важливі для вас відомості.
Зберігайте цю письмову інформацію. Вам може знадобитися знову її прочитати.
Якщо у вас виникають додаткові питання, зверніться до свого лікаря або фармацевта.
Цей лікарський засіб був призначений тільки вам. Не використовуйте його для інших людей. Це може їм завдати шкоди, навіть якщо у них спостерігаються ті самі симптоми захворювання, що й у вас.
Якщо у вас виникне будь-який побічний ефект, зверніться до свого лікаря або фармацевта. Це стосується також будь-яких побічних ефектів, які не зазначені у цій письмовій інформації. Див. розділ 4.
У цій письмовій інформації ви дізнаєтеся:
1. Що таке Кентера і як його використовувати
2. Що потрібно знати перед вживанням Кентери
3. Як вживати Кентеру
4. Можливі побічні ефекти
5. Як зберігати Кентеру
6. Склад упаковки та додаткова інформація

1. Що таке Кентера і як її використовувати
Кентера використовується у дорослих для контролю симптомів нагальної недержаності сечі та/або збільшеної частоти сечовиділення та сильного позиву на сечопускання.
Дія Кентери ґрунтується на здатності збільшити об'єм сечового міхура та утримувати більшу кількість сечі.
2. Що потрібно знати перед використанням Кентери
Не використовуйте Кентеру:
якщо ви алергічні на оксибутинін або на будь-яку іншу складову цього препарату (див. розділ 6);
якщо у вас рідкісне захворювання, відоме як міастенія гравіс, яке викликає ослаблення м'язів та їх швидке втомлювання;
якщо ви маєте неповне спорожнення сечового міхура під час сечопускання, використання оксибутиніну може погіршити цю проблему. Про це слід попередити свого лікаря перед початком прийому Кентери;
якщо ви маєте труднощі з травленням через зменшення спорожнення шлунка після прийому їжі, про це також слід сказати своєму лікарю перед початком прийому Кентери;
якщо у вас є глаукома або якщо глаукома спостерігалася в родинній анамнезі, також повідомте про це свого лікаря.
Попередження та обережні заходи:
Перед початком використання Кентери зверніться до свого лікаря або фармацевта, якщо у вас є будь-які з наступних проблем:
проблеми з печінкою;
проблеми з нирками;
труднощі з сечовиділенням;
кишкова непрохідність;
кров у калі;
загальна слабкість м'язів;
біль під час ковтання.
Оскільки лікування оксибутиніном може призводити до зниження потовиділення, при високих температурах збільшується ризик теплового удару та гіпертермії.
Діти та підлітки:
Використання Кентери у дітей та підлітків не рекомендується.
Інші лікарські засоби та Кентера:
Якщо ви в даний час приймаєте або в останній час приймали, або збираєтеся приймати інші лікарські засоби, повідомте про це свого лікаря або фармацевта.
Використання пластра Кентери одночасно з іншими препаратами, які мають подібні побічні ефекти, такі як сухість в роті, запор, сонливість, може збільшити частоту та важкість цих побічних ефектів.
Оксибутинін може уповільнювати функції травлення та таким чином впливати на всмоктування інших пероральних лікарських засобів, а використання цього препарату разом з іншими ліками може збільшити ефект оксибутиніну. Зокрема, це стосується наступних ліків:
кетоконазол, ітраконазол або флуконазол (використовуються для лікування грибкових інфекцій);
еритроміцин та макролідні антибіотики (використовуються для лікування бактеріальних інфекцій);
біпериден, леводопа або амантадин (використовуються для лікування хвороби Паркінсона);
антигістаміники (використовуються для лікування алергій, таких як сінна лихоманка);
фенотіазини або клозапін (використовуються для лікування психічних розладів);
трициклічні антидепресанти (використовуються для лікування депресії);
діпіридамол (використовується для лікування порушень згортання крові);
атропін та інші антихолінергічні препарати (використовуються для лікування розладів шлунково-кишкового тракту, таких як синдром подразненого кишечника).
Кентера та алкоголь:
Оксибутинін може спричиняти сонливість або нечітке зорове сприйняття. Сонливість може збільшуватися при споживанні алкоголю.
Вагітність та годування груддю:
Якщо ви вагітні, годуєте груддю, підозрюєте, що вагітні або плануєте вагітність, перед початком використання цього ліку порадьтеся з лікарем або фармацевтом. Кентера не слід використовувати під час вагітності, крім випадків, коли це необхідно.
Використання оксибутиніну під час годування груддю може призвести до виділення невеликої кількості препарату в материнське молоко. Тому використання оксибутиніну під час годування груддю не рекомендується.
Водіння транспортних засобів та керування механізмами:
Оскільки Кентера може спричиняти сонливість, сонливість або нечітке зорове сприйняття, пацієнтам слід бути обережними при керуванні транспортними засобами або механізмами.
3. Як використовувати Кентеру
Використовуйте цей препарат точно так, як сказав вам лікар. Якщо ви не впевнені, перевірте це у свого лікаря або фармацевта.
Нову пластир Кентера використовуйте двічі на тиждень (кожні 3-4 дні) згідно інструкцій з використання. пластир потрібно замінювати в ті самі два дні кожного тижня, наприклад, кожну неділю та середу, або понеділок та четвер, в залежності від ваших вподобань.
У внутрішній стороні вашого пакування Кентери ви знайдете надрукований календар з розкладом використання Кентери, який допоможе вам запам'ятати вашу схему прийому. Позначте схему свого запланованого графіка та завжди не забувайте замінити пластир у ті самі два дні тижня, які ви вибрали у своєму календарі. Переконайтеся, що у вас є лише одна пластир, і носіть її безперервно до моменту використання нової.
Де застосовувати пластир
пластир застосовуйте на чисте, сухе, рівне місце на шкірі на вашому животі, боках або задній верхній частині стегна. Уникайте застосування пластири в області талії, щоб уникнути відшарування пластири від тісного одягу. пластир не викладайте на пряме сонячне світло. Розмістіть пластир під одягом. При кожному новому застосуванні змінюйте місця застосування. пластир не застосовуйте на тому самому місці на вашому тілі протягом принаймні 1 тижня.
Як використовувати пластир
Кожна пластир окремо запакована в захисному пакеті. Будь ласка, прочитайте всю нижченаведену інформацію перед тим, як почати використовувати Кентеру.
Використання Кентери:
Крок 1: Оберіть місце для наклейки пластира, яке:
свіже вимите, але сухе й прохолодне (після гарячої ванни або душу зачекайте кілька хвилин);
позбавлене залишків тілового пудру, молока й олії;
неушкоджене, без висипань або будь-якого іншого подразнення шкіри.
Крок 2: Відкрийте упаковку, в якій знаходиться пластир.
Розірвіть упаковку вздовж стрілок, позначених праворуч, як показано на малюнку нижче.
Не вирізайте упаковку ножицями, які можуть пошкодити пластир всередині.
Витягніть пластир.
Не розрізайте або не розірвіть пластир. Не використовуйте пошкоджені пластири.
Пластир нанесіть негайно на шкіру, не залишаючи його або не зберігаючи поза упаковкою.
Крок 3: Наклейте половину пластира на шкіру.
Пластир обережно зігніть і зніміть першу частину захисної плівки, яка покриває липкий шар пластира.
Без дотику до липкого шару, тісно притисніть пластир клейовою стороною вниз до частини живота, боків або задньої верхньої частини стегна, яку ви обрали для застосування.
Крок 4: Наклейте другу половину пластира на шкіру.
Зігніть пластир. Тісно притисніть плівку.
Натисніть плівку вперед, щоб відірвати край.
Схопіть будь-який кут відірваного краю і зніміть другу частину плівки. Намагайтеся не торкатися липкого шару пластира.
Кінчиками пальців тісно притисніть весь пластир до шкіри. Натискайте принаймні 10 секунд, щоб бути впевненим, що пластир залишиться на місці. Переконайтеся, що він повністю прилип до вашої шкіри, включно з краями.
Викиньте захисні плівки.
Купання, душ, плавання та фізичні вправи
Кожен пластир повинен носити постійно, поки не буде застосований новий. Купання, душ, плавання та фізичні вправи не повинні впливати на пластир, якщо ви не потерли його під час миття. Уникайте довгих гарячих ванн, які можуть відклеїти пластир.
Якщо пластир відклеївся
Якщо пластир починає відлипати від вашої шкіри, обережно притисніть його кінчиками пальців. Пластир зроблено так, щоб він знову прилип. Пластир дуже рідко повністю відлипається. Якщо це станеться, спробуйте знову приклеїти той самий пластир на те саме місце. Якщо він повністю прилип, залиште його там. Якщо ні, видаліть його і використовуйте новий пластир на новому місці. Незалежно від того, в який день це сталося, продовжуйте двічі на тиждень застосовувати той самий графік, який ви позначили на коробці пластирів.
Якщо ви забули замінити пластир через 3-4 дні
Як тільки ви згадаєте, видаліть старий пластир і наклейте новий на нове місце на вашому животі, боках або задній верхній частині стегна. Незалежно від того, в який день це сталося, продовжуйте застосовувати той самий графік двічі на тиждень, навіть якщо це означає, що вам доведеться замінити новий пластир раніше, ніж через 3-4 дні.
Як видалити пластир
При заміні пластира спочатку повільно відліпніть старий пластир. Згорніть його наполовину (з клейкою стороною до себе) і викиньте його поза досягненням дітей і домашніх тварин. В місці накладання може з'явитися слабке почервоніння. Це почервоніння має зникнути протягом кількох годин після видалення пластира. Якщо подразнення залишається, зверніться, будь ласка, до свого лікаря.
Обережно вимийте місце накладання теплою водою й м'яким милом, щоб видалити будь-який клей, що залишився на вашій шкірі після видалення пластира. Для видалення будь-яких зайвих залишків також можна використовувати невелику кількість дитячого масла. Кільця клею, вкриті забрудненням, може бути необхідно видалити засобами для видалення медичного клею, які повинні бути доступні у вашій аптеці. Спирт або інші сильні розчинники можуть спричинити подразнення шкіри і не повинні використовуватися.
Після використання пластир все ще містить значну кількість лікарського засобу. Залишкові лікарські засоби в пластирі можуть мати шкідливі наслідки, якщо потраплять у водне середовище. Тому після видалення використаного пластира його слід згорнути наполовину клейкою стороною всередину так, щоб захисна мембрана була прихована, покласти в початкову упаковку і потім безпечно викинути поза досягненням дітей. Усі використані або невикористані пластири мають бути утилізовані відповідно до місцевих вимог або повернуті в аптеку. Використані пластири не повинні зливатися у унітаз чи кидатися в системи для утилізації рідких відходів.
Якщо ви використовуєте більше Кентери, ніж потрібно
Не наклеюйте одночасно більше одного пластира.
Якщо ви забули застосувати Кентеру
Наклейте пластир Кентеру якомога швидше, як тільки ви згадаєте, що вам його не вистачає або пропустили запланований день накладання пластира.
Якщо ви припинили використання Кентери
Якщо ви вирішили припинити використання пластів, у вас може повернутися невідкладна недержання сечі, і частота сечовипускання може збільшитися. Продовжуйте використовувати Кентеру, поки ваш лікар не порадить інше.
Якщо у вас є ще питання щодо застосування цього засобу, зверніться до свого лікаря або фармацевта.
4. Можливі побічні ефекти
Як і всі ліки, цей лікарський засіб може викликати побічні ефекти, хоча вони не виникають у всіх.
Дуже поширені побічні ефекти (може впливати на більше, ніж 1 з 10 людей):
свербіж навколо місця застосування пластра.
Часті побічні ефекти (може впливати на до 1 з 10 людей):
почервоніння або висипка на місці застосування пластра,
сухість в роті,
запор,
​​проблеми зі шлунком,
біль у шлунку,
​​головний біль або сонливість,
інфекції сечовивідних шляхів,
поганий зір,
​​запаморочення.
Менш поширені побічні ефекти (може впливати на до 1 з 100 людей):
інфекції верхніх дихальних шляхів або грибкові інфекції,
тривога,
збудження,
нервозність,
безсоння,
пульсації,
припливи крові до обличчя,
біль у спині,
затримка сечі,
труднощі з сечею,
звичайні застуди,
випадкові травми.
Рідкі побічні ефекти (може впливати на до 1 з 1000 людей):
панічна реакція,
психічне збудження,
галюцинації,
дезорієнтація,
погіршення пам'яті,
втрата пам'яті,
абнормальна втома,
погіршення концентрації.
Повідомлення про побічні ефекти
Якщо у вас виникнуть будь-які побічні ефекти, зверніться до свого лікаря або фармацевта. Це стосується також будь-яких побічних ефектів, які не вказані в цій письмовій інформації. Побічні ефекти можна повідомляти безпосередньо в національний центр звітування, зазначений у Додатку V. Повідомленням про побічні ефекти ви можете сприяти отриманню додаткової інформації про безпеку цього лікарського засобу.
5. Як зберігати Кентеру
Зберігайте цей препарат поза досяжністю і поза видом дітей.
Не використовуйте цей препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці та пакетику. Термін придатності вказаний до останнього дня вказаного місяця.
Не зберігайте у холодильнику або морозильній камері.
Використані пластри мають бути зігнуті пополам з липкою стороною всередину, щоб захисна мембрана була закрита, покласти в початковий пакет і безпечно викинути поза досяжністю дітей. Всі використані або невикористані пластири повинні бути утилізовані відповідно до національних вимог або повернуті в аптеку.
Використані пластири не повинні змиватися у унітаз або викидатися до систем видалення рідких відходів.
6. Вміст упаковки та додаткова інформація
Склад Кентери
Діюча речовина - оксибутинін.
Кожен трансдермальний пластир вивільняє 3,9 мг оксибутиніну протягом 24 годин.
Кожен пластир з активною площею 39 см² містить 36 мг оксибутиніну.
Додаткові компоненти: кожен пластир містить триацетин, розчин акрилового клею. Оксибутинін, триацетин та акриловий клей наносяться на прозору підкладкову плівку з ПЕТ / ЕВА та закриваються силіконізованою поліестеровою відшаровуючою плівкою.
Вигляд Кентери та упаковка
Kentera - це трансдермальний пластир, який упакований в коробки з 2, 8 та 24 пластами. Підкладкову плівку потрібно видалити перед наклеюванням пластра. На пластерах нанесені фармацевтичні компоненти, які захищені захисною покривною плівкою.

Написати відгук


Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: