Кінедрил (Kinedryl) 25 мг/30 мг, 10 таблеток

Виробник Noventis s.r.o. (CZE)
Наявність: На складі
Ціна 550 грн.
480 грн.

Кількість: - +
   - АБО -   

Кінедрил (Kinedryl)

 

Фармакотерапевтична група: блокатор гістаміну N1-рецепторів, що використовується для кінетозу
Група фармако-терапії: анти-RAT-агент
Фармакологічна дія
Фармакологічний ефект Кінедрил® обумовлений властивостями діючих речовин, що входять до його складу - моксастину теоклау та кофеїну. Ефект препарату починається через 10-15 хвилин і зберігається до 2 годин.
Moksastina Teoklat-це блокатор рецепторів H1-гістаміну, має антигістамінний та седативний властивості, має анти-швидкість та антихолінергічну дію та зменшує запаморочення. Дія Moksastin обумовлена ​​прямим зниженням збудливості центру блювоти та тригерної зони хеморецепторів та зниження чутливості організму до імпульсів, які викликають гострі порушення вегетативних функцій у чутливих людей, що проявляються в нудоті та блювоті.
Кофеїн є центральним психостимулятором, інгібітором фосадесестерази, яка в препараті Кінедрил® діє як допоміжна діюча речовина, яка зменшує седативну та снодійну таблетку мокстину.
Фармакокінетика
Moksastina Teoklat добре поглинається з шлунково -кишкового тракту. Відносна біодоступність мокастину Теоклату при пероральному введенні становить -55 %. CMAX у плазмі крові досягається через 45-70 хвилин після перорального введення. Він швидко розподіляється у всіх органах і тканинах тіла, включаючи центральну нервову систему. T1/2 - 4-8 годин. В основному він метаболізується в печінці і виводиться у вигляді метаболітів (у дітей він видаляється швидше, ніж у дорослих). Дуже мало виводиться в сечі в незмінному вигляді.
Кофеїн швидко всмоктується по всьому кишечнику. CMAX через 50-75 хвилин після перорального введення. Спілкування з білками - 25-36 %. Він швидко розподіляється у всіх органах і тканинах тіла, легко проникає через гематоенцефальний бар'єр і плаценту. Обсяг розподілу становить 0,4-0,6 л/кг, у новонароджених він більше-0,78-0,92 л/кг. T1/2 кофеїни - 3-7 годин. Метаболізація в печінці (близько 80%). У сечі виводиться ряд метаболітів (близько 4% у вигляді теофіліну).
Показання препарату Кінедрил®
Профілактика нудоти та блювоту на дорожні захворювання, що виникає при використанні транспортних засобів (автомобіля, поїзди, літак, корабель);
Лікування та профілактика запаморочення різних етіологій (включаючи хворобу Меньєра, порушення активності вестибулярного апарату).
Режим дозування
Препарат приймається всередину.
Дорослі для профілактичних цілей повинні взяти 1 вкладку. За 1 годину до від'їзду транспорту. За допомогою тривалої поїздки ви можете взяти, якщо необхідно, вкладку 1/2-1. Через 2-3 години. Максимальна доза-3 таблетки.
Дітям віком від 3 до 6 років призначено 1/4 вкладки; діти віком від 6 до 12 років - 1/4-1/2 таблиця; Діти старше 12 років - вкладка 1/2-1. 2-3 рази/день.
Побічна дія
З нервової системи: зниження настрою, слабкості, сонливість, порушення концентрації уваги, порушення зору (порушення житла).
З травної системи: діарея, запор, біль у животі, сухий рот.
З серцево -судинної системи: тахікардія, зниження артеріального тиску.
Алергічні реакції: висип, свербіж, гіперемія шкіри.
Протипоказання для використання
закрита -кутова глаукома;
Гіперплазія передміхурової залози;
вагітність;
Період лактації;
Вік дітей до 3 років;
Підвищена чутливість до компонентів препарату.
Через наявність лактози у пацієнтів з рідкісними спадковими захворюваннями, такими як непереносимість галактози, дефіцит лактази або мальабсорбція глюкози-галактози.
Використання під час вагітності та грудного вигодовування
Протипоказаний під час вагітності та під час лактації.
Застосування у дітей
Протипоказаний дітям до 3 років. Він використовується у дітей старше 3 років відповідно до показань.
особливі вказівки
Вплив на здатність керувати транспортними засобами та механізмами
Кінедрил® може зменшити здатність до концентрування, тому препарат не слід приймати під час виконання роботи, що вимагає посилення уваги та швидких психомоторних реакцій (включаючи водіїв та пілотів до запланованої поїздки або польоту).
Передозування
Симптоми: запаморочення, сонливість, слабкість, втрата свідомості.
Лікування: промивання шлунка, активоване вугілля, симптоматична терапія.
Взаємодія наркотиків
Кінедрил® посилює ефект снодійних, антипсихотичних препаратів (антипсихотиків), анксіолітиків, етанолу, антиспасмодики та симпатолітиків; Знижує вплив непрямих антикоагулянтів, пероральних гіпоглікемічних препаратів, фенітоїдів, CCS та гормональних контрацептивів.
Інгібітори MAO та інгібітори ацетилхолінертерази збільшуються, а похідні барбітурати та піразолону знижують ефективність Кінедрил®.
Умови зберігання Кінедрил®
Препарат повинен зберігатися в сухому, який захищений від світла, недоступно для дітей при температурі не вище 25 ° С.
Термін зберігання наркотиків Кінедрил®
Дата закінчення терміну дії 4 роки.

Написати відгук


Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: