Л-Аргінін (L-Arginine), 200 капсул

Виробник SFD S.A (Poland)
Наявність: На складі
Ціна 880 грн.
740 грн.

Кількість: - +
   - АБО -   

Л-аргінін (L-Arginine)
 

Склад
L-Aргінін – 350,0; наповнювачі: кальцію стеарат, МКЦ, лактоза, крохмаль, сорбіт.
Опис
Аргінін сповільнює ріст пухлин, у тому числі ракових, за рахунок стимуляції імунної системи організму. Він підвищує активність і збільшує розмір вилочкової залози, що виробляє Т-лімфоцити. У зв'язку з цим аргінін корисний людям, що страждають на ВІЛ-інфекцію і злоякісні новоутворення.
Його також застосовують при захворюваннях печінки (цирозі і жировій дистрофії), він сприяє дезинтоксикаційним процесам у печінці (насамперед знешкодженню аміаку). Насінна рідина містить аргінін; його іноді застосовують в комплексній терапії безплідності у чоловіків.
У сполучній тканині та шкірі також знаходиться велика кількість аргініну, тому він ефективний при різних травмах.
Аргінін допомагає знизити вагу, тому що викликає деяке зменшення запасів жиру в організмі. Аргінін входить до складу багатьох энзимів і гормонів. Стимулює вироблення інсуліну підшлунковою залозою, як компонент вазопресину (гормону гіпофіза), і допомагає синтезові гормону росту. Аргінін один з найефективніших стимуляторів вироблення соматотропного гормону гіпофіза (гормону росту), він дозволяє підтримувати концентрацію його у верхніх межах норми.
Аргінін є донором і природним переносником азоту. Аргінін насичує азотом систему ферментів, названих NO-синтезами, що синтезують NO- або нітрозо- групу. Тобто нітрозо-група - це головна речовина, що регулює тонус судин артеріального русла, від якого залежить діастолічний тиск. При недоліку аргініну і недостатній активності NO-синтезу діастолічний тиск зростає.
Аргінін бере участь у циклі виведення з організму кінцевого азоту, тобто продукту розпаду відпрацьованих білків. Від потужності роботи циклу (орнітин - цитрулін - аргінін) залежить здатність організму створювати сечовину й очищатися від білкових шлаків.
До чого ж може привести дефіцит L-Аргініну в організмі?
- Детоксикація:
При дефіциті аргініну відбувається самоотруєння організму. У першу чергу страждають системи, що відповідають за виведення і знешкодження аміаку. При підвищеній же концентрації сечовини, під ударом виявляються печінка, нирки, кровотворна система.
- Серцево-судинна система:
Аргінін, розслаблюючи гладку мускулатуру всіх судин, забезпечує нормальний кровотік і доставку кисню в серцевий м'яз, головний мозок, до кінцівок. Крім того, він діє і як попередник оксиду азоту: розширює судини і підсилює їхнє кровонаповнення. У деяких країнах аргінін використовується як препарат швидкої допомоги при серцевих нападах. Аргінін знижує рівень LDL-холестерину, не зменшуючи рівень корисного HDL-холестерину в крові, і не викликає при цьому побічних ефектів. Він знижує кров'яний тиск, поліпшує реологію крові, перешкоджає тромбоутворенню, тобто утворенню згустків крові, які можуть викликати інфаркти й інсульти, поліпшує мікроциркуляцію крові.
Показання
Рекомендується застосовувати з метою корекції раціону харчування для/при:
підтримки нормального рівню артеріального тиску;
серцевосудинних захворюваннях;
зниження рівня холестерину в крові;
покращення коронарної мікроциркуляції крові;
надання живильної підтримки імунній системі;
концентрації сперматозоїдів у чоловічій спермі;
скорішого загоєння виразок, ран, опіків, переломів кісток;
сприяє виділенню гормону росту та інсуліноподібного ростового фактору.
ДД "L-Аргінін" може сприяти відновленню і регенеруванню нервів. Запобігання остеопорозу також у значній мірі залежить від аргініну, оскільки окис азоту гальмує втрату кісткової тканини, а виділення гормону росту, викликане аргініном, сприяє підвищенню щільності кісток.
Протипоказання
Не рекомендується дітям через природний синтез гормону росту, який може бути надмірно завищений аргініном; вагітним і жінкам, що годують груддю, а також людям, що страждають на герпес.
Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.
Спосіб застосування та дози
Дорослим по 2 капсули 2 рази на день за годину до їжі. Рекомендований курс прийому 1-2 місяці, який можна повторювати через 3-4 місяці.
Термін придатності
24 місяці від дати виготовлення.
Умови зберігання
Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 20 °С.

Написати відгук


Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: