Мільгама НА (Milgamma NA) 1 мл, 10 ампул

Виробник Wörwag Pharma GmbH & Co.KG (DEU)
Наявність: На складі
Ціна 996 грн.
860 грн.

Кількість: - +
   - АБО -   

МІЛЬГАМА (MILGAMMA)
 

Загальна характеристика:
основні фізико-хімічні властивості: розчин червоного кольору;
склад: 1 мл розчину містить тіаміну гідро хлориду 50 мг, піридоксинугідро хлориду 50 мг;
ціанокобаламіну 500 мкг;
допоміжні речовини: лідокаїну гідро хлорид, спирт бензиловий, натріюполі фосфат, калію гексаціаноферат ІІІ, натрію гідроксид, вода для ін’єкцій.
Форма випуску. Розчин для ін’єкцій.
Фармакотерапевтична група. Препарати вітаміну В1, у тому числі в комбінації з вітамінами В6 і В12. Код АТС А 11 D.
Фармакологічні властивості.
Фармакодинаміка.
Нейротропні вітаміни групи В чинять сприятливу дію на запальні та дегенеративні захворювання нервів і рухового апарату. Вони застосовуються для усунення дефіцитних станів, а у великих дозах мають аналгетичні властивості, сприяють покращанню кровообігу та нормалізують роботу нервової системи і процес кровотворення.
Вітамін В1 є дуже важливою активною речовиною. В організмі вітамін В1 фосфорилюється з утворенням біологічно активнихтіаміндифосфату (кокарбоксил аза) і тіамінтри фосфату (ТТР).
Тіаміндифосфат як коензим бере участь у важливих функціях вуглеводного обміну, які мають вирішальне значення в обмінних процесах нервової тканини, впливають на проведення нервового імпульсу в синапсах. При недостатності вітаміну В1 у тканинах відбувається накопичення метаболітів, у першу чергу молочної і піровиноградної кислоти, що призводить до різних патологічних станів і розладів діяльності нервової системи.
Вітамін В6 у своїй фосфорильованій формі (піридоксаль-5’-фосфат, PALP) є коензимом ряду ферментів, які взаємодіють у загальному не окисному метаболізмі амін окислот. Через декарбоксилювання вони залучаються до утворення фізіологічно активних амінів (напр., адреналіну, гістаміну, серотоніну, допаміну, тираміну), через транс амінування – доанаболічних і катаболічних процесів обміну (напр., глутамат-оксалоацетаттрансаміназа, глутаматпіруваттрансаміназа, гамма-аміномасляна кислота, a-кетоглютараттрансаміназа), а також до різних процесів розщеплення і синтезу амін окислот. Вітамін В6 діє на 4різних ділянках метаболізму триптофану. В межах синтезу гемоглобіну вітамін В6каталізує утворення a-аміно-b-кетоадинінової кислоти.
Вітамін В12 необхідний для процесів клітинного метаболізму. Він впливає на функцію кровотворення (зовнішній проти анемічний фактор), бере участь в утворенні холіну, метіоніну, креатині ну, нуклеїнових кислот, має знеболювальну дію.
Фармакокінетика. Після парентерального введення тіамін розподіляється в організмі. Приблизно 1 мг тіаміну розпадається щоденно. Метаболіти виводяться із сечею. Дефосфорилювання відбувається в нирках. Біологічний період напіврозпаду тіаміну становить 0,35 години. Накопичення тіаміну в організмі не відбувається завдяки обмеженому розчиненню в жирах.
Вітамін В6 фосфорилюється й окислюється допіридоксаль-5-фосфату. У плазмі крові піридоксаль-5-фосфат і піридоксальзв’язуються з альбуміном. Формою, яка транспортується, є піридоксаль. Для проходження через клітинну мембрану піридоксаль-5-фосфат, зв’язаний з альбуміном, гідролізу ється лужною фосфатазою у піридоксаль.
Вітамін В12 після парентерального введення утворює транспортні білкові комплекси, які швидко абсорбуються печінкою, кістковиммозоком та іншими проліферативними органами. Вітамін В12 надходить ужовч і бере участь у кишково-печінковій циркуляції. Вітамін В12проходить через плаценту.
Показання для застосування. Як засіб для симптоматичної терапії захворювань нервової системи різного походження:
неврити,
невралгії,
полінейропатії (діабетична, алкогольна та ін.),
міалгії,
корінцеві синдроми,
ретробульбарні неврити,
герпетичні ураження (оперізувальний лишай та ін.),
парези лицьового нерва,
при системних неврологічних захворюваннях, зумовлених доведеним дефіцитом вітамінів В1, В6 і В12.
Спосіб застосування та дози. Втяжких випадках і при гострому болю для швидкого підвищення рівня препарату вкрові лікування починають з 2 мл розчину внутрішньом’язово, 1 раз на добу. Розчин для ін’єкцій вводиться глибоко в м’яз. У подальшому для продовження лікування призначають 1 ін’єкцію (2 мл), 2-3 рази на тиждень. Курс лікування триває не менше місяця.
Побічна дія. У рідких випадках – пітливість, вугрові висипання, шкірні реакції у вигляді кропив’янки. Описані поодинокі випадки розвитку реакції підвищеної чутливості (шкірні висипання, порушення дихання, анафілактичний шок, набряк Квінке).
Розвиток системних реакцій у вигляді запаморочення, нудоти, аритмії, брадикардії, судом можливий у разі дуже швидкогопарентерального введення. Також вони можуть бути результатом передозування.
Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату.
Препарат не застосовується при тяжких та гострих формах некомпенсованої серцевої недостатності.
Оскільки розчин містить бензиловий спирт, препарат Мільгама® він’єкціях не призначається дітям.
Мільгама® не застосовується при лікуванні жінок під час вагітності та лактації.
Передозування. При передозуванні відбувається посилення симптомів побічної дії препарату. Невідкладна допомога полягає в призначенні симптоматичної терапії.
Особливості застосування. Немає ніяких застережень щодо призначення Мільгами® водіям транспортних засобівта особам, які працюють з механізмами.
Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Піридоксин несумісний з препаратами, якімістять леводопу, оскільки при одночасному застосуванні посилюється периферичнедекарбоксилювання леводопи і, таким чином, знижується її антипаркінсонічна дія.
Тіамін несумісний з окислювальними і редукуючи ми сполуками: хлоридом ртуті, йодидом, карбонатом, ацетатом, таніновою кислотою, залізо-амоній-цитратом, а також з фенобарбіталом натрію, рибофлавіном, бензилпеніциліном, глюкозою і мета бісульфітом, оскільки ін активується в їх присутності. Мідь прискорює розпад тіаміну; крім того, тіамін втрачає свою діюпри збільшенні значень РН (більше ніж 3).
Вітамін В12 несумісний із солями важких металів.
Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, темному місці, при температурі не вище +15 º С. Термін зберігання - 2 роки. Не застосовувати після терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Написати відгук


Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: