Новотирал (Novothyral) 75 мкг+15 мкг, 100 таблеток

Виробник MERCK Group
Наявність: На складі
Ціна 891 грн.
755 грн.

Кількість: - +
   - АБО -   

Новотирал (Novothyral)

 

Клінічна та фармакологічна група: препарат щитовидної залози
Група фармако-терапії: Засіб щитовидної залози
Фармакологічна дія
Комбінований препарат для замісної терапії містить L-яєри Т4 і Т3, поповнює дефіцит гормонів щитовидної залози. Він має анаболічний та катаболічний вплив, активує метаболізм жиру, збільшує функціональну активність серцево -судинної системи та центральної нервової системи. У великих дозах виробництво TRGGS з гіпоталамусом і ТТГ з гіпофізом пригнічує. Ефективний, ніж левоотироксин. Латентний період левоотироксину становить 24-48 годин, ліоїронін-4-8 годин. Оптимальна комбінація препаратів-4: 1 або 5: 1.
Фармакокінетика
Коли вводяться левотироксин натрію, він поглинається майже виключно у верхній частині тонкої кишки. Поглинання становить до 80%. Вживання їжі зменшує поглинання левотироксину. CMAX у сироватці крові досягається приблизно через 5-6 годин після перорального введення. Зв'язування з білками в плазмі становить понад 99% (з тироксином глобуліну, тироксином-зв'язуючим преалбуміном та альбуміном). У різних тканинах існує монодиїдування приблизно 80% левотироксину з утворенням трийодтирону та неактивних продуктів. Гормони щитовидної залози метаболізуються переважно в печінці, нирках, мозку та м’язах. Невелика кількість левотоксину натрію піддається декамуванню та декарбоксилювання, а також кон'югації з сіркою та глюкуроновими кислотами (у печінці). Метаболіти виводяться в сечі та жовчі. Т1/2 левоотироксин-6-7 днів. З тиреотоксикозом T1/2 він скорочується до 3-4 днів, а з гіпотиреозом він триває до 9-10 днів.
Ліотірін. Поглинання при прийомі перорально - 95% (протягом 4 годин). Зв'язування з білками плазми висока. T1/2 - 2,5 дні.
Показання до діючих речовин препарату Новотирал
Гіпотиреоз (різні гени); дефіцит гормонів щитовидної залози; Повторне перемикання Гойтера (профілактика після резекції); Eutyyhery Conign Goiter; додаткова терапія тиреотоксикозу тиростатичними препаратами після досягнення стану евтиреоїди (а не під час вагітності); Рак щитовидної залози (переважна терапія, після видалення щитовидної залози - заміни).
Режим дозування
Індивідуальний. Всередині. Дорослі-40-100 мкг левотироксину з 10-20 мкг ліотироніни 1 раз/добу. Діти до 14 років - у дозі в 2 рази менше, ніж дорослі.
Побічна дія
З серцево -судинної системи: прогресування серцевої недостатності, стенокарія.
Інше: Алергічні реакції.
Протипоказання для використання
Гіперчутливість; Інфаркт міокарда (гострий, історія); Гойер в старості; гострий міокардит; Кардіопатія; ангіна; надниркова недостатність; хронічна серцева недостатність; СПК; виражений атеросклероз; аритмія; артеріальна гіпертензія; Вік дітей до 4 років.
З обережністю
У захворюваннях серцево-судинної системи: СРК (атеросклероз, стенокарія Pectoris I-II FC, Історія інфаркту міокарда), серцева недостатність, артеріальна гіпертензія, тахікардія, тах'яритмія; при діабеті, нехадахард -діабет, наднирковій недостатності, важкий тривалий гіпотиреоз, синдром мальабсорбції; Літні пацієнти.
Використання під час вагітності та годування груддю
Під час вагітності та під час грудного вигодовування терапія гіпотиреозу повинна тривати. Під час вагітності збільшення дози препарату може знадобитися через підвищення рівня вмісту глобуліну, що зв'язує тироксин.
Не існує даних про виникнення тератогенних та фетитоксичних ефектів при використанні препарату в рекомендованих терапевтичних дозах. Застосування препарату під час вагітності у надмірно високих дозах може негативно впливати на плід та постнатальний розвиток.
Вживання препарату під час вагітності в поєднанні з протитиріаїдними агентами протипоказане, оскільки Прийом левотироксину натрію може знадобитися збільшення дози антиеоїдних агентів. Оскільки тиреоїсти, на відміну від левотироксину натрію, можуть проникнути в плацентарний бар'єр, у плода може розвиватися гіпотиреоз.
Під час грудного вигодовування препарату слід приймати суворо в рекомендованих дозах під наглядом лікаря. При використанні препарату в рекомендованих терапевтичних дозах концентрація гормону щитовидної залози, що секретується з грудним молоком, недостатня для того, щоб викликати гіпертиреоз та придушення секреції ТТГ у дитини.
Застосування у дітей
Він використовується у дітей старше 4 років. Застосування можливе за режимом дозування.
Застосування у пацієнтів похилого віку
Він протипоказаний у присутності зоба в похилому віці.
Особливі вказівки
При коронарній серці, серцевій недостатності або тахіарритмам необхідний частіший контроль рівня гормонів щитовидної залози.
Особливу обережність слід спостерігати при призначенні препарату для літніх пацієнтів. Їх лікування слід проводити з нижчими дозами.
Застосування діабету у пацієнтів із діабетом з діабетом або недостатністю кори надниркових залоз може призвести до збільшення тяжкості симптомів цих захворювань.
За допомогою гіпотиреозу через пошкодження гіпофіза необхідно з’ясувати, чи є одночасно недостатність кори надниркових залоз. У цьому випадку замісна терапія GKS повинна розпочатися перед лікуванням гіпотиреозу за допомогою гормонів щитовидної залози, щоб уникнути розвитку гострої недостатності надниркових залоз.
Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.
Посилює дію непрямих антикоагулянтів, що може вимагати зменшення їх дози.
Одночасне використання з трициклічними антидепресантами може призвести до збільшення дії антидепресантів.
Це може збільшити потребу в інсулінових та пероральних гіпоглікемічних препаратах. Частіший контроль рівня глюкози в крові рекомендується в періоди лікування, а також при зміні її дозування.
Зменшує ефект глікозидів серця.
При одночасному використанні кольорового, Grocepol та алюмінію гідроксид зменшує концентрацію препарату в плазмі через пригнічення його поглинання в кишечнику.
При одночасному використанні з анаболічними стероїдами, аспарагіназа, тамоксифен, фармакокінетична взаємодія можлива на рівні зв'язування з білком.
При одночасному використанні з фенітоном, саліцилатами, клофібром, фуросемідом у високих дозах вміст в плазмі гормонів щитовидної залози крові не пов'язані з білками крові.
Агенти, що містять естроген, збільшують вміст тироксину глобуліну, що може збільшити потребу в цьому препараті.
Соматотропін із одночасним вживанням з препаратом може прискорити закриття зон росту епіфізарних.
Прийом фенобарбіталу, карбамазепіну та рифампіцину може збільшити кліренс левотироксину та вимагати збільшення дози препарату.

Написати відгук


Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: