Осполот (Ospolot) 200 мг, 50 таблеток

Виробник Desitin Arzneimitttel GmbH (DEU)
Наявність: На складі
Ціна 2,176 грн.
2,040 грн.

Кількість: - +
   - АБО -   

Осполот (Ospolot)
 

Таблетки, вкриті оболонкою, по 200 мг
Діюча речовина: sultiam
Уважно прочитайте всю цю інструкцію, перш ніж почати приймати цей препарат, оскільки вона містить важливу для вас інформацію.
- Зберігайте цю письмову інформацію. Можливо, вам доведеться прочитати його ще раз.
- Якщо у вас є додаткові запитання, зверніться до свого лікаря, фармацевта або медсестри.
- Цей препарат призначений лише для Вас. Не віддавайте його нікому іншому. Це може нашкодити йому, навіть якщо він має такі ж симптоми, як і ви.
- Якщо у вас виникли будь-які побічні ефекти, зверніться до свого лікаря, фармацевта або медсестри. Це також стосується будь-яких побічних ефектів, не зазначених у цій інструкції. Дивіться розділ 4.
У цій письмовій інформації ви дізнаєтесь:
1. Що таке Ospolot і для чого він використовується
2. Що потрібно знати, перш ніж приймати Осполот
3. Як приймати Осполот
4. Можливі побічні ефекти
5. Як зберігати Осполот
6. Вміст упаковки та інша інформація
1. Що таке Ospolot і для чого він використовується
Осполот містить діючу речовину сультіам, яка протидіє виникненню і розвитку нападів епілептичного походження, спричинених різними причинами. Він не має значного зволожуючого ефекту. Лікування Осполотом може зменшити частоту нападів, але також обмежити психологічні та поведінкові зміни, які часто викликає хвороба. Особливо легкі форми епілепсії добре піддаються лікуванню.
Осполот застосовують для лікування епілептичних нападів роландової епілепсії, якщо лікування іншими протиепілептичними препаратами виявилося неефективним.
2. Що потрібно знати, перш ніж приймати Осполот
Не беріть Осполот
- якщо у вас алергія на сультіам, інші сульфаніламіди (лікарські засоби цієї групи в основному використовуються для лікування різних інфекцій і запалень) або будь-які інші інгредієнти цього препарату (перераховані в розділі 6)
- якщо у вас захворювання крові, яке називається гострою порфірією
- якщо у вас підвищена функція щитовидної залози (гіпертиреоз) або високий кров'яний тиск (артеріальна гіпертензія)
Попередження та запобіжні заходи
Поговоріть зі своїм лікарем, перш ніж почати приймати Осполот.
Не використовуйте Осполот без консультації з лікарем
- якщо у вас є порушення функції нирок
- якщо у вас є або були психічні розлади
Якщо під час лікування Осполотом виникають гарячка, біль у горлі, шкірні алергічні реакції зі збільшенням лімфатичних вузлів та/або грипоподібні симптоми, негайно зверніться до лікаря.
Перед початком лікування та регулярно під час лікування Ви будете проходити аналізи крові та сечі, включаючи вимірювання печінкових ферментів: щотижня протягом першого місяця лікування, а потім через більш тривалі проміжки часу. У невеликої кількості пацієнтів, які отримували протиепілептичні засоби, такі як сультіам, виникали думки про самоушкодження або самогубство. Якщо у вас будь-коли виникнуть такі думки, негайно зверніться до лікаря.
Інші лікарські засоби та Осполот
Повідомте свого лікаря або фармацевта, якщо ви приймаєте, нещодавно приймали або можете приймати будь-які інші ліки. Коли сультіам поєднується з іншими препаратами для лікування епілепсії, напр. фенітоїну або ламотриджину, концентрація фенітоїну або ламотриджину в крові може значно підвищуватися. При поєднанні сультіаму з примідоном можливе посилення інтенсивності побічних ефектів сультіаму, особливо у дітей, можуть виникнути запаморочення, хиткість при ходьбі, сонливість. При одночасному лікуванні карбамазепіном можливе зниження рівня сультію в крові.
Осполот і алкоголь
Під час лікування Осполотом не можна вживати алкогольні напої! Суб’єктивні побічні реакції, такі як пульсуючий головний біль, нудота, блювота, утруднене дихання, швидке та нерегулярне серцебиття, низький кров’яний тиск, двоїння в очах, сплутаність свідомості, шокові реакції, порушення свідомості та судоми можуть виникати при прийомі цього препарату з алкоголем. Зазначені вище побічні ефекти можуть відрізнятися за інтенсивністю та тривалістю.
Вагітність і годування груддю
Якщо ви вагітні або годуєте грудьми, якщо ви думаєте, що можете бути вагітні або якщо ви плануєте завагітніти, поговоріть зі своїм лікарем, перш ніж приймати цей препарат.
Застосування Осполоту під час вагітності та годування груддю не рекомендується через токсичну дію на плід, яка виявлена ​​в дослідженнях на щурах. Не можна виключити вплив на розвиток вашої дитини, оскільки доступних даних недостатньо.
Водіння транспортних засобів та робота з механізмами
Особливо на початку лікування Осполот може негативно впливати на види діяльності, що потребують підвищеної уваги, координації рухів і швидкого прийняття рішень (наприклад, керування транспортними засобами, робота з механізмами та робота на висоті). Виконувати ці заходи можна тільки з чіткої згоди лікаря
Осполот містить лактозу
Якщо ваш лікар сказав вам, що у вас є непереносимість деяких цукрів, зверніться до лікаря, перш ніж приймати цей препарат.
3. Як приймати Осполот
Завжди приймайте цей препарат точно так, як сказав вам лікар. Точні дози та інтервали між ними завжди визначає та коригує лікуючий лікар. Чітко дотримуйтеся як часу застосування, так і дози препарату. Якщо ви не впевнені, зверніться до свого лікаря.
Лікуючий лікар визначає добову дозу залежно від віку та маси тіла. Звичайну добову дозу ділять на 2-3 окремі прийоми
Таблетки ковтають нерозжованими і запивають достатньою кількістю рідини (не менше півсклянки води).
Зазвичай лікар починає лікування з нижчих доз, які поступово збільшує, але лікування можна починати і з підтримуючої дози.
Якщо ви прийняли більше Осполоту, ніж слід
При передозуванні, що проявляється головним болем, запамороченням, порушенням координації рухів і порушенням свідомості, або при випадковому вживанні препарату дитиною необхідно негайно звернутися за медичною допомогою.
Якщо ви забули прийняти Осполот
Якщо ви пропустили дозу, ви можете прийняти її із затримкою, але наступну дозу не можна подвоювати. Прийміть наступну дозу відповідно до звичайного розкладу. Якщо ви пропустили кілька послідовних доз, повідомте про це лікаря та продовжуйте прийом відповідно до його порад.
Якщо ви припините прийом Осполоту
Осполот використовується довгостроково, тому не можна раптово припиняти лікування цим препаратом.
4. Можливі побічні ефекти
Як і всі ліки, цей препарат може викликати побічні ефекти, хоча вони виникають не у всіх.
- Дуже поширені проблеми з травленням (нудота, відчуття повноти та тиску у верхній частині живота)
Частими побічними ефектами (виникають менш ніж у 1 із 100 пацієнтів) є:
- відчуття поколювання або поколювання в кінцівках та обличчі
- двоїння в очах
- прискорення пульсу та дихання, збільшення глибини дихання, проблеми з диханням, гикавка, відчуття тривоги в грудях (стенокардія)
Непоширені побічні ефекти (виникають у 1 з 1000 пацієнтів):
- втрата апетиту і втрата ваги
- м'язова слабкість (міастенічні симптоми), біль у суглобах
- статус grand-mal, посилення судомної активності, запаморочення, головний біль
- галюцинації, тривога, апатія
Невідомо (частоту неможливо оцінити за наявними даними):
- тяжкі шкірні реакції з утворенням пухирів на шкірі та слизових оболонках (синдром Стівенса-Джонсона, синдром Лайєлла)
- поведінкові аномалії (наприклад, агресивність, дратівливість, перепади настрою)
- токсична дія на печінку, підвищення рівня різних печінкових ферментів, гостра ниркова недостатність
- запалення нерва
В одному випадку застосування препарату Осполот призвело до прогресуючої слабкості кінцівок, підвищеного слиновиділення, невиразної мови, посилення сонливості і навіть настання коми. Ці симптоми зникли протягом кількох годин після припинення прийому Осполоту.
Повідомлення про побічні ефекти
Якщо у вас виникли будь-які побічні ефекти, зверніться до свого лікаря, фармацевта або медсестри. Це також стосується будь-яких побічних ефектів, не зазначених у цій інструкції. Ви також можете повідомити про побічні ефекти безпосередньо через національну систему звітності, наведену в Додатку V. Повідомляючи про побічні ефекти, ви можете допомогти отримати більше інформації про безпеку цього лікарського засобу.
5. Як зберігати Осполот
Зберігати в сухому місці при температурі до 25 ºC.
Зберігайте цей препарат у недоступному для дітей місці.
Не використовуйте цей препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці після «EXP». Термін придатності відноситься до останнього дня зазначеного місяця.
6. Вміст упаковки та інша інформація
Що містить Осполот
Препарат сультіам по 200 мг в 1 таблетці, вкритій плівковою оболонкою.
Допоміжні речовини: желатин, гіпромелоза, лактози моногідрат, макрогол 4000, магнію стеарат, крохмаль кукурудзяний, кремнію діоксид колоїдний безводний, тальк, титану діоксид (Е171).
Як виглядає Осполот та вміст упаковки
Таблетки, вкриті плівковою оболонкою, — білі круглі двоопуклі таблетки з рискою з одного боку та «200» з іншого боку. Таблетку можна розділити на рівні дози.
Осполот випускається в упаковках по 50 (та 250) таблеток, вкритих плівковою оболонкою, у флаконі з коричневого скла з поліетиленовим ковпачком, закритим дітьми, або в поліетиленовому футлярі для таблеток з поліпропіленовим ковпачком, що закручується, та в коробці.

Написати відгук


Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: