Профертил Фімейл (Profertil Female), 28 капсули + 28 таблетки

Виробник LENUS PHARMA
Наявність: На складі
Ціна 4,772 грн.
4,489 грн.

Кількість: - +
   - АБО -   

Профертил Фімейл (Profertil Female)

 

"Профертил фімейл" - це препарат, спеціально розроблений для забезпечення особливих дієтичних потреб жінки перед зачаттям, і він містить особливий склад речовин, підібраний на основі результатів наукових досліджень.
Завдяки адаптації складу препарату до дієтичних потреб жіночого організму перед вагітністю та ефективності компонентів, які входять у його склад, "Профертил фімейл" забезпечує оптимальну підготовку до вагітності та одночасно служить джерелом достатньої кількості поживних речовин, необхідних організму перед вагітністю.
Гормональний баланс жінки - це дуже складна система, на яку можуть впливати численні фактори. Окрім фізіологічних і психологічних аспектів, на нього можуть впливати зовнішні чинники, такі як стрес, шум, "соціальні наркотики" (нікотин, алкоголь і т. д.), забруднення навколишнього середовища і складні економічні чинники.
Загалом, важливу роль у створенні оптимальних умов для здорового перебігу вагітності можуть відігравати такі фактори:
Створення запасу поживних речовин в організмі майбутньої матері на етапі планування вагітності.
Прийом певних поживних речовин під час планування вагітності сприяє накопиченню оптимального запасу для живлення матері та сприяє зміцненню здоров'я майбутньої дитини. В ідеалі такі поживні речовини, як фолієва кислота і особливо Омега-3 жирні кислоти, повинні бути частиною раціону задля розвитку плоду ще до вагітності - найкраще починаючи з моменту, коли бажання забеременіти стає свідомим. Таким чином, наявність надійного джерела поживних речовин у майбутньої матері є найкращою передумовою для здорової вагітності.
Регулярний цикл з овуляцією
У першій половині менструального циклу домінує естроген. Під впливом цього гормону організм починає готуватися до можливої вагітності. У яєчнику дозріває яйцеклітина, ендометрій (слизова оболонка матки) згущується.
На 14-й день від моменту овуляції розпочинається друга половина циклу, в якій домінує прогестерон. Тепер яйцеклітина рухається по маткових трубах до матки. У дорозі до матки вона може бути оплодотворена сперматозоїдом. Гормон жовтого тіла (прогестерон) запобігає відшаруванню ендометрію, тим самим забезпечуючи збереження нової вагітності в перші дні. Якщо оплодотворення не відбулося, жовте тіло, яке виробляє прогестерон, вмирає, і організм позбувається непотрібного ендометрію, виводячи його разом із менструальною кров'ю. Коли кровотеча припиняється, цикл починається знову.
Оптимальна імплантація
Якщо яйцеклітина оплодотворена і потрапила в матку, вона може прикріпитися до вже підготовленої слизової оболонки. Тепер постійне надходження прогестерону пригнічує відшарування внутрішньої оболонки матки, інакше розвиток вагітності стає неможливим. Аналогічно, функція імунної системи майбутньої матері на цьому етапі трохи знижена, що призводить до того, що вона не атакує ділячуся яйцеклітину і не знищує її як чужорідну тканину. На цьому ранньому етапі вагітності ембріон дуже чутливий до пошкодження свого генотипу, що також може призвести до припинення вагітності.
Підвищення лібідо
У пар, які довгий час намагаються зачати дитину, виникає певна напруга, пов'язана з бажанням "досягти успіху" через статевий акт. Інтимна близкість стає не лише вираженням сексуального бажання, але і способом досягнення біологічного результату - оплодотворення. Коли статевий акт більше не є лише засобом для настання вагітності, секс знову стає більш сенсуальним і відкритим. Цей психологічний момент збільшує шанси на зачаття, і його не варто недооцінювати, оскільки психологічний стан позитивно впливає на гормональний цикл, компенсуючи вплив як психічних, так і фізичних перешкод для настання вагітності.
Крім того, у жінок, які планують вагітність та вагітних жінок, є особливі харчові потреби, і для оптимальної підготовки до здорової вагітності потрібен достатній прийом багатьох поживних речовин, вітамінів і мікроелементів.
Тщательно підібраний склад продукту "Профертил фімейл" створює оптимальні умови для здорової вагітності. Ефективність кожного з цих життєво важливих поживних речовин достатньо вивчена, і їх позитивний вплив на перебіг вагітності підтверджується численними дослідженнями.
Склад
Завдяки своєму специфічному складу "Профертил фімейл" задовольняє особливі харчові потреби жінок з початку планування вагітності до настання самої вагітності, що забезпечується особливим поєднанням поживних речовин, які містяться в продукті.

Склад

Денна доза

Підтримуюча функція

М'ягка капсула

 

Підготовка до вагітності

Омега-3 жирні кислоти

500 мг

Таблетка

Фоліевая кислота

600 мкг

Регулярний цикл с овуляцією

Селен

70 мкг

Вітамін Е

30 мг

Катехини з екстракту зеленого чаю

4 мг

Імплантація

Гліциррізин з екстракту кореня солодки

12 мг

Діосгенин з екстракту кореня ямса

32 мг

екстракт Даміани

90 мг

Лібідо

     

Рекомендації щодо застосування:
Жінкам, які планують вагітність, рекомендується щоденно приймати по 1 таблетці та 1 капсулі вдень під час їжі, запиваючи їх рідиною. Для досягнення оптимальних результатів таблетку та капсулу рекомендується приймати одночасно. Не слід перевищувати рекомендовану дозу. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.
Тривалість прийому:
"Профертил фімейл" приймають у період планування вагітності. При настанні вагітності прийом необхідно припинити.
Важливе попередження:
Не є лікарським засобом.
Продукт не слід приймати при індивідуальній непереносимості компонентів, під час вагітності та годування груддю.
Прийом даного продукту не відміняє необхідності в збалансованому та різноманітному харчуванні. Рекомендується дотримуватися здорового способу життя.
Умови зберігання:
Зберігати в сухому, захищеному від світла та недосяжному для дітей місці при температурі не вище 25°С.
Упаковка:
"Профертил фімейл" випускається в упаковках, які містять 28 суточних доз (на 1 місяць) та 84 суточні дози (на 3 місяці).

Написати відгук


Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: