Пропеція (Propecia) 1 мг, 28 таблеток

Виробник MSD
Наявність: На складі
Ціна 3,180 грн.
2,960 грн.

Кількість: - +
   - АБО -   

Пропеція (Propecia)

 

Пропеція (PROPECIA) - фінастерид таблетки інгибитор 5-альфа-редуктазт (для лікування облисіння чоловічій статі) Терапевтичний клас ПРОПЕЦІЯ - синтетичне 4-азастероїдне з'єднання, являється специфічним інгибитором типа II 5a-редуктази, внутрікліткового ферменту, який перетворює андроген тестостерон в дигидротестостерон (ДГТ). Виробник: MSD SHARP & DOHME GMBH (Німеччина).
Призначення
Фінастерид (Пропеція) призначається для лікування чоловіків з облисінням за чоловічим типом (андрогенетичного алопеція) для посилення росту волосся і запобігання їх подальшого випадання. Фінастерид (Пропеція) не призначений для жінок (див. Вагітність) або дітей.
Фінастерид (Пропеція) не буде ефективним при лікуванні андрогенетичної алопеції у жінок в постклімактеричному періоді.
Дозування і спосіб застосування. Рекомендована доза - одна таблетка 1 мг щодня незалежно від прийому їжі. Звичайно потрібно 4 і більше місяців щоденного прийому препарату, перш ніж Ви помітите посилення росту волосся та / або зниження темпів їх випадання. Рекомендується продовжувати лікування для досягнення максимальних результатів. Припинення прийому препарату веде до повернення до колишнього стану протягом 12 місяців.
Протипоказання
Фінастерид (Пропеція) протипоказаний у таких випадках:
- Жінкам слід уникати контакту з препаратом, коли вони вагітні або потенційно можуть бути вагітні (див. БЕРЕМЕННОСТЬ)
- Гіперчутливість до будь-яких інгредієнтів препарату.
- Фінастерид (Пропеція) не повинен прийматися жінками або дітьми.
Особливі вказівки
При клінічних дослідженнях фінастериду (Пропеція) у чоловіків в віці від 18 до 41 року середнє значення простат-специфічного антигену (ПСА) знизилося з вихідного рівня 0,7 нг / мл до 0,5 нг / мл до 12-го місяця застосування препарату.
Чоловікам старшого віку, які приймають Фінастерид (Пропеція) для лікування облисіння за чоловічим типом і одночасно страждають гіперплазією передміхурової залози, треба врахувати, що у чоловіків старшого віку з гіперплазією простати, рівень ПСА знижується приблизно на 50%.
Фінастерид (Пропеція) протипоказаний у таких випадках:
Вагітність
Вагітним жінкам, а також жінкам, які потенційно можуть бути вагітні, слід уникати контакту з Фінастерид (Пропеція). Через здатність інгібіторів типу II 5a-редуктази перешкоджати перетворенню тестостерону в деяких тканинах, подібні ліки, що включають в свій склад финастерид, можуть викликати аномалії в зовнішніх геніталіях плоду чоловічої статі при прийомі фінастериду вагітною жінкою. Вагітним жінкам, а також жінкам, які потенційно можуть бути вагітні, слід уникати контакту із зруйнованими таблетками Фінастерид (Пропеція) або таблетками з пошкодженою оболонкою через можливу абсорбції финастерида з відповідними наслідками для плоду чоловічої статі. Фінастерид (Пропеція) покриті оболонкою, що запобігає такій контакт з активним інгредієнтом в процесі повсякденного звернення за умови збереження цілісності оболонки.
Годуючі матері
Фінастерид (Пропеція) не повинен призначатися жінкам. Невідомо, чи потрапляє финастерид в молоко матері.
Педіатричне застосування Фінастерид (Пропеція) не повинен призначатися дітям. Використання особами похилого віку.Клінічних досліджень Фінастерид (Пропеція) на чоловіках похилого віку з облисінням за чоловічим типом не проводилися.
Лікарська взаємодія
Яких-небудь клінічно значущих лікарських взаємодій препаратів не було відзначено. Мабуть, финастерид не робить помітного дії на ферментну систему цитохрому Р450. У дослідженнях на добровольцях не було виявлено клінічно значущого взаємодії проскар з антипірином, дигоксином, глібуридом, пропранололом,теофіліном і варфарином. Хоча специфічних досліджень на взаємодію не проводилося, в клінічних дослідженнях финастерид в дозі 1 мг і більше використовувався спільно з інгібіторами АПФ, ацетамінофеном, альфа-адреноблокаторами, бензодіазепінами, бета-адреноблокаторами, блокаторами кальцієвих каналів, нітратами, діуретиками, H2 антагоністами, інгібіторами ГМК-КoA (HMG-CoA) редуктази, інгібіторами синтезу простагландину (NSAIDs - кошти нестероидной протизапальної терапії) і хінолонами, при цьому не виявлено клінічно значущих негативних реакцій.
Побічні ефекти
Фінастерид (Пропеція) в цілому добре переноситься. Побічні ефекти, які зазвичай носять незначний характер, в цілому не вимагали переривання терапії. Фінастерид для цілей лікування облисіння за чоловічим типом перевірявся на безпека в процесі клінічних випробувань на більш ніж 3200 чоловіках. У трьох дванадцятимісячних подвійних сліпих рандомізованих плацебо-контрольованих багатоцентрових порівняльних дослідженнях сумарна безпеку финастерид (Пропеція) і плацебо виявилися схожими. Припинення терапії через якихось клінічно значущих побічних проявів було вироблено у 1,7% з 945 чоловіків, які брали Фінастерид (Пропеція) і у 2,1% з 934 чоловіків, що брали плацебо. У <1% чоловіків, що брали Фінастерид (Пропеція) в цих дослідженнях були відзначені такі побічні дії: знизилося лібідо у 1,8% (проти 1,3% у осіб, які приймали плацебо) і спостерігалася еректильна дисфункція - 1,3% (проти 0,7% в групі, що приймала плацебо). Крім того, повідомлялося про зниження об'єму еякуляту у 0,8% чоловіків приймали Фінастерид (Пропеція) проти 0,4% у чоловіків, які отримували плацебо. Ці побічні ефекти зникли у тих, хто припинив прийом препарату, а також у багатьох, хто продовжив його прийом. В іншому окремому дослідженні щодо впливу фінастериду (Пропеція) на об'єм еякуляту не було виявлено різниці між приймали препарат і отримували плацебо. Частота кожного з вищезгаданого побічного ефекту знижувалася до <0,3% до п'ятого року лікування Фінастерид (Пропеція). Про наступні побічні ефекти повідомлялося в період після досліджень: порушення еякуляції, болючість грудей і її збільшення, гіперчутливість до інгредієнтів препарату - таке як висипання, свербіж, уртикарія (алергічний висип), набрякання губ та обличчя, хворобливі відчуття в яєчках.
Передозування
У клінічних дослідженнях разовий прийом доз фінастериду до 400 мг і багаторазовий прийом доз до 80 мг / день протягом трьох місяців не приводили до яким-небудь побічних ефектів. Будь-яких специфічних рекомендацій щодо лікування передозування Фінастерид (Пропеція) немає.
Форма упаковки і дозування
Кожна таблетка Фінастерид (Пропеція), вкрита оболонкою, містить 1 мг фінастериду. Поставляється в упаковцах - 28, 84, 98 таблетки.
Зберігання
Зберігати при температурі 15 ° - 30 ° С.

Написати відгук


Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: