Роліцин (Rolicyn) 100 мг, 10 таблеток

Виробник POLFA TARCHOMIN
Наявність: На складі
Ціна 545 грн.
440 грн.

Кількість: - +
   - АБО -   

Роліцин (Rolicyn)

Рулід (Rulid)

 

Препарат Рулід - це антибіотик широкого спектра дії, який належить до групи макролідів і призначається для перорального прийому. Зазвичай, до цього препарату чутливі наступні мікроорганізми: Bordetella pertussis; Borrelia burgdorferi; Moraxella (Branhamella) catarrhalis; Campylobacter coli, Campylobacter jejuni, Chlamydia trachomatis, psittaci і pneumoniae, Clostridium spp. (включаючи Clostridium perfringens); Corynebacterium diphtheriae; Enterococcus spp., Gardnerella vaginalis; Methi-S-Staphylococcus; Neisseria meningitidis; Helicobacter pylori; Legionella pneumophila, Listeria monocytogenes obiluncus; Mycoplasma pneumoniae; Pasteurella multocida; Peptostreptococcus spp., Porphyromonas spp., Propionibacterium acnes; Rhodococcus equi, Streptococcus pneumoniae, Streptococcus spp.
До цього препарату помірно чутливі: Haemophilus influenzae, Ureaplasma urealyticum, Vibrio cholerae.
Препарат стійкий до: Acinetobacter spp., Bacteroides fragilis; Enterobacteriaceae; Methi-R Staphylococcus; Pseudomonas spp; Fusobacterium; Mycoplasma hominis, Nocardia.
Показаннями до застосування препарату Рулід є:
Інфекції верхніх і нижніх дихальних шляхів, включаючи гостре фарингіт, тонзилліт, синусит, пневмонію, бронхіт та атипічну пневмонію.
Інфекції шкіри та м'яких тканин.
Інфекції сечостатевої системи, включаючи інфекції, які передаються статевим шляхом, за винятком гонореї.
Профілактика менингококового менингіту у осіб, які були у контакті з хворим.
Будь ласка, зверніть увагу, що це лише переклад інструкції, і для точного застосування препарату Рулід вам слід звернутися до свого лікаря або фармацевта для консультації.
Спосіб застосування:
Дорослим рекомендується приймати 150 мг рокситроміцину в середньому кожні 12 годин. Загальна добова доза становить 300 мг. Також можливе призначення однієї дози 300 мг на добу.
Дітям з масою тіла понад 40 кг рекомендується приймати 150 мг рокситроміцину в середньому кожні 12 годин. Загальна добова доза для них також становить 300 мг. Важливо враховувати, що ця лікарська форма не застосовується у дітей, які молодші за 4 роки.
У літніх пацієнтів дозування і загальна добова доза рокситроміцину не змінюються.
При наявності порушень функції нирок рокситроміцин призначається в дозі 150 мг двічі на добу.
У пацієнтів з порушеннями функції печінки рокситроміцин призначається одноразово в дозі 150 мг.
Тривалість прийому рокситроміцину залежить від показань до застосування, важкості інфекційного процесу та активності патогену. Рокситроміцин приймається перед їжею, перорально, 1 або 2 рази на день. Таблетку слід запивати достатньою кількістю води.
Побічні ефекти:
Під час застосування препарату Рулід можливе виникнення таких побічних ефектів: нудота, блювота, біль у животі, діарея (рідко з кров'ю); запаморочення, головна біль, парестезії, транзиторне підвищення трансаміназ і лужної фосфатази, розвиток суперінфекцій; алергічні реакції: шкірні висипи, покрасніння, кропив'ниця, ангіоневротичний набряк, бронхоспазм, анафілактичний шок (рідко).
Протипоказання:
Протипоказаннями до застосування препарату Рулід є: гіперчутливість до компонентів препарату, вагітність, годування груддю (під час лікування грудне годування слід припинити), одночасний прийом препаратів, подібних до ерготаміну і дигідроерготаміну, вік менше 2 місяців у немовлят.
Вагітність:
Рулід протипоказаний при вагітності. Невелика кількість рокситроміцину проникає в грудне молоко, тому необхідно припинити грудне вигодовування під час лікування або прийому препарату.
Взаимодія з іншими лікарськими препаратами:
Не рекомендується одночасне застосування рокситроміцину і терфенадина через можливість підвищення концентрації терфенадина в крові, що може призвести до серйозних желудкових аритмій. Хоча такі ускладнення не були зафіксовані при прийомі рокситроміцину і дослідження на добровольцях не показали фармакокінетичних взаємодій або змін на ЕКГ, рекомендується уникати одночасного прийому рокситроміцину і терфенадина.
Прийом препаратів, таких як астемізол, цізаприд, пімозид, може призвести до подовження інтервалу QT і/або серйозних аритмій серця через підвищення їхньої концентрації в сироватці крові, через конкурентну взаємодію з ізоферментом CYP 3A між зазначеними препаратами і макролідними антибіотиками.
Рокситроміцин не взаємодіє з варфарином, карбамазепіном, ранітідином, антацидами і оральними контрацептивами.
При одночасному призначенні рокситроміцину з антагоністами вітаміну К, рекомендується контролювати протромбіновий час або міжнародний нормалізований відносний (INR).
Рокситроміцин може заміщати дизопірамід, що може призвести до підвищення рівня дизопіраміду в сироватці крові. Рекомендується моніторинг ЕКГ і, за можливість, визначення рівня дизопіраміду в сироватці крові.
При одночасному прийманні рокситроміцину і дигоксину можливе збільшення поглинання останнього. Рекомендується контролювати ЕКГ і рівень серцевого глікозиду в сироватці крові. Це особливо важливо у випадку проявів передозування серцевих глікозидів.
Передозування:
У випадку передозування Рулідом, необхідно виконати промивання шлунка і провести симптоматичне лікування. Специфічного антидоту не існує.
Умови зберігання:
Зберігати при температурі не вище 30 °C. Зберігати поза досяжністю дітей.

Написати відгук


Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: