Убретид (Ubretid) 5 мг, 20 таблеток

Виробник TAKEDA PHARMA SP.
Наявність: На складі
Ціна 1,080 грн.
920 грн.

Кількість: - +
   - АБО -   

УБРЕТИД (UBRETID)
 

Загальна характеристика:
міжнародна та хімічна назви : distigmine;
 N,N’,1,1’ – тетраметил – 3,3’ – гексаметиленди (карбамоілокси)-дипіридиніюбромід;
основні фізико-хімічні властивості: таблетки білого кольору, круглі, плоскі з обох сторін, зі скошеними краями; з одного боку таблетки – насічка, що поділяє її на чверті, з іншого – гравірування “UB”і “5,0”;
склад: 1 таблетка містить 5 мг дистигміну броміду;
допоміжні речовини: магнію стеарат, тальк, крохмаль кукурудзяний, лактоза.
Форма випуску. Таблетки.
Фармакотерапевтична група. Засоби, що діють на нервову систему.
Код АТС N07AA03.
Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Убретид – інгібіторацетилхолін естерази. Ацетилхолін – медіатор, що вивільняється у парасимпатичних і деяких симпатичних нервових синапсах (наприклад, вегетативні синапси потових залоз), а також у нервово-м’язових з’єднаннях. Безпосередньо після вивільнення нервовими закінченнями ацетилхолін розщеплюється специфічною холін естеразою (ацетилхолін естеразою) і тим самим ін активується.
Убретид утворює оборотні комплекси з холін естеразою і, таким чином, подсилює дію ацетилхоліну.
Убретид підвищує тонус кишечнику, сечового міхура і його сфінктера, сечовивідних шляхів, скелетної мускулатури. Має від’ємний хронотропний ефект.
Фармакокінетика. Так само як і інші інгібітори холін естерази, Убретид є четвертинною амонієвою сполукою. Ці речовини погано проникають крізь клітинні мембрани, непрохідні крізь гематоенцефалічний бар’єр і не впливають намедіатор ацетилхолін у центральній нервовій системі. Також не спричиняє значного впливу на передачу імпульсів у гангліях вегетативної нервової системи.
Оскільки Убретид має дві четвертинні амонієві групи, його зв’язування зацетилхолін естеразою є більш стійким, і виділення з сечею після ензиматичнообумовленого гідролітичного розщеплення – більш повільним, ніж в інгібіторівхолін естерази з однією амонієвою групою.
Максимальна концентрація в плазмі досягається через 1 – 8 годин після прийому препарату.
Біодоступність препарату становить 4,65%.
94,46% препарату виводиться з сечею.
Середня ниркова екскреція становить 6,5%.
Показання для застосування.
Після операційна атонія кишечнику.
Після операційна атонія сечового міхура і сечоводів.
Функціональна недостатність сфінктера сечового міхура і гіпотонія сечовивідних шляхів міхура.
Хронічна гіпотонічна затримка випорожнень, мегаколон.
Периферичний параліч поперечносмугастихм’язів (myastenia gravis pseudoparalitica).
Спосіб застосування та дози.
Перорально.
На початку лікування приймати по 5 мг (1 таблетка) на день. Залежно від позитивної або негативної динаміки симптоматики захворювання першого тижня лікування доза може бути збільшена до 2 таблеток на день або зменшена до 1таблетки 1 раз у 2 або 3 дні.
Тривалість курсу лікування визначає лікар індивідуально у кожному випадку залежно від показань і тяжкості захворювання.
Добову дозу приймати за 1 раз натщесерце з невеликою кількістю води за півгодини до сніданку. Якщо внаслідок попереднього або одночасного прийому їжідія Убретиду не проявилась, то ні в якому разі протягом кількох годин не можна повторювати прийом препарату в цей день, так як це може призвести до неконтрольованої кумуляції.
Препарат у дітей не застосовується.
Побічна дія.
Після прийому Убретиду можуть розвинутися нудота, блювання, пронос, спазми кишечнику, підвищення моторики шлунка або кишечнику, бронхоспазми, брадикардія (менше 60 ударів за хвилину), звуження зіниці, підсилене потовиділення, м’язові спазми, тремор, м’язова слабкість, утруднене ковтання. Ужінок при тимчасовій дисменореї Убретид може викликати вагінальну кровотечу.
Явища звикання не описані.
Побічні дії, викликані передозуванням, купіруються антидотом –атропіном.
Антидоти
Атропіну сульфат 0,5 – 1,0 мг внутрішньо венно, можна підшкірно. Холінергічний криз потребує стаціонарного лікування пацієнта.
Протипоказання.
· Гіпер чутливість до компонентів препарату, алергії на бром;
· значна ваготонія (переважання парасимпатичного тонусу нервової системи), що супроводжується зниженням артеріального тиску, уповільненням серцевої діяльності, збільшенням шлункового соку, підвищенням моторики шлунково-кишкового тракту, значним слиновиділенням;
· розлади периферичного кровообігу;.
· гіпертонус кишечнику, жовчних і сечових шляхів;
· виразкова хвороба шлунка і запалення кишечнику;
· виражена гіпотонія;
· підвищення м’язового тонусу, тетанія, епілепсія, хвороба Паркінсона, після операційні судинні кризи і шок, хронічна серцева недостатність, інфаркт міокарда;
· бронхіальна астма.
Передозування.
Можливе посилення вищезазначених побічних ефектів.
Особливості застосування.
Якщо є протипоказання або проявляються побічні ефекти при застосуванні цього препарату, необхідно інформувати про це лікаря.
Увага! Цей препарат впливає на швидкість і точність реакцій, тому підчас його прийому необхідно утриматись від керування автомобілем.
Періоди вагітності та лактації.
Під час вагітності або лактації можна застосовувати Убретид тільки зажиттєвими показаннями.
При тривалому використанні необхідно робити одноденні перерви з метою попередження кумуляції.
Взаємодія з іншими лікарськими засобами.
Антихолінергічні препарати (наприклад, атропін тощо), психотропні таантигістамінні засоби проявляють антагоністичну дію по відношенню домускариноподібного ефекту Убретиду. Убретид є антагоністом курареподібнихміо релаксантів, дія деполяризуючих м’язових релаксантів (наприклад, суксаметонія) за допомогою Убретиду може бути пролонгована.
Деякі антибіотики, особливо неоміцин, стрептоміцин, канаміцин мають слабку блокуючу дію на нервово-м’язову передачу і тим самим зменшують ефектУбретиду.
Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, захищеному від світла місці при температурі 15 – 25º С. Термін придатності – 5 років.

Написати відгук


Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: