Венорутон Форте (Venoruton Forte) 500 мг, 60 таблеток

Виробник STADA Arzneimittel AG (DEU)
Наявність: На складі
Ціна 980 грн.
840 грн.

Кількість: - +
   - АБО -   

Венорутон 300 (VENORUTON 300)
 

Загальна характеристика:
міжнародна та хімічна назви: rutoside; О-(b-гідроксіетил)-рутозиди;
основні фізико-хімічні властивості: жовто-бежеві непрозорі капсули, розмір №1, з відбитком “VENORUTON 300” на корпусі капсули;
склад: 1 капсула містить о-(β-гідроксіетил)-рутозидів 300 мг;
допоміжні речовини: макрогол 6000, оксид заліза жовтий, титану діоксид, желатин.
Форма випуску. Капсули.
Фармакотерапевтичнагрупа. Ангіопротектори. Капіляростабілізуючі засоби.
Код АТС С 05СА 01.
Фармакологічні властивості.
Фармакодинаміка.
Сприяє зміцненню стінок капілярів і нормалізації їх проникності. Блокує агрегацію еритроцитів та чинить захисну дію на ендотелій судин.
При хронічній венозній недостатності Венорутон 300 зменшує вираженість таких її проявів, якнабряки, біль, судоми, трофічні розлади. Препарат ефективний при варикозному дерматиті та варикозній виразці. Полегшує симптоми, пов'язані з гемороєм: біль, ексудацію, свербіж і кровотечу.
Венорутон 300 сприяє зменшенню вираженості побічних ефектів променевої терапії (цистит, ентеропроктит, дисфагія, почервоніння шкірних покривів тощо).
Завдяки позитивному впливу Венорутону 300 на проникність і резистентність стінок капілярів він сприяє уповільненню розвитку діабетичної ретинопатії. Крім того, його вплив на реологічні властивості крові сприяє запобіганню мікро тромбозів таінших уражень сітківки судинного генезу.
Фармакокінетика. Після прийому внутрішньо 14С-О-(β-гідроксіетил)-рутозидівабсорбція у людини становить близько 10 - 15%. Максимальна концентрація уплазмі крові досягається у межах 1 - 9 год. Протягом 120 год концентрацію препарату можна виявити; її зниження відбувається біекспоненційно. Після прийому внутрішньо препарату з радіо активною міткою відмічається виведення зсечею 3 - 6% радіо активності за 48 год. Період напів виведення варіює від 10 до 25 год. О-(β-гідроксіетил)-рутозиди і їх глюкуроновані метаболіти виводяться в основному з жовчю.
Показання для застосування. Симптоматична терапія проявів хронічної венозної недостатності (стомленість, набряки, припухлість, тяжкість і біль у ногах, судоми, парестезії).
Постфлебітичнийсиндром, трофічні порушення, варикозний дерматит і варикозні виразки.
У складі допоміжної терапії при склеротерапії та видаленні варикозних вузлів.
Симптоматична терапія геморою (біль, ексудація, свербіж і кровотеча) та його ускладнень.
Венозна недостатність і геморой при вагітності, починаючи з 4-го місяця.
Як допоміжна терапія в лікуванні ретинопатії у хворих на цукровий діабет, артеріальну гіпертензію та атеросклероз; профілактика епізодів минущої сліпоти.
Спосіб застосування та дози. Препарат застосовують внутрішньо.
На початковому етапі лікування призначають по 1 капсулі (300 мг) 3 рази на день під час їди. Зменшення вираженості симптомів звичайно відмічається протягом 2-х тижнів лікування. Рекомендується продовжувати прийом препарату у тій самій дозі доповного зникнення набряків та інших симптомів. Потім лікування можна перервати (поліпшення звичайно триває принаймні 4 тижні після припинення лікування). При відновленні симптомів лікування слід розпочати знову – або за наведеною вище схемою, або підтримуючими дозами: мінімальна підтримуюча доза – 600 мг на добу, тобтопо 1 капсулі 2 рази на добу до повного усунення симптоматики захворювання.
Побічна дія.
З боку травної системи: рідко - слабкі диспептичніявища (діарея, метеоризм).
Алергічні реакції: шкірні висипи.
Інші: головний біль, припливи крові до обличчя.
Після припинення лікування ці симптоми швидко зникають.
Протипоказання.Підвищена чутливість до препарату або інших рутозидів.
І триместр вагітності та період лактації. Дитячий вік до 15 років.
Передозування. Про випадки передозування повідомлень немає.
Особливості застосування. Препарат застосовується в основному у складі комбінованої терапії.
Вагітність і лактація.
У ході клінічних досліджень застосовували Венорутон 300 в період вагітності, однакйого застосування в I триместрі спеціально не вивчалося.
У дослідження хна тваринах не було відмічено ні тератогенних, ні будь-яких інших небажаних впливів на плід. Беручи до уваги все вищезазначене, а також керуючись прийнятими в клінічній практиці правилами, призначення Венорутону 300внутрішньо можливе лише з 4-го місяця вагітності і лише за абсолютними показаннями. Сліди О-(β-гідроксіетил)-рутозидів, які визначалися втканинах плода та материнському молоці (експериментальні дослідження на тваринах), не розглядаються як клінічно значущі.
Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Рекомендується одночасно призначати аскорбінову кислоту зметою підвищення капіляростабілізуючого ефекту.
Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, сухому місці при температурі не віще 30 °С. Термін придатності - 5 років.

Написати відгук


Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: