Версатіс (Versatis) пластир 700 мг (5 %), 30 шт.

Виробник GRUNENTHAL GMBH NIEMCY
Наявність: На складі
Ціна 6,820 грн.
6,480 грн.

Кількість: - +
   - АБО -   

Версатіс (Versatis)

 

Лікарська форма:    Пластир
Форма випуску:    Пластир для місцевого застосування (пластир лідокаїновий 5%) № 5, № 10, № 30
Діючі речовини:    1 пластир містить лідокаїну - 700.0 мг
Допоміжні речовини:    Вода очищена, гліцерин, d-сорбітол, кислота поліакрилова, натрію поліакрилат, натрію карбоксиметилцелюлоза, пропіленгліколь, сечовина, каолін, кислота тартарова, желатин, спирт полівініловий, алюмінію дигідроксіаміноацетат, динатрію едетат, метилпарабен, пропілпарабен
Фармакотерапевтична група:    Місцевоанестезуючі препарати
Показання:    Поверхнева анестезія.
Загальна характеристика:
міжнародна та хімічна назви: lidocain; (2-діетиламін о)-N-(2’,6’-диметил феніл) ацетамід (у вигляді гідро хлориду);
основні фізико-хімічні властивості: від білого доясно-жовтого кольору полімерний адгезивний (липкий) матеріал зі слабким характерним запахом, рівномірно розподілений на одному боці тканинної основи івкритий пластиковою плівкою;
склад: 1 пластир містить лідокаїну 700 мг (50 мг/г адгезиву);
допоміжні речовини: вода очищена, гліцерин,d-сорбітол, кислота полі акрилова, натрію полі акрилат, натрію карбоксим етилцелюлоза, пропіленгліколь, сечовина, каолін, кислота тартарова, желатин, спиртполівініловий, алюмінію дигідроксіаміно ацетат, динатрію едетат, метилпарабен, пропіл парабен.
Форма випуску. Пластир для місцевого застосування.
Фармакотерапевтична група. Аналгетики. Засоби для місцевої анестезії.
Код АТС N01B В 02.
Фармакологічні властивості.
Фармакодинаміка. Місцево анестезуючий засіб, що містить місцевий анестетик -лідокаїн, похідний ацетаніліду. Має мембраностабілізуючу активність, спричиняє блокаду натрієвих каналів збудливих мембран нейронів. У рекомендованих дозах невпливає на скоротливість міокарда і не уповільнює атріовентрикулярнупровідність. При місцевому застосуванні на неушкоджену шкіру виникає терапевтичний ефект, достатній для зняття болючого синдрому, але менший длявиникнення системного ефекту.
Фармакокінетика. Кількість адсорбуючого з препарату лідокаїну становить 3 ±2% від загальної кількості, що входить до складу пластиру. Не менше 95% (665мг) лідокаїну залишається у використаному пластирі. Максимальна концентрація вкрові - 0,13 мкг/мл при накладанні 3 пластирів протягом 12 год. Зв’язок збілками плазми – 50 - 80%. Розподіляється швидко (період напів виведення фази розподілення – 6 - 9 хв), спочатку надходить у добре кровозабезпеченi тканини, потім у жирову і м’язову тканини. Проникає через гематоенцефалічний і плацентарний бар’єри, екскретується з материнським молоком (40% від концентрації у плазмі матері). Метаболізується у печінці (на 90 - 95%) з урахуванням мікросомальних ферментів з утворенням фармакологічно активних метаболітів. При захворюваннях печінки інтенсивність метаболізму знижується і становить від 50% до 10% від нормальної величини. Виводиться з жовчю і нирками (до 10% у незміненому вигляді). При хронічній нирковій недостатності можлива кумуляція метаболітів. Підкислення сечі сприяє збільшенню виведення лідокаїну.
Показання для застосування. Больовий синдром при вертеброгеннихураженнях, міозит, постгерпетична невралгія.
Спосіб застосування та дози. Пластир треба наклеювати на шкіру, аби вкрити болючу поверхню. Після накладання пластиру слід уникати контакту рукз очима, і необхідно відразу вимити руки. Рекомендується записати дату і час накладання пластиру на картонній упаковці. Пластир може знаходитися на шкірі протягом 12 год. Потім пластир знімають і роблять 12-годинну перерву. Одночасно можна наклеювати до 3 пластирів.
Якщов період застосування пластиру виникне відчуття печіння або почервоніння шкіри, необхідно зняти пластир і не застосовувати його доти, поки почервоніння незникне.
Використані пластири не повинні бути доступні для дітей або домашніх тварин. Пластир застосовується тільки один раз.
Побічна дія. Алергічні реакції: алергічний контактний дерматит (гіперемія в місці нанесення, шкірні висипання, кропив’янка, свербіж), ангіо невротичнийнабряк, печіння у місці аплікації.
Протипоказання. Підвищена чутливість до активного компонента або допоміжних речовин препарату. Порушення цілісності шкірних покривів у місці накладання пластиру. Вагітність і лактація.
Передозування.
Симптоми: підвищене потовиділення, блідість шкірних покривів, запаморочення, головний біль, нечіткість зорового сприйняття, шум у вухах, диплопія, зниження артеріального тиску, брадикардія, аритмія, сонливість, озноб, оніміння кінцівок, занепокоєння, судоми, метгемоглобінемія, зупинка серця.
Лікування: з появою перших ознак інтоксикації (запаморочення, нудота, блювання, ейфорія) пластир знімають зі шкіри, переводять пацієнта у горизонтальне положення; призначають інгаляцію кисню; при брадикардії – М-холіноблокатори (атропін), вазоконстриктори (норепінефрин, фенілефрин).
Особливості застосування. З обережністю застосовувати особам змісцевою інфекцією у ділянці застосування, при травмі у місці застосування та при гострих захворюваннях, в ослаблених хворих, пацієнтам похилого віку, у дітей до 2 років.
Взаємодія зіншими лікарськими засобами. Одночасне застосування з анти аритмічними препаратами підвищує ризик розвитку токсичних ефектів. Інгібітори моноаміно оксидази посилюють місцевоаналгезуючу дію лідокаїну.
Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місціпри температурі не вище 25°С.

Термін придатності – 3 роки.

Написати відгук


Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: