Вессел Дуе Ф (Vessel Due F) 250 ЛО, 50 капсул

Виробник Alfa Wassermann S.p.A. (ITA)
Наявність: На складі
Ціна 1,380 грн.
1,280 грн.

Кількість: - +
   - АБО -   

ВЕСCЕЛ ДУЕ Ф (VESSEL DUE F)
 

Загальна характеристика:
міжнародна та хімічна назви: sulodexide; сульфат–глюкороніл–глюкозоаміноглікан;
основні фізико-хімічні властивості: овальні, м`які желатинові капсули, цегляно-червоного кольору, наповнені суспензією сіро-білого кольору;  
склад: 1 капсула містить сулодексиду 250 ліпопротеїнліпазних одиниць (ЛО);
допоміжні речовини: натрію лаурилсаркозинат, кремнозем приципітований, три гліцериди;
складові частини капсули: желатин, гліцерoл, натрію етилпараоксибензоат, натрію пропіл параоксибензоат, титану діоксид (Е 171), заліза оксид червоний (Е 172).
Форма випуску. М’які желатинові капсули.
Фармакотерапевтична група.   Антитромботичні засоби. Група гепарину.        
Код АТС В 01А В 11.
Фармакологічні властивості. Весcел Дуе Ф є натуральною сумішшю глюкоза міногліканів: швидкодіючої гепариноподібної фракції (80 %) і дерматан-сульфату (20 %). Препарат є натуральним продуктом, екстрагованим і виділеним зі слизової оболонки тонкої кишки свині.
Фармакодинаміка. Весcел Дуе Ф чинить антитромботичну, профібринолітичну та ангіопротекторну дію. Механізм антитромботичної дії препарату пов’язаний з пригніченням активованого Ха-фактора та ІІа-фактора, посиленням синтезу і секреції проста цикліну (простагландину І2), зниженням рівня фібриногену   в плазмі крові. Профібринолітична дія   препарату пов’язана з підвищенням рівня тканинного активатора плазміногену в крові і зниженням вмісту інгібітору. Ангіопротекторна дія Весcел Дуе Ф відбувається за рахунок відновлення структурної   та функціональної цілісності клітин ендотелію судин, відновлення нормальної щільності від`ємного електричного заряду базальної мембрани судин. Крім того, препарат нормалізує реологічні властивості крові, знижуючи рівень три гліцеридів (оскільки стимулює лі політичний фермент –ліпопротеїнліпазу, яка гідролізу є три гліцериди, що входять до складу ліпопротеїдів низької щільності).
Ефективність застосування препарату при діабетичній нефропатії зумовлюється його здатністю зменшувати товщину базальної мембрани і продукцію екстра целюлярного матриксу за рахунок зниження проліферації клітин мезангіума.
Фармакокінетика.
а) Характеристика активного інгредієнта.
Сулодексид всмоктується з травного тракту, про що свідчить наявність фармакодинамічних ефектів, продемонстрованих в експериментах на щурах при пероральному, інтрадуоденальному, інтраілеальному та ректальному застосуванні сулодексиду, поміченого флуоресцином. При таких же засобах введення препарату щурам та кролям була продемонстрована залежність ефекту чи часу його розвитку залежно від дози. Мічений препарат спочатку накопи чується в клітинах кишечнику, після чого надходить в системний кровотік. З часом спостерігається значне підвищення концентрації міченого препарату в тканинах мозку, нирок, серця, легень, яєчок і зв’язаного з білками плазми крові. При проведенні фармакологічних досліджень у людей при внутрішньом’язовому та внутрішньо венному введенні препарату показана лінійна залежність між ефектом та дозою.
Метаболічний розпад препарату, в основному, відбувається в печінці; виводиться препарат переважно нирками.
При вивченні всмоктування препарату у людей після перорального застосування міченого сулодексиду показано, що перший пік концентрації в крові відмічається через 2 години, а другий – в період між четвертою та шостою годинами після введення. Після цього препарат не виявляється в плазмі крові і з’являється знову приблизно до 12-ої годині, після чого його концентрація залишається постійною до 48-ої години.
Такий стабільний рівень в плазмі крові, який виявляється після 12-ої години, обумовлений повільним вивільненням препарату з тканин органів зокрема із судинного ендотелію.
Виведення з сечею: при застосуванні міченого препарату показано, що протягом перших 96 годин з сечею виводиться 55,23 % від введеної дози. Пік виведення припадає на 12-ту годину, а протягом першої доби виводиться 17,6 % від дози міченого препарату. Другий пік виведення припадає приблизно на 36-ту годину і за другу добу виводиться 22 % від введеної дози. Третій пік виведення відмічається приблизно на 78-ій годині і за третю добу виводиться 14,9 % від введеної дози препарату. Через 96 годин радіо активний препарат в сечі не виявляється.
Виведення   разом   із фекаліями: протягом перших двох діб в калових масах виявляється 23 % від введеної дози міченого препарату, після чого мічений препарат в фекаліях не виявляється.  
б) Характеристики, особливо важливі для пацієнта.
Препарат ефективний у хворих з судинною патологією, яку супроводжує ризик тромбозу як в артеріальних, так і в венозних судинах.
Показано, що препарат особливо ефективний у людей літнього віку та у хворих на цукровий діабет.        
Показання для застосування.   Захворювання периферичних артерій і вен з ризиком тромбоутворення.
Спосіб застосування та дози. Дорослим рекомендується починати лікування з внутрішньом`язового введення вмісту 1 ампули препарату   або внутрішньо венного введення болюсно чи крапельно зі швидкістю 30 - 40 крапель за 1 хв, попередньо розчинивши у 150 - 200 мл 0,9 % розчину натрію хлориду, кожного дня протягом 15 - 20 діб. Після чого протягом  30 - 40 днів продовжувати лікування прийомом капсул: по 1 - 2 капсулі 2 рази на день (не приймати під час їжі). Повний курс лікування рекомендовано повторювати не менше ніж 2 рази на рік.  
Побічна дія. В окремих випадках можливі диспептичні розлади (нудота, блювання, біль у надчеревній ділянці).
Протипоказання. Підвищена чутливість до препарату чи будь-якого компонента препарату. Діатез, захворювання, пов’язані з підвищеним ризиком кровотечі. Вагітність, годування груддю. Дитячий вік.
Передозування. В окремих випадках наслідком передозування може бути кровотеча. У цьому разі необхідно ввести 1 % розчин протаміну сульфату (3 мл – 30 мг внутрішньо венно).
Особливості застосування. При лікуванні Весcел Дуе Ф рекомендовано періодично контролю вати гемокоагуляцій ні показники (коагулограма).
Вплив на здатність керувати транспортними засобами або працювати зі складними механізмами.
Препарат слабо або майже не впливає на здатність керувати автомобілем та працювати зі складними механізмами.
Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не рекомендовано застосовувати препарат разом з іншими антикоагулянтами (прямої або непрямої дії).
Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище 30 °С.
Зберігати в місцях, недоступних для дітей. Термін придатності – 5 років.

Написати відгук


Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: