Золептил (Zoleptil) 50 мг, 30 таблеток

Виробник Rottendorf Pharma GmbH. (DEU)
Наявність: На складі
Ціна 1,480 грн.
1,320 грн.

Кількість: - +
   - АБО -   

Золептил (Zoleptil)
 

Діюча речовина: зотепін
Уважно прочитайте всю письмову інформацію перед початком прийому вашого лікарського засобу.
Зберігайте цю письмову інформацію. Можливо, знадобиться повторно її прочитати.
Якщо у вас є будь-які додаткові питання, зверніться до свого лікаря або фармацевта.
Цей препарат був призначений тільки вам. Не давайте його нікому іншому. Він може зашкодити іншій людині, навіть якщо у неї є такі ж симптоми захворювання, як у вас.
Якщо у вас виникне будь-який побічний ефект, зверніться до свого лікаря або фармацевта. Це стосується також будь-яких побічних ефектів, які не зазначені в цій письмовій інформації. Див. розділ 4.
У цій письмовій інформації ви дізнаєтеся:
1. Що таке Золептил і для чого він використовується
2. Що вам потрібно знати перед вживанням Золептил
3. Як вживати Золептил
4. Можливі побічні ефекти
5. Як зберігати Золептил
6. Склад упаковки та інші відомості

1.  Що таке Золептил і для чого він використовується?
Золептил належить до антипсихотиків, препаратів, що пригнічують психотичні симптоми, знімають та усувають галюцинації та бред, розплутаність та збудження.
Золептил призначений для лікування шизофренії.
Золептил допомагає в коригуванні змін у мисленні та сприйнятті, при станах розплутаності, втрати контролю над власною поведінкою.
Золептил допомагає при цих симптомах, що виникають при гострих (акутних) та тривалих (хронічних) формах захворювань. У випадку покращення стану, Золептил допомагає при запобіганні повернення захворювання (профілактика рецидивів).
2. Що потрібно знати перед прийняттям Золептилу?
Не приймайте Золептил, якщо:
ви алергічні на зотепін або будь-який інший компонент цього препарату (зазначено в розділі 6);
у вас гостра подагра або у минулому були ниркові камені;
ви знаходитесь у стані гострого отруєння ліками, що тормозять центральну нервову систему, включаючи алкоголь.
Не застосовуйте Золептил під час годування груддю.
Попередження та заходи
Перед тим як почати приймати Золептил, зверніться до свого лікаря або фармацевта.
Повідомте свого лікаря, якщо:
у вас або у когось з вашої родини були проблеми зі згортанням крові (закупорка судин, емболія). Прийом Золептилу може спричиняти утворення тромбів у судинах;
ви переносили отруєння будь-якого походження;
у вас серцево-судинні захворювання, підвищений артеріальний тиск;
у вас є проблеми з сечовими шляхами (у чоловіків може бути простатит);
у вас є глаукома (звукоочна хвороба - підвищений внутрішній тиск в оці);
у вас була непрохідність кишечника;
ви або хтось з близьких родичів має епілепсію;
у вас захворювання нирок або печінки;
у вас Паркінсонова хвороба;
у вас є ниркові камені або подагра;
у вас підвищений артеріальний тиск, спричинений пухлиною навколо нирок;
ви приймаєте інші ліки, особливо для серця (включаючи діуретики - засоби для збільшення виділення сечі, ліки для підвищення артеріального тиску, транквілізатори - засоби для зняття тривоги, антипсихотики, антидепресанти) або препарати для лікування подагри.
Діти та підлітки
Діти та підлітки до 18 років не повинні приймати Золептил.
Інші ліки та Золептил
Якщо ви зараз приймаєте або в останній час приймали, або збираєтеся приймати інші ліки, повідомте про це свого лікаря або фармацевта.
Деякі ліки можуть взаємодіяти з Золептилом або збільшувати ймовірність побічних реакцій.
Під час одночасного прийому Золептилу та інших ліків може виникнути епілептичний напад.
Під час одночасного прийому Золептилу з ліками для зниження артеріального тиску або знеболювальними препаратами (засобами, що спричиняють знеболення), може виникнути зниження артеріального тиску.
Під час одночасного прийому флуоксетину (лікування депресії) або діазепаму (лікування тривоги, розтривоження, страху та напруги) може виникнути збільшення ефекту Золептилу.
Золептил та їжа, алкоголь
Золептил можна приймати незалежно від прийому їжі.
Під час прийому Золептилу не рекомендується вживати алкогольні напої.
Вагітність, годування груддю та репродуктивна функція
Якщо ви вагітні або годуєте груддю, вважаєте, що можете бути вагітною або плануєте вагітність, зверніться до свого лікаря перед тим, як почати приймати цей препарат.
Прийом Золептилу у вагітних жінок не досліджувався, тому ваш лікар повинен врахувати, чи переважає користь від лікування можливий ризик для вашої дитини.
Якщо ви жінка у віковому розрізі репродуктивної здатності, порадьтеся з лікарем про використання відповідного методу контрацепції під час прийому Золептилу.
Під час прийому Золептилу не рекомендується годування груддю.
Керування автотранспортом та використання механізмів
Золептил може спричинити втомленість та погіршення розумової діяльності, тому під час його застосування не керуйте автотранспортом та не використовуйте механізми.
3.  Як приймати Золептил
Завжди приймайте цей препарат точно так, як вам сказав лікар або фармацевт. Якщо ви не впевнені, перевірте це у вашого лікаря або фармацевта.
Ваш лікар точно вам скаже, скільки таблеток Золептилу ви маєте приймати і як довго їх маєте приймати. Дозування індивідуальне. Дуже важливо приймати точні дози лікування, як вам сказав лікар або фармацевт.
Звичайна доза для дорослих - одна таблетка Золептилу по 25 мг тричі на день. У деяких випадках лікар може збільшити дозу до однієї таблетки Золептилу по 100 мг тричі на день. Рекомендується збільшувати дозу через кожні 4 дні. Доза понад 100 мг Золептилу тричі на день може збільшити ризик епілептичних припадків.
Дуже важливо ніколи не перевищувати призначену лікарем дозу.
Якщо ви старше або маєте проблеми з печінкою або нирками, вашу дозу слід скоригувати. Початкова доза повинна бути зменшена до 25 мг двічі на день, а на основі вашого стану скоригована до максимальної дози - 3 таблетки Золептилу 25 мг двічі на день.
Золептил приймають незалежно від прийому їжі. Таблетки слід ковтати цілі і запивати достатньою кількістю води.
Застосування у дітей та підлітків
Золептил не призначений для дітей та підлітків віком до 18 років.
Якщо ви прийняли більше Золептилу, ніж маєте
Якщо ви помилково прийняли більше таблеток Золептилу, зверніться до свого лікаря або відвідайте найближчу лікарню і візьміть з собою упаковку препарату, яку ви прийняли.
Якщо ви пропустили прийняти Золептил
Якщо ви пропустили свою щоденну дозу ліка, прийміть її якомога швидше, як тільки згадаєте. Наступну дозу прийміть у звичайний час. Не приймайте подвійну дозу, щоб компенсувати пропущену дозу.
Якщо ви припините приймати Золептил
Продовжуйте приймати Золептил стільки часу, скільки вам призначив лікар. Не переривайте лікування без розпорядження лікаря.
Якщо у вас виникнуть додаткові питання щодо застосування цього препарату, зверніться до свого лікаря або фармацевта.
4. Можливі побічні ефекти
Як і всі ліки, цей препарат може викликати побічні ефекти, хоча вони не виникають у всіх.
Наступні побічні ефекти були повідомлені з вказаною частотою виникнення:
Дуже часті побічні ефекти (можуть впливати на більш ніж 1 з 10 осіб): інфекції, збільшення або зменшення кількості білих кров'яних клітин, занепокоєння, тривога, депресія, безсоння, запаморочення, екстрапірамідний синдром (акатизія - збудження, неспроможність стояти або сидіти спокійно; дискинезія - непроханий рух; дистонія - порушення напруги м'язів та паркінсонізм - порушення рухів), головний біль, сонливість, помутніння зору, прискорений серцевий ритм, низький кров'яний тиск, насморк, запор, сухість у роті, порушення травлення, підвищене слинотечення, пітливість, слабкість, озноб, біль, погіршення показників печінки, зміни в осаді, зміни на ЕЕГ (електроенцефалограмі), збільшення маси тіла.
Часті побічні ефекти (можуть впливати на менше ніж 1 з 10 осіб): симптоми грипу, поява аномальних кров'яних клітин, зменшення кількості червоних кров'яних клітин, збільшення кількості кров'яних пластинок, підвищення рівня пролактину, збільшення або зменшення рівня глюкози в крові, гіперліпідемія (підвищений рівень жирів в крові), гіперурікемія (підвищений рівень сечової кислоти в крові), збудженість, ворожеливі поведінка, зниження лібідо (сексуальне бажання), нервозність, судоми, порушення вегетативної нервової системи, порушення мови, синкопе (короткочасне втрати свідомості), запалення слизової оболонки очей, неправильний серцевий ритм, високий кров'яний тиск, постуральна гіпотензія (запаморочення при підйомі), погіршення кашлю, запаморочення, біль у животі, анорексія (втрата апетиту), збільшений апетит, ​​понос, запаморочення, блювання, акне, суха шкіра, висип, біль у суглобах, захворювання суглобів, м'язовий біль, недержання сечі, імпотенція, біль у грудях, лихоманка, нудота, набряк, спрага, підвищений рівень креатиніну, зміни в ЕКГ (електрокардіограмі), зменшення маси тіла.
Менш часті побічні ефекти (можуть впливати на менше ніж 1 з 100 осіб): зниження кількості кров'яних пластинок, алергічні реакції, непотрібне утворення молока, брехливість, втрата пам'яті, порушення ходи, збільшення активності центральної нервової системи, безсвідомість, порушення чутливості, порушення координації рухів, злісний нейролептичний синдром (висока температура, м'язова жорсткість, порушення свідомості, судомні скорочення м'язів, підвищений рівень креатинкінази), сповільнення серцевого ритму, пульсація серця, кровотечі з носа, збільшення живота, непрохідність кишечнику, випадіння волосся, фоточутливість (чутливість до сонячного світла), м'язова слабкість, затримка сечі, порушення еякуляції, порушення менструації, набряк обличчя, зниження тілесної температури.
Дуже рідкі побічні ефекти (можуть впливати на менше ніж 1 з 10 000 осіб): шок.
Невідомі (з наявних даних): згортки крові в венах, особливо в ногах (симптоми включають набряки, біль і почервоніння ноги), які можуть рухатися по судинах до легень, де вони викликають біль у грудях та проблеми з диханням. Якщо ви помітили будь-який з цих симптомів, негайно зверніться за медичною допомогою.
5.  Як зберігати Золептил:
Зберігайте поза досяжністю та поглядом дітей.
Не використовуйте цей препарат після дати закінчення терміну придатності, зазначеної на упаковці та блястері, як EXP. Дата закінчення терміну придатності вказує на останній день місяця.
Зберігайте в сухому місці при температурі до 25 °C.
Не використовуйте ліки для знищення стічних вод або побутового сміття. Непридатний препарат поверніть у аптеку. Таким чином ви допоможете зберегти навколишнє середовище.
6. Зміст упаковки та додаткова інформація:
Що містить Золептил:
Діюча речовина - зотепін. Одна обгорткована таблетка містить 25 мг, 50 мг або 100 мг зотепіну.
Додаткові складові: моно гідрат лактози, мікрокристалічна целюлоза, гіпролоза, стеарат магнію, кукурудзяний крохмаль, сахароза, дигідрофосфат калію, макрогол 20 000, повідон 40, рідкий глюкоз, карбонат кальцію, карнаубський віск, діоксид титану (E171), чорний оксид заліза (E172).
Як виглядає Золептил та упаковка:
Золептил 25 мг: білі, круглі, з обох сторін здуті, цукрово обгортковані таблетки з діаметром 5,5 мм і радіусом кривизни 4,5 мм, з чорним написом "Z 25".
Золептил 50 мг: білі, круглі, з обох сторін здуті, цукрово обгортковані таблетки з діаметром 7 мм і радіусом кривизни 5,5 мм, з чорним написом "Z 50".
Золептил 100 мг: білі, круглі, з обох сторін здуті, цукрово обгортковані таблетки з діаметром 9 мм і радіусом кривизни 7 мм, з чорним написом "Z 100".
Кожна упаковка Золептил містить 30 обгорткованих таблеток.

Написати відгук


Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: