Майзент (Mayzent) 0.25 мг, 12 таблеток

Виробник Novartis Pharma GmbH (DEU)
Наявність: На складі
Ціна 12,950 грн.
11,800 грн.

Кількість: - +
   - АБО -   
Схожі (1)

Майзент (Mayzent)

 

Показання
МАЙЗЕНТ — модулятор сфінгозин-1-фосфатного рецептора, призначений для лікування рецидивуючих форм розсіяного склерозу (РС), включаючи клінічно ізольований синдром, ремітуюче захворювання та активне вторинно-прогресуюче захворювання у дорослих.

«Майзент», з дуже простою схемою прийому — всього один раз на добу, став першим препаратом за понад 15 років, призначеним спеціально для людей з активним вторинно-прогресуючим склерозом. Очікується, що річна ціна їх лікування становитиме 88 500 доларів.

Терапевтична дія «Майзента» полягає в секвестрації певних лейкоцитів у лімфатичних вузлах. Саме вони відіграють одну з ключових ролей у запальній реакції, викликаній РС. Якщо вони не впливають на мієлін, вони не зможуть викликати надмірне запалення. У третьому етапі дослідження препарату, в якому взяли участь 1651 особа, частка пацієнтів із підтвердженим прогресуванням інвалідності була статистично вірогідно нижчою в групі «Майзенти», ніж у групі плацебо. У пацієнтів, які отримували препарат, спостерігалося відносне зниження частоти рецидивів на 55%.

 

Умови зберігання
Невідкриті контейнери з таблетками МАЙЗЕНТ 0,25 мг і 2 мг, вкриті плівковою кришкою, зберігати в холодильнику при температурі від 2 до 8 °С.

Написати відгук


Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: