Оксикорт (Oxycort) 32.25 г, аерозоль на шкіру 55 мл

Виробник POLFA TARCHOMIN
Наявність: На складі
Ціна 640 грн.
560 грн.

Кількість: - +
   - АБО -   

Оксикорт (Oxycort)

Міжнародна непатентована назва:    Comb drug
Виробник:    "Polfa" Tarchomin Pharmaceutical Works S.A., Польща
Лікарська форма:    Аeрозоль
Форма випуску:    Аерозоль по 55 мл (300 мг/100 мг) у флаконах № 1
Діючі речовини:    1 флакон аерозолю містить: окситетрацикліну - 300.0 мг, гідрокортизону - 100.0 мг
Фармакотерапевтична група:    Тетрацикліни
Показання:    Гнійні інфекції шкіри (імпетиго, фурункульоз, фолікуліт, абсцес); гнійні ускладнення алергічних захворювань шкіри (кропив'янка, екзема, свербіж); опіки, обмороження, укуси комах, бешиха.
Загальна характеристика:
міжнародна та хімічна назви: Oxytetracycline;
4S,4a,5S,5a,6S,12aS-4-диметил аміно-1,4,4a,5,5a,6,11,12a-октагідро-3,6,10,12,12a-гексагідрогідрокси-6-метилен-1,11-діоксонафтецен-2-карбоксамідгідро хлорид;
Hydrocortisonе; 11b,17a,21-тригідроксипрегн-4-ен-3,20-діон ацетат;
основні фізико-хімічні властивості: однорідна суспензія жовтого кольору з характерним запахом;
склад: окситетрацикліну гідро хлорид - 0,30 г, гідрокортизону ацетат - 0,1 г;
допоміжні речовини: спан 85, лецитин, ізопропілміристат, суміш пропану і бутану (дривосоль 35) - до 55мл
Форма випуску. Аерозоль для зовнішнього застосування.
Фармакологічна група. Кортикостероїди у комбінації з антибіотиками.
АТС: D07 СA01.
Фармакологічні властивості. Оксикорт - аерозоль для зовнішнього застосування, який має властивості обох біологічно активних компонентів препарату.
Окситетрациклін - антибіотик із групи тетрациклинів з широким спектром антибактеріальної дії. Діє бактерицидно по відношенню до деяких грам позитивних мікро організмів - стрептококів та грам негативних - паличок Enterobacteriaceae,Pseudomonadaceae, Pasteurellaceae (Haemophilus sp.) і коків (Neisseria sp.).
Активний відносно мікро організмів із родини Rickettsiaceae,Chlamydiaceae, Mycoplasma, Actinomyces, а також деяких найпростіших (Plasmodium, Entamoeba).
Гідрокортизон - синтетичний глюкокортикостероїд кори надниркових залоз. Має протизапальну, проти алергічну, протисвербіжну дію, гальмує появу набряків.
Оксикорт - аерозоль, який використовують місцево, має такі фармакологічні властивості: пригнічує бактеріальну флору в осередках запалення шкіри, а також місцеві запальні процеси, зменшує почервоніння і свербіння; маєпідсушу вальну та місцево охолоджувальну дію.
Фармакокінетика. Окситетрацикліну гідро хлорид, застосований місцево, практично не проникає в кровообіг, не чинить системної дії на організм. Гідрокортизон, застосований місцево, може проникати в кровообіг . Цей процес, зокрема, обумовлений ступенем цілісності епідермального бар’єра - запальний процес і /або інші захворювання шкіри прискорюють всмоктування ліків. Так само- використання оклюзійної пов’язки значно посилює проникнення препарату зповерхні шкіри. Після проникнення в кров гідрокортизон зазнає метаболізму впечінці, а потім виділяється нирками.
Показання для застосування.
Гнійні інфекції шкіри, що мають тенденцію до хронізації (імпетиго, фурункульоз, фолікуліт, абсцес).
Гнійні ускладнення алергічних захворювань шкіри (кропив" янка, екзема, свербіж).
Опіки й обмороження I ступеня, укуси комах, бешиха.
Спосіб застосування та дози. Уражені ділянки зрошують аерозолем, тримаючи флакон у вертикальному положенні на відстані приблизно 15 -20 см від поверхні, протягом 1 - 3 сек. Процедуру повторюють 2 - 4 рази надень. Слід захищати очі від дії аерозолю, не вдихати препарат.
Побічна дія. При тривалому застосуванні та нанесенні на велику поверхню уражених ділянок ліки можуть абсорбуватися в кровообіг і викликатирезорбтивний ефект гормонів (пригнічення системи гіпоталамус-гіпофіз-надниркові залози).
Не рекомендується застосовувати довгостроково, оскільки можливий розвиток атрофії шкіри і телеангіоектазії.
Протипоказання.
Гіпер чутливість до компонентів препарату, вірусні, грибкові та туберкульозні інфекції шкіри, пухлини шкіри і прекарциноматозні стани.
Гнійні захворювання шкіри гострого перебігу.
Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При місцевому застосуванні не виявлено взаємодії з іншими лікарськими засобами.
Особливості застосування.
Не застосовувати на слизові оболонки.
Захищати очі від попадання аерозолю.
Не застосовувати довгостроково на великій ділянці шкірного покриву, щоб уникнути загальної дії глюкокортикостероїдів.
Застосування в період вагітності та лактації. Вагітним іматерям-годувальницям застосовувати препарат не рекомендується.
Умови та термін зберігання. Препарат зберігати при температурі, що не перевищує 25°C. Препарат легкозаймистий, тому слід тримати флакони в недоступному длядітей місцях, подалі від вогню. Флакон не можна нагрівати і розкривати. Перед застосуванням препарату необхідно перевірити термін придатності, зазначений на упаковці. Препарат не можна використовувати пізніше зазначеної на упаковці дати.

Написати відгук


Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: