Зіртек (Zyrtec) 10 мг, 50 таблеток

Виробник VEDIM Sp. z o.o (Poland)
Наявність: На складі
Ціна 720 грн.
630 грн.

Кількість: - +
   - АБО -   

Зіртек (Zyrtec)


Загальна характеристика:
міжнародна назва: cetirizine;
основні фізико-хімічні властивості: білі довгасті таблетки, вкриті оболонкою. Кожна таблетка розділена рискою і маркована з одного бокуY/Y;
склад: 1 таблетка містить цетиризинудигідро хлориду 10 мг;
допоміжні речовини: лактози моногідрат, магнію стеарат, кремнію ангідрид колоїдний, целюлоза мікрокристалічна; плівкове покриття: метоцел Е преміум, титану діоксид, макрогол 400.
Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.
Фармакотерапевтична група. Антигістамінні засоби для системного застосування. Похідні піперазину.
Код АТС R06A E07.
Фармакологічні властивості.
Фармакодинаміка.

Зіртек® є проти алергічним засобом. Зіртек® –антигістамінний препарат, селективний антагоніст Н1 -рецепторів і немає помітної антихолінергічної та антисеротонін ової дії. Зіртек® не проникає через гематоенцефалічний бар’єр. Зіртек® гальмує ранню фазу алергічної реакції, а також зменшує міграцію клітин запалення, таких як еозинофіли; пригнічує виділення медіаторів, які беруть участь у пізній алергічній реакції.
Зіртек® значно знижує гіперактивність бронхіального дерева, що виникає у відповідь на вивільнення гістаміну у хворих на бронхіальну астму. Ці ефекти препарату не супроводжуються центральною дією, що підтверджено психометричними тестами і даними ЕКГ.
Фармакокінетика.
Максимальна концентрація препарату в плазмі крові (0,3 мкг/мл) досягається між тридцятою і шістидесятою хвилинами після прийому Зіртеку® удозі 10 мг. У дорослих період напів виведення з плазми становить приблизно 10годин, у дітей від 6 до 12 років – 6 годин, від 2 до 5 років – 5 годин. При порушенні функції нирок загальний кліренс Зіртеку® зменшується. Дві третини прийнятої дози препарату екскретується в незміненому вигляді із сечею. Зіртек® практично не метаболізується в печінці. Рівень препарату в плазмі лінійнопов’язаний з прийнятою дозою. Зіртек® значною мірою зв’язується з білками плазми крові.
Показання для застосування.
Симптоматична терапія сезонного і хронічного алергічних ринітів, алергічних кон’юнктивітів.
Алергічні реакції, такі як свербіж різних типів ікропив’янка, включаючи хронічну ідіопатичну кропив’янку, набряк Квінке.
Спосіб застосування та дози.
Застосовується внутрішньо.
Дорослим і підліткам старше 12 років: добова доза - 10мг (1 таблетка) одноразово (бажано на ніч). Дітям старше 6 років – по 5 мг (1/2таблетки) два рази на день. Можна починати з дози 5 мг один раз на день, якщоце дає задовільний результат.
Хворим похилого віку (за умови нормальної функції нирок) знижувати дозу не треба. Хворим з помірним або тяжким порушенням функції нирок рекомендується знижувати дозу вдвічі. Тривалість курсу лікування – 7днів.
Побічна дія.
Рідко – сонливість, головний біль, сухість у роті. Іноді – анорексія, затримка сечові пускання, гастрит, тремор. Реакціїгіпер чутливості у вигляді шкірної реакції чи судинного набряку - поодинокі. Об’єктивні тести показали, що застосування рекомендованої дози не впливає назвичайну денну активність.
При об’єктивній кількісній оцінці здатності керувати автомобілем і працювати з механізмами достовірно не виявлено небажаних явищ при застосуванні рекомендованої дози 10 мг, але слід дотримуватись обережності.
Протипоказання.
Підвищена чутливість до компонентів препарату, атакож до гідроксизину. Дитячий вік молодше 2 років.
Передозування.
У випадку передозування можливо виникнення стану сонливості. У разі масивного передозування проводиться промивання шлунка. Специфічного антидоту немає.
Особливості застосування.
Не рекомендується застосування Зіртеку® вагітним. Оскільки Зіртек® проникає в грудне молоко, він не призначається жінкам, які годують груддю.
Необхідно дотримуватись обережності при керуванні авто транспортом і роботі з механізмам і, так як препарат може викликати сонливість.
Для лікування дітей 2-6 років застосовується препарат Зіртек® у лікарській формі краплі для перорального застосування.
Взаємодія з іншими лікарськими засобами.
Даних про можливу взаємодію Зіртеку® з іншими препаратами не відмічено. Згідно з проведеними дослідами, ні діазепам, ніциметидин не взаємодіяли із Зіртеком®. Як і при прийомі інших антигістаміннихпрепаратів, слід уникати вживання алкоголю.
Умови та термін зберігання.
Зберігати при температурі нижче 25°С в сухому місці. Зберігати в недоступному для дітей місці. Термін придатності 5 років.

Написати відгук


Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: