Зіртек (Zyrtec) 1 мг/мл пероральний розчин, 75 мл

Виробник VEDIM Sp. z o.o (Poland)
Наявність: На складі
Ціна 440 грн.
336 грн.

Кількість: - +
   - АБО -   

Зіртек (Zyrtec)
 

Загальна характеристика:
міжнародна назва: cetirizine;
основні фізико-хімічні властивості: білий, прозорий розчин .
склад:
1 мл розчину містить 10 мг цетиризину дигідро хлорид;
допоміжні речовини: гліцерол, пропіленгліколь, натрію сахаринат, метилпарабензол, пропіл парабензол, натрію ацетат, кислота оцтова льодяна, вода очищена.
Форма випуску. Краплі для перорального застосування.
Фармакотерапевтична група. Антигістамінні засоби для системного застосування. Похідні піперазину.
Код АТС: R06A E07.
Фармакологічні властивості.
Фармакодинаміка.

Зіртек® є проти алергічним засобом. Зіртек® –антигістамінний препарат, селективний антагоніст Н1 -рецепторів і немає помітної антихолінергічної та антисеротонін ової дії. Зіртек® не проникає крізь гематоенцефалічний бар’єр. Зіртек® гальмує ранню фазу алергічної реакції, а також зменшує міграцію клітин запалення, таких як еозинофіли; пригнічує виділення медіаторів, які буруть участь у пізній алергічній реакції.
Зіртек® значно знижує гіперактивність бронхіального дерева, що виникає у відповідь на вивільнення гістаміну у хворих на бронхіальну астму. Ці ефекти препарату не супроводжуються центральною дією, що підтверджено психометричними тестами і даними ЕКГ.
Фармакокінетика.
Максимальна концентрація препарату в плазмі крові (0,3 мкг/мл) досягається між тридцятою і шістидесятою хвилинами після прийому Зіртеку® удозі 10 мг. У дорослих період напів виведення з плазми становить приблизно 10годин, у дітей від 6 до 12 років – 6 годин, від 2 до 5 років – 5 годин. При порушенні функції нирок загальний кліренс Зіртеку® зменшується. Дві третини прийнятої дози препарату екскретується в незміненому вигляді із сечею. Зіртек® практично не метаболізується в печінці. Рівень препарату в плазмі лінійнопов’язаний з прийнятою дозою. Зіртек® значною мірою зв’язується з білками плазми крові.
Показання для застосування.
Симптоматична терапія сезонного і хронічного алергічних ринітів, алергічних кон’юнктивітів.
Алергічні реакції, такі як свербіж різних типів і кропив’янка, включаючи хронічну ідіопатичну кропив’янку, набряк Квінке.
Спосіб застосування та дози.
Застосовується внутрішньо.
Діти від 2 до 6 років: 2,5 мг (5 крапель) 2 рази на деньабо 5 мг (10 крапель) 1 раз на день.
Діти від 6 до 12 років: добова доза – 10 мг (20крапель) одноразово чи по 10 крапель уранці і ввечері. Можна починати з дози 5мг один раз на день, якщо це дає задовільний результат.
Дорослим і підліткам старше 12 років: звичайна добова доза - 10 мг (20 крапель), бажано на ніч.
Хворим похилого віку (за умови нормальної функції нирок) знижувати дозу не треба. Хворим з помірним або тяжким порушенням функції нирок рекомендується знижувати дозу вдвічі.
Термін лікування – 7 днів.
Побічна дія.
Рідко – сонливість, головний біль, сухість у роті. Іноді – анорексія, затримка сечові пускання, гастрит, тремор. Реакціїгіпер чутливості у вигляді шкірної реакції чи судинного набряку - поодинокі. Об’єктивні тести показали, що застосування рекомендованої дози не впливає назвичайну денну активність.
При об’єктивній кількісній оцінці здатності керувати автомобілем і працювати з механізмами достовірно не виявлено небажаних явищ при застосуванні рекомендованої дози 10 мг, але слід дотримуватись обережності.
Протипоказання.
Підвищена чутливість до компонентів препарату, атакож до гідроксизину. Дитячий вік до 2 років.
Передозування.
У випадку передозування можливо виникнення стану сонливості. У разі масивного передозування проводиться промивання шлунка. Специфічного антидоту немає.
Особливості застосування.
Не рекомендується застосування Зіртеку® вагітним. Оскільки Зіртек® проникає в грудне молоко, він не призначається жінкам, які годують груддю. Необхідно дотримуватись обережності при керуванні авто транспортом і роботі з механізмам і, так як препарат може викликати сонливість.
Взаємодія з іншими лікарськими засобами.
Даних про можливу взаємодію Зіртеку® з іншими препаратами не відмічено. Згідно з проведеними дослідами, ні діазепам, ніциметидин не взаємодіяли із Зіртеком®. Як і при прийомі інших антигістаміннихпрепаратів, слід уникати вживання алкоголю.
Умови та термін зберігання.
Зберігати при температурі нижче 25°С в сухому місці. Зберігати в недоступному для дітей місці. Термін придатності - 5 років.

Написати відгук


Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: