Список новин

Лікування Дерматитів, Екземи та Грибкових Інфекцій: Роль Дайвобет мазі і гелю

Препарат "Дайвобет" використовується для лікування різних шкірних захворювань, включаючи наступні: Дерматити: Це загальна назва для запалення шкіри, яке може мати різні форми, такі як контактний ..
Вся стаття

Добавлено: 05.10.2023

Віктоза (Viktoza): Препарат для Контролю Цукрового Діабету та Зниження Ваги

Цукровий діабет типу 2 є однією з найпоширеніших хронічних хвороб сучасності, і він має безліч цікавих фактів та аспектів, які варто розглянути. Ось кілька з них: Епідемія XXI століття: Цукровий ..
Вся стаття

Добавлено: 03.10.2023

Профілактика та лікування остеопорозу: роль кальцію, вітаміну D і препарату Остеогенон

Остеопороз - це метаболічне захворювання скелета, яке характеризується зниженням міцності кісток і збільшеним ризиком переломів. Міцність кісток є інтегральним показником двох основних компонентів: ..
Вся стаття

Добавлено: 15.09.2023

Мюстофоран в лікуванні дисемінованої меланоми шкіри та гліоми стовбура головного мозку

Г. Т. Кудрявцева, Д. В. Кудрявцев Медичний радіологічний науковий центр РАМН, Обнінск   Мюстофоран (MUSTOPHORAN) і Мюфоран (Muphoran) - це індентичні лікарства які випускаються фармаце ..
Вся стаття

Добавлено: 27.08.2023

Темозоломід: Від Генезису до Лікування Ракових Захворювань

Темозоломід – це триазен, який при фізіологічних значеннях рН піддається швидкому хімічному перетворенню на активний монометил триазеноімідазол карбоксамід (МТІК). Вважається, що цитотоксичність МТ ..
Вся стаття

Добавлено: 12.08.2023

Медичний препарат "Моноприл": Зниження артеріального тиску та лікування серцевої недостатності

"Моноприл" (фозиноприл) є препаратом, який відноситься до групи антагоністів ангіотензин-перетворюючого ферменту (АПФ-інгібіторів). Його головною дією є контроль артеріального тиску та поліпшення ф ..
Вся стаття

Добавлено: 06.08.2023

Хвороба Паркінсона: Історія, Лікування та Роль Препарату Ньюпро

Хвороба Паркінсона - причина й методи лікування Хвороба Паркінсона, яку також називають паркінсонізмом, є невиліковною неврологічною хворобою, яка впливає на рухову систему людини. Ця хвороба наз ..
Вся стаття

Добавлено: 05.06.2016

Стенокардія: Все, що Вам Потрібно Знати, та Як Лікувати з Використанням Препарату Люсопресс

Стенокардія - це захворювання судин, що призводить до ішемічної хвороби серця та атеросклерозу. На початковому етапі появи хвороби приступи стенокардії відбуваються рідко, коли судини ще мають незн ..
Вся стаття

Добавлено: 05.06.2016

Цукровий діабет: причини, симптоми, лікування та роль препарату Інсуман

Цукровий діабет виникає та розвивається через відсутність або зниження гормону інсуліну в організмі людини, в результаті чого підвищується рівень глюкози в крові. А отже, виникають порушення всіх в ..
Вся стаття

Добавлено: 05.06.2016

Хумалог: Впливовий інсулін для лікування цукрового діабету

Спершу в історії медицини згадки про цукровий діабет зареєстровано ще в давні часи. Нині, ми чітко розуміємо, що хворі на цю недугу мають підвищений рівень глюкози в крові. Ця хвороба є дуже серйоз ..
Вся стаття

Добавлено: 05.06.2016

Лірика: Історія, Дослідження та Медичне Використання

Лірика - це доведений часом та широко використовуваний медичний препарат, що займає чільне місце в боротьбі з хронічними болями та психічними станами. За свою історію розвитку, Лірика стала ефектив ..
Вся стаття

Добавлено: 05.06.2016

Препарат Фолікулін: Його роль у стимуляції овуляції та лікуванні безпліддя

Людському організму властиве втомлювання та періодичні функціональні збої. Тому люди можуть почувати себе не дуже добре. Жіночий організм, загалом, є дуже складною біологічною структурою, і будь-як ..
Вся стаття

Добавлено: 09.02.2016

Фарморубіцин: Історія, Статистика та Лікування Перехідно-клітинного раку Сечового Міхура

Фарморубіцин - це медичний препарат, який займає важливе місце у боротьбі з перехідно-клітинним раком сечового міхура. Ця хвороба є однією з найбільш поширених форм раку сечового тракту та становит ..
Вся стаття

Добавлено: 07.02.2016

Фемоден: Контроль над репродуктивним здоров'ям та забезпечення комфорту

Більшість людей вважає дітей найбільшою радістю у своєму житті, а для деяких навіть сенсом їх існування. Проте, із появою дитини на світ, в її батьків виникає багато проблем, на які вони можуть не ..
Вся стаття

Добавлено: 04.02.2016

Далацин: ефективне лікування інфекцій за допомогою сучасного антибіотика

Медичні спеціалісти розглядають інфекції як основну причину розвитку різних хвороб, що можуть призвести до смерті. У наш час з легкістю віруси та інші патогенні мікроорганізми можуть подолати полов ..
Вся стаття

Добавлено: 03.02.2016

Препарат Паміфос: Ефективність у лікуванні патологічних процесів в кістках та запобігання метастазам

Наш час - час медицини, в якій використовується безліч лікарських засобів, що впливають на найрізноманітніші патологічні процеси в організмі людини. Можна сказати, що такі медичні препарати мають ш ..
Вся стаття

Добавлено: 03.02.2016

Шизофренія: симптоми, лікування та роль препарату Лепонекс

Шизофренія: тяжке психічне захворювання, про яке ми часто чуємо, але стараємося уникнути контакту з такими хворими, навіть не розібравшись у самій проблемі. Що таке шизофренія і як її лікувати? Це ..
Вся стаття

Добавлено: 23.12.2015

Депресія: причини, симптоми та шляхи подолання. Огляд антидепресанта Леривон

Люди, які опиняються у паутині депресії та її симптом, описують такий стан приблизно так: "Останнім часом я постійно відчуваю передчуття чогось поганого та неодмінного, відчуваю себе самотнім, житт ..
Вся стаття

Добавлено: 23.12.2015

Рак молочної залози: причини, симптоми та лікування. Роль препарату Летрозол в боротьбі з онкологією.

Найпоширеніше онкологічне захворювання, що впливає на жіночий організм - рак молочної залози, має здатність до швидкого зростання, активного утворення метастазів та агресивного проростання в навкол ..
Вся стаття

Добавлено: 23.12.2015

Пневмонія: причини, симптоми та лікування. Огляд антибіотика Лінезолід

Пневмонія - це вогнищеве запалення легень, яке супроводжується інфекцією всієї легеневої тканини та нижніх дихальних шляхів. Серед багатьох інфекційних захворювань пневмонія виявляється найпоширені ..
Вся стаття

Добавлено: 23.12.2015

Артеріальна гіпертензія: симптоми, лікування та препарат Інхібейс

Артеріальна гіпертензія - це захворювання, при якому кров'яний тиск у людини перевищує нормальні показники 140/90 мм рт. ст. Діагноз гіпертензії встановлюється на підставі підтверджених фактів, так ..
Вся стаття

Добавлено: 24.11.2015

Гіпертонія: причини, симптоми та ризики. Огляд препарату Капідін.

Гіпертонія, відома як підвищене артеріальне тиску, є одним із найбільш поширених захворювань серцево-судинної системи. Першими симптомами високого тиску є значна втома, надмірна роздратованість, бе ..
Вся стаття

Добавлено: 24.11.2015

Рак кісток: типи, симптоми та сучасні методи лікування з урахуванням препарату Карбоплатин

Розглядаючи саме захворювання - рак кісток, ми з впевненістю можемо сказати, що його вважають найбільш поширеним видом раку. 40% всіх випадків зафіксованих з онкологією кісткової системи припадає н ..
Вся стаття

Добавлено: 24.11.2015

Препарат Андрокур: Ефективний засіб у боротьбі з гірсутізмом та андрогенізацією

Відомо, що чоловік і жінка - це особи різної статі, які мають різні гормони. У чоловіків статевий гормон називається андрогенами (інакше ще називають тестостерон), а жіночі гормони - естрогени. Ці ..
Вся стаття

Добавлено: 15.05.2015

Брінтеллікс: Ефективний препарат у боротьбі з депресією

Депресивний розлад, згідно зі статистикою, стосується більше 100 000 000 населення планети Земля. Це світова глобальна проблема, яка зазвичай торкається осіб зрілого віку. В більшості випадків депр ..
Вся стаття

Добавлено: 15.05.2015

Препарат Вінбластин - Зброя в Лікуванні Раку Мочевого Міхура

Рак мочевого міхура відноситься до рідкісних видів онкологічних захворювань, проте його важкість не можна занижувати. Перші ознаки раку мочевого міхура включають кров у сечі та гострий затримку сеч ..
Вся стаття

Добавлено: 15.05.2015

Лейкемія: Подолання вражаючого ворога з допомогою препарату Заведос

Лейкемія - це онкологічне захворювання клітин крові. Багато людей вважають цю хворобу неуліковною, тому і не докладають надмірних зусиль для її подолання. Проте завжди можна знайти вихід з будь- ..
Вся стаття

Добавлено: 15.05.2015

Мультиформна гліобластома та роль препарату Навельбін у лікуванні: історія, статистика та перспективи

Препарат Навельбін застосовується в лікуванні мультиформної гліобластоми – це злоякісна пухлина, яка походить від гліальних клітин головного мозку. Мультиформна гліобластома вважається однією з най ..
Вся стаття

Добавлено: 15.05.2015

Мультиформна гліобластома: ефективне лікування препаратом Темодал

Якщо виявити хворобу легень на ранніх стадіях дуже важко, то порушення в роботі головного мозку організм людини відчує миттєво. Але якби нам вдалося відчути неполадки в легенях на початкових стадія ..
Вся стаття

Добавлено: 15.05.2015

Шизофренія: проблема реальності та надія на лікування з допомогою препарату Абіліфай

Розлад умов процесів, недостатня або аж ніяка емоційна реактивність, аудітивні галюцинації, параноя, розлад мови та мислення - все це є ознаками втрати почуття реальності (шизофренії). Ця хвороба в ..
Вся стаття

Добавлено: 24.04.2015